Italské ceny

Videa, obrázky, srazy apod...

Moderátoři: harley, Marty

Příspěvekod Jeepa » pát, 07 pro 2007 20:30

Každej nadává na 2,5 TD a já má najeto 190tis km a jsem spokojenej.Hodně záleží jak je s autem zacházeno a na servisu.Jezdim každý den,hodně město a spotřeba do 10 litru. :palecnahoru
Jeep je super auto.
Jeepa
Tříkolkař

Příspěvekod John » sob, 08 pro 2007 09:46

Jo, je to vo tom zacházení, jinej motor prostě snese i blba, tenhle halt ne no....
Albert Einstein: Představivost je důležitější než vědomosti.
Jonas Ridderstrale: Inovace spočívá v otázce: ?Co kdyby??
John
Offroad bůh

Příspěvekod Marty » sob, 08 pro 2007 18:17

taky hodně záleží na tom co ten motor musí vozit za gumy, jestli jezdí v terénu apod. ...
Marty
Offroad maniac

Příspěvekod Jeepa » ned, 09 pro 2007 18:26

pneu mám 235 a jezdím dost silnici,ale protože mám chatu na kopci v lese,tak hodně jezdím polní a lesní cesty.
Jeep je super auto.
Jeepa
Tříkolkař

Příspěvekod motohanz » stř, 20 úno 2008 17:29

neni problem s autama z italie ale s lidma ktery tak kupujou nalesteny levny mr.ky a tady to prodavaj jak vonavky....tak s nima nemam spatnou zkusenost...
motohanz
Čtyřkolkař

Příspěvekod adidsaint1 » čtv, 10 dub 2008 00:54

TOMM píše:
suk píše:jsou dvě země ze kterých bys si jeté auto NIKDY nekoupil i kdyby bylo za poloviční cenu než tady a to Itálie a Polsko,osobní zkušenost nemám,ale znám pár případů a většinou to nedopadlo dobře :palecdolu

:sutr Vozím auta z Itálie už dost dlouho, a s žádným to "NEDOPADLO ŠPATNĚ"
MÚŽEŠ BEJT KONKRÉTNĚJŠÍ ? :!: :!: :!:

:twisted: PRESNE TAK!!!!!
adidsaint1
Tříkolkař

Příspěvekod adidsaint1 » pát, 11 dub 2008 06:38

virus88 píše:2,7 CRD je dobrý motor, ale 3,1 je italský šmejd!Proto jsou tak levný!

:bit Mam 3.1 WG a prevalcovala bychte s ni :!:
adidsaint1
Tříkolkař

Příspěvekod zmyleny » pát, 11 dub 2008 06:46

ja taliana mel, taky svara jich par dovez, ale muj pohled na ne je asi jak na italy,
krasny novy nalesteny vyblejskany,
jenza ta vydrz jim chybi, proste je to auto jen na par let, koupit, pojezdit, pak prodat treba do cech,
když se kácí pes
tak lítají řízky .... :lol:

Jeep Grand Cherokee WJ 2,7crdi
zmyleny
Offroad bůh

Příspěvekod adidsaint1 » pát, 11 dub 2008 07:18

zmyleny píše:ja taliana mel, taky svara jich par dovez, ale muj pohled na ne je asi jak na italy,
jenza ta vydrz jim chybi, proste je to auto jen na par let, koupit, pojezdit, pak prodat treba do cech,

Neco ti reknu: Ziju v Italii, auta jsem mela jenom z Italie a nikdy jsem ani s jednim problem nemela. Je videt, kde nasi hosi nakupuji :!: ...
a o tom koupit, pojezdit a pak prodat, to by slo! A dalo by se na tom i vydelat :P Zalezi na tom, kde auto koupis.
Vy tomu kluci rozumite, ale ja bych si nikdy auto z inzertniho casopisu, bez zaruky, nikdy nekoupila. "Concessionario" ti da rok garanci, na vlastni vylohy ti opravi drobne nedostatky a kdyz tam posles pohlednou babu, tak dostane i lepsi cenu. :D :oops:
adidsaint1
Tříkolkař

Příspěvekod zmyleny » pát, 11 dub 2008 07:27

adidsaint1 píše:
zmyleny píše:ja taliana mel, taky svara jich par dovez, ale muj pohled na ne je asi jak na italy,

Neco ti reknu: Ziju v Italii, auta jsem mela jenom z Italie a nikdy jsem ani s jednim problem nemela. Je videt, kde nasi hosi nakupuji :!: ...
a o tom koupit, pojezdit a pak prodat, to by slo! A dalo by se na tom i vydelat :P Zalezi na tom, kde auto koupis.
Vy tomu kluci rozumite, ale ja bych si nikdy auto z inzertniho casopisu, bez zaruky, nikdy nekoupila. "Concessionario" ti da rok garanci, na vlastni vylohy ti opravi drobne nedostatky a kdyz tam posles pohlednou babu, tak dostane i lepsi cenu. :D :oops:

asi si nerozumime, kdyz ti koukam na avatar, to nevypada na taliana 8)
ja mluvim o taliankych autech, ne vseobecne o dovozu aut z tama,
proste o tom jak na tom znacka ci dany model hovori hodne nejen srovnavavi testy, ale taky ceny na trhu ojetin,
když se kácí pes
tak lítají řízky .... :lol:

Jeep Grand Cherokee WJ 2,7crdi
zmyleny
Offroad bůh

Příspěvekod Medic » ned, 15 bře 2009 17:28

Ahoj panstvo, chcem poprosit o radu skusenejsich. Otec si vyhliadol auto v IT a riesime ako ho doviezt. Zaujima ma co je nutne vybavit aby sa auto mohlo doviezt po vlastnej ose. Diky moc! :)
Grand Cherokee 5.9 V8
Medic
Řidič

Příspěvekod harley » ned, 15 bře 2009 21:05

Tam koupit krátkodobý,převozní SPZ s pojistkou. Měl by to vyřídit prodejce.
Jeep Wrangler JK Unlimited-X, 3,8 V6 automat, 2,5" Teraflex lift,33"M/T Cooper

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod NISSIN » ned, 15 bře 2009 21:12

suk píše:jsou dvě země ze kterých bys si jeté auto NIKDY nekoupil i kdyby bylo za poloviční cenu než tady a to Itálie a Polsko,osobní zkušenost nemám,ale znám pár případů a většinou to nedopadlo dobře :palecdolu
Mám jinou zkušenost, kolega koupil Y61 long , dovoz Itálie, rok 98 teda klasika 2,8td. Najeto cca 120 tis. km. Našli jsme v motoru cedulku od výměny oleje asi půl roku starou. Kilometry cca souhlasili. A auto je vońavka, má jí už něco přez rok a bez problému......
NISSAN PATROL GR Y60 kraťas
NISSIN
Autoškolák

Příspěvekod PetrF » ned, 15 bře 2009 22:43

harley píše:Tam koupit krátkodobý,převozní SPZ s pojistkou. Měl by to vyřídit prodejce.

V Itálii převozky koupit nejdou. Nejlepší je koupit v SRN červené co platí pro celou evropu a vyrazit do Itálie - našroubuješ a jedeš :lol: .
Prodej,servis a dovoz náhradních dílů a doplňků z US,prodej 100% uzávěrek a vše kolem Jeepů.

www.us-car-service.cz
www.jeepshop.cz
PetrF
Offroad maniac

Příspěvekod Medic » pon, 16 bře 2009 08:46

No prave, ja som sa snazil nieco vygooglit o italskych prevozkach, ale nenasiel som nic :) Kde sa tie prevozky v nemecku kupuju? Diky za rady ;)
Grand Cherokee 5.9 V8
Medic
Řidič

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní