Výkresové dokumentace

Pro vložení své inzerce kontaktuje administrátora nebo moderátora tohoto tématu, budou Vám sděleny podmínky.

Výkresové dokumentace

Příspěvekod John » pon, 16 úno 2009 08:29

Napadlo mě, že bych mohl nabídnout i tuto "službu". Mám profesionální software na vytváření modelů a výkresových dokumentací a profesionálně ho ovládám. Současně mám průměrné znalosti v oblasti výpočtů pevností konstrukčních profilů a celků, v oblasti používaných a dostupných jakostí oceli, jejím tepelném zpracování, obrábění, tváření. Mám přehled o dostupnosti různých druhů materiálů od ocelových profilů přes různé polotovary až po hydraulické komponenty. Mám velmi dobré znalosti a zkušenosti s dostupností nejrůznějších výrobních technologií. V podstatě se jedná o zkušenosti nabrané během 10ti let vývoje a výroby zemědělských strojů, které bych rád nějakým způsobem využil. Na druhou stranu je pravda, že každý obor má svoje, a nelze vše, jak jsem se i již přesvědčil, pro každý uplatnit. V tomto směru, tedy ve směru offroad úprav, oprav a doplňků, teprve zkušenosti nabírám. Zde se mi ale jedná o nabídku obecnou, v případě, že potřebujete někde nechat něco vyrobit a potřebujete laicky řečeno "výkresy".
Naposledy upravil John dne úte, 24 bře 2009 17:07, celkově upraveno 1
Albert Einstein: Představivost je důležitější než vědomosti.
Jonas Ridderstrale: Inovace spočívá v otázce: ?Co kdyby??
John
Offroad bůh

Příspěvekod tdtom » sob, 07 bře 2009 09:06

Zdarec
Mam jen jednu technickou: Děláš ty konstrukce v programu " Inventor"?
Díky za info. Trochu se pohybuji na PC a v těchto programech, tak by mě to jen zajímalo. :?:
Toyota LC 95
tdtom
Návštěvník

Příspěvekod John » sob, 07 bře 2009 09:42

To není Invertor, to je Keycreator. K Invertoru by to mělo mít blízko. Nevím na jaké bázi invertor funguje, ale tady normálně stavíš výrobek z materiálu, jekly, trubky, plechy, a pak ho teprve tváříš, jakoby soustružíš, řežeš, prostě vyrábíš. Nakonec to rozložíš a zvýkresuješ a je to....
Albert Einstein: Představivost je důležitější než vědomosti.
Jonas Ridderstrale: Inovace spočívá v otázce: ?Co kdyby??
John
Offroad bůh

Zpět na Nabídky úpravců