Pevnostní nárazníky MKS

Pro vložení své inzerce kontaktuje administrátora nebo moderátora tohoto tématu, budou Vám sděleny podmínky.

Pevnostní nárazníky MKS

Příspěvekod Husky-John » stř, 17 úno 2010 09:33

Nabízíme výrobu a montáž pevnostních nárazníků vlastní výroby.
Nejedná se o sériovou výrobu a tedy výrobek od nás bude svým způsobem vyjímečný, nýbrž zakázkovou-podle představ zákazníka. Vše samozřejmě po konzultaci s námi. Jsme schopni udělat nárazníky v podstatě na cokoliv, ale víceméně se nejčastěji zabýváme tím, co se běžně sériově nevyrábí.
Nárazníky můžou být jak vyloženě desingové, nebo ryze funkční, ale vždy mají slušnou pevnost a snažíme se aby dobře vypadaly ze všech pohledů a perfektně pasovaly na auto. Toto je podpořeno i tím, že výroba a spasovávání probíhá vždy na konkrétní vůz a tedy jsme schopni zajistit přesné slícování, což po našich zkušenostech s auty provozovanými v terénu nejde vždy dosáhnout "konfekcí". Na tohle jsme "psi" :)
Další z věcí kterou preferujeme je to, že v případě montáže navijáku je v naprosté většině jeho lůžko samostatné a buď zcela nezávislé na nárazníku, nebo sloužící jako jeho držák. Toto má tu výhodu, že v případě potřeby sundání nárazníku není nutné jeho odpojení a demontáž.
Další věcí na kterou se zvlášť zaměřujeme je ta, že na rozdíl od většiny konkurenčních výrobků(třeba ARB aj.) se snažíme VŽDY dostat naviják co nejblíže k nápravě, čím se snižuje namáhání předních pružin a hlavně-naprosto neutrpí nájezdový úhel a délka předního převisu. Rozdíly mezi konkurenčními a našimi nárazníky v předsazení jsou velmi značné a 10cm v náš prospěch není vůbec vzácný. K tomu se naviják snažíme dostat co nejníže kvůli těžišti, ale nikdy tak, aby to bylo nepraktické a utrpěly tím vzhledové i funkční vlastnosti. Nedílnou součástí nárazníků jsou i tzv. "pařezáky", tedy krytování podvozků navazující přímo na nárazník, které nejen že je velmi praktické a dobře vypadá, i významnou měrou zvyšuje pevnost předku jako celku.
Takže pokud Vás něco z naší práce zaujme ozvěte se, popovídáme si o tom a probereme další věci.
Tady je pár ukázek, které jsou sice k vidění i v sekci "nabídky úpravců a prodejců", ale pro lepší přehlednost a pak s odkazem:

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Více k vidění zde: http://www.4x4nazory.cz/phpBB2/viewtopi ... c&&start=0
tel.602 358 975
Uživatelský avatar
Husky-John
Offroad bůh
 
Příspěvky: 3697
Registrován: pon, 14 lis 2005 19:05
Bydliště: Všude dobře,tak co doma..

Zpět na Nabídky úpravců

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník