KAWASAKI 4x4

KFX, Brute force, KVF...

Moderátor: koncak

KAWASAKI 4x4

Příspěvekod KFDmatej » ned, 21 zář 2008 11:33

Zdravim, zatim jsem zde nenašel žádnou disk. ohledně zn. Kawasaki. Rád bych se něco dozvěděl, nejlépe o 750 Brute Force(karbur)-časté závady,kde koupit ND, cs manual atd. .Jsem začátečník a uvítam jakékoliv informace.Předem děkuji.
KFDmatej
Tříkolkař

Re: KAWASAKI 4x4

Příspěvekod koncak » ned, 21 zář 2008 21:02

KFDmatej píše:Zdravim, zatim jsem zde nenašel žádnou disk. ohledně zn. Kawasaki. Rád bych se něco dozvěděl, nejlépe o 750 Brute Force(karbur)-časté závady,kde koupit ND, cs manual atd. .Jsem začátečník a uvítam jakékoliv informace.Předem děkuji.

tak az budes mit problem tak piskni a ja ti poradim.telefon mam pod fotkou.
hlavne se musis naucit resetovat kdys se ti rozsviti kontrolka BELT to ti skoci do nouzoveho rezimu a pojede dost nahovno,prestane jit predek a tak.ale bud v klidu.uz sem prodelal veskere nemoci cose vyskitujou.
POLARIS SPORTSMAN 850XP-eps

Obrázek
koncak
Z jiné planety

Re: KAWASAKI 4x4

Příspěvekod KFDmatej » pon, 22 zář 2008 04:40

koncak píše:
KFDmatej píše:Zdravim, zatim jsem zde nenašel žádnou disk. ohledně zn. Kawasaki. Rád bych se něco dozvěděl, nejlépe o 750 Brute Force(karbur)-časté závady,kde koupit ND, cs manual atd. .Jsem začátečník a uvítam jakékoliv informace.Předem děkuji.

tak az budes mit problem tak piskni a ja ti poradim.telefon mam pod fotkou.
hlavne se musis naucit resetovat kdys se ti rozsviti kontrolka BELT to ti skoci do nouzoveho rezimu a pojede dost nahovno,prestane jit predek a tak.ale bud v klidu.uz sem prodelal veskere nemoci cose vyskitujou.

ok a díky
KFDmatej
Tříkolkař

Zpět na Kawasaki