Kingquad - legislativa TP,SPZ

LTZ, LT-R, KingQuad...

Moderátor: koncak

Kingquad - legislativa TP,SPZ

Příspěvekod Ondrej » úte, 17 úno 2009 18:09

V časopise Quad jsem se dočetl ,že Kingquad nema oficiální homologaci a může se stát (prý už se v několika případech stalo) ,že majitelům byl odebrán TP,SPZ. Jak je to doopravdy? Chci koupit užitkáče a suzuki se mě líbí nejvíc. Na co si dát pozor při koupi z druhé ruky?(co se týká papírů)
Ondrej
Špion

Příspěvekod auto.dave » úte, 17 úno 2009 18:16

BRP Can-am Renegade 800X
auto.dave
Začátečník

Příspěvekod Ondrej » úte, 17 úno 2009 19:01

Díky za odkaz
No tak jsem se poprvé dočetl o nějaké čtyřkolce DRESEL (předpokládám,že je to upravce SUZUKI KQ,který ji dostane na značky).
Pokud DRESEL má VIN začínající na WDMS nebo WDMY tak je legálně přihlášená.
Pak se prodává pod značkou Borile Borylta 750(italie,španělsko) pak jsou finske COC listy atd. Moc chytrej z toho nejsem.
Kdybych kupoval jetou a nechal si poslat VIN číslo a prodejce ,kdo by byl schopen s jistotou říci,že u te konkretní čtyřkolky nepřijdu o papíry?
Ondrej
Špion

Příspěvekod auto.dave » úte, 17 úno 2009 19:15

No s jistotou nevím jestli ti to někdo poví,ale ohledně falešných nebo padělaných coc listů,skus trochu zagooglovat a vyjede ti pár odkazů a snad budeš o něco chytřejší.
BRP Can-am Renegade 800X
auto.dave
Začátečník

Příspěvekod Xawerius » úte, 17 úno 2009 19:17

Ondrej píše:Díky za odkaz
No tak jsem se poprvé dočetl o nějaké čtyřkolce DRESEL (předpokládám,že je to upravce SUZUKI KQ,který ji dostane na značky).
Pokud DRESEL má VIN začínající na WDMS nebo WDMY tak je legálně přihlášená.
Pak se prodává pod značkou Borile Borylta 750(italie,španělsko) pak jsou finske COC listy atd. Moc chytrej z toho nejsem.
Kdybych kupoval jetou a nechal si poslat VIN číslo a prodejce ,kdo by byl schopen s jistotou říci,že u te konkretní čtyřkolky nepřijdu o papíry?
na DRESEL MCT mám udělanou grizzly 700, je to legalizované tak že grizz nebo king je jakoby polotovar a DRESEL to předělá... pak se to přihlásí na něj...
VIN mám WDMY
Xawerius
Spolujezdec

Příspěvekod Mirda.1986 » čtv, 19 úno 2009 22:34

ja ji mam od Vallenti racing.. italska homologace.. vse v naprostym klidu.. a asi bych ti ji i doporucoval tu italskou homologaci.. vykon byl omezenej sroubkem na plynu a nejsou na ni zadny pridavny svetla misto original parabol jako maji nemci.. nemecka homologace je des.. odstrihaji origo kabelaz svetel a pred hlavni paraboly daji uchylny kulaty svetla tim stylem ze je navrtaji do plastu.. o zadnich svetlech nemluve a vykon uskrtej snad 3 zpusobama.. no hnuj.. italove daji akorat do parabol parkovacky a daji ji blinkry.. je to pekne udelany.. zadna prasecina.. muzu vrele doporucit..
Mirda.1986
Návštěvník

Zpět na Suzuki