Gladiator 510 RX-A Brzdy!!!

Gladiator, Magmax, Stormer...

Moderátor: koncak

Gladiator 510 RX-A Brzdy!!!

Příspěvekod Marass » pon, 29 zář 2008 08:38

Mám Glada a chtěl jsem se zeptat jak vám pracujou brzdy koupil jsem ho 3 měsíce starého a nevím jestli původní majitel s tím něco neudělal, jedinná brzdná páčka která brzdí je pravá ruční páčka a levá a nožní fungujou stéjně když zmáčknu levou ruční tak se mi stlačí i nožní a funguje jako spojka když řadím z N na R nebo P,Děkuji
Marass
Začátečník

Příspěvekod Vitus » pon, 29 zář 2008 10:05

Mám sice 530, ale to je stejný a pracuje to přesně tak, jak říkáš. Prává ruční brzdí super. Levá ruční a pravá noha nic moc. Jen mi to při druhé garančce borec v servise trošku pošteloval a už brzdí lépe i ta levá. K brždění ale stejně nejvíce požívám pravou ruční.
Vitus
Špion

Příspěvekod Marass » pon, 29 zář 2008 11:25

Ale brzdí ti trochu alespon když sešlápneš nohu. Mě to vůbec nebrzdí mám ve předu dvouokruhové brzdy a vede mi donich jenom jedna hadička a druhá je zaslepená. Asi s tím tady budu muset zajet do servisu.
Marass
Začátečník

Příspěvekod Vitus » pon, 29 zář 2008 11:33

To je fakt, že to brzdí. Asi bych to taky šoupnul do servisu. Přecejenom, mít posraný brzdy není sranda.
Vitus
Špion

Příspěvekod Marass » pát, 03 říj 2008 10:05

Prosím vás jesli ještě někdo máte gladiatora tak sem prosím napiště jak vy to máte z brzdama? Děkuji
Marass
Začátečník

Příspěvekod letec » pon, 06 říj 2008 20:12

Jojo, leva packa a nozni jsou spojene, ta packa ma jen lanko, takze necekej zazraky. Nozni brzdi vsechny ctyri kola a docela slusne. Jako Vitus ale nejvic pouzivam pravou packu, ta je jen na predek a ta me bavi :lol: , je to pak zajimavejsi...
letec
Začátečník

Zpět na Journeyman