Gladiator RX-A BRZDY!!!!!

Gladiator, Magmax, Stormer...

Moderátor: koncak

Příspěvekod petrdick » pát, 23 led 2009 10:06

Tak jsem upravoval. Koupil jsem bydraulickou spojkovou pumpu Nissin. Tu jsem dal místo mechanické levé a hydrauliku od nožní pumpy jsem přepojil na tu spojkovou. Tu nožní jsem demontoval. Nyní již pravou přední nepoužívám. Levá má takový účinek, že dvěmi prsty jsem schopen bez velkého úsilí zablokovat kola. Oproti originálu nepředstavitelná změna. Navíc při trialu muho levou rukou přibržďovat a pravou mám volnou jen na přidávání.
petrdick
Tříkolkař

Příspěvekod Džejár » úte, 27 led 2009 22:38

petrdick píše:Tak jsem upravoval. Koupil jsem bydraulickou spojkovou pumpu Nissin. Tu jsem dal místo mechanické levé a hydrauliku od nožní pumpy jsem přepojil na tu spojkovou. Tu nožní jsem demontoval. Nyní již pravou přední nepoužívám. Levá má takový účinek, že dvěmi prsty jsem schopen bez velkého úsilí zablokovat kola. Oproti originálu nepředstavitelná změna. Navíc při trialu muho levou rukou přibržďovat a pravou mám volnou jen na přidávání.

Můžeš sem pls hodit nějaký link jak to vypadá ta hydraulika? docela by mě to zajímalo. I ten postup prací. Díky...
I pád na držku je pohyb kupředu...
.:můj mazlík byla Suzuki 750i:.
teď hledám novou lásku
Džejár
Spolujezdec

Příspěvekod petrdick » stř, 28 led 2009 07:27

Na netu si vyhledej spojková pumpa nissin a najde ti ji to. Je stejná jako brzdová, akorát je vlevo. Hadičku co jde z nožní brzdové pumpy k roztrojovací kostce jsem nahradil delší a napojil na nissin - to je vše. Jediný problém je, že úchyt zrcátka na této pumpě je větší. Já na původní zrcátko navařil větší závit, který pak překryla kontramatka. Jak to vyjde, tak nafotím. Jo a nožní pedál s pumpou jsem komplet zrušil.
petrdick
Tříkolkař

Příspěvekod slimr » pon, 02 úno 2009 21:00

petrdick píše:Na netu si vyhledej spojková pumpa nissin a najde ti ji to. Je stejná jako brzdová, akorát je vlevo. Hadičku co jde z nožní brzdové pumpy k roztrojovací kostce jsem nahradil delší a napojil na nissin - to je vše. Jediný problém je, že úchyt zrcátka na této pumpě je větší. Já na původní zrcátko navařil větší závit, který pak překryla kontramatka. Jak to vyjde, tak nafotím. Jo a nožní pedál s pumpou jsem komplet zrušil.

Ma tam jeste lepsi vychytavky, ale vsechno to strasne utajuje .. :stud
slimr
Špion

Příspěvekod Maximus » čtv, 05 bře 2009 10:49

Jak dlouho vám hoši vydržej destičky na předku? Mám cca 1500 km a destičky v hajzlu :wc . Je fakt že brzdím jen přední, ale i tak si myslím že by měly vydržet trochu dýl. Popř. nevíte jestli tam jdou nějaké neznačkové třeba z Yamahy :lol: . Klucí to v Číne asi plácaj z bláta :palecdolu .
Maximus
Špion

Příspěvekod kobrs » čtv, 05 bře 2009 15:16

já mám najeto něco kolem 4500km a ještě sem je neměnil.
kobrs
Spolujezdec

Příspěvekod koncak » čtv, 05 bře 2009 18:17

Maximus píše:Jak dlouho vám hoši vydržej destičky na předku? Mám cca 1500 km a destičky v hajzlu :wc . Je fakt že brzdím jen přední, ale i tak si myslím že by měly vydržet trochu dýl. Popř. nevíte jestli tam jdou nějaké neznačkové třeba z Yamahy :lol: . Klucí to v Číne asi plácaj z bláta :palecdolu .

hodne zalezi na stylu jizdy. :lol: jinak u kawarny mam cca 6000km a desticky este 60% :P
POLARIS SPORTSMAN 850XP-eps

Obrázek
koncak
Z jiné planety

Příspěvekod letec » čtv, 05 bře 2009 22:48

Taky staci jezdit nekde v piskovne a podbne a mas je za chvili pryc. Takze souhlas s Koncakem, je to o stylu a taky miste, kde jezdis. Ja mam najeto kolem 7 tisic a jeste jsem je taky nemenil.
letec
Začátečník

Příspěvekod petrdick » sob, 07 bře 2009 08:55

První výměna po zapadnutí v pblátě přehrady po 480km. Teď mám sintrované a OK. Mněli je na quadprofi.cz
petrdick
Tříkolkař

Příspěvekod Maximus » pon, 16 bře 2009 14:44

Tak jsem sháněl všude možně, ale bohužel, brzdy asi vymyslel Číňan sám a tak tam z ničeho jiného nepasujou. Koupil jsem tedy originál china 4 ks za 1000 Kč což je docela dost na můj vkus, ale asi s tím prd udělám. Na quadprofi jsem žádné bohužel nenašel :cry:
Maximus
Špion

Příspěvekod pavelkr » pon, 16 bře 2009 17:15

Nedávno jsem to řešil na Linhai a brzy budu řešit u Glada, v mém okolí je firma co desky renovuje mám s ní dlouhodbé zkušenosti, oprava jedné desky vyjde na cca 100Kč čož je super a brzdí velice dobře. Jinak se tu hlásím jako nový člen tak mě snad nebudete hned kamenovat :lol:
pavelkr
Špion

Příspěvekod kobrs » pon, 16 bře 2009 23:16

můžež mi napsat kde se ta firma nachází? já sem taky z mladoboleslavska
kobrs
Spolujezdec

Příspěvekod pavelkr » úte, 17 bře 2009 08:17

Ta firma je v Kolomutech nemůžu si vzpomenout na jméno ale zjistím a pak písnu
pavelkr
Špion

Příspěvekod kobrs » úte, 17 bře 2009 11:35

jo jestli máš možnost zjistit tak mi to prosím písni.
kobrs
Spolujezdec

Příspěvekod petrdick » stř, 18 bře 2009 07:31

Tak na quadprofi už mají přední i zadní. Jsou to sintrované Goldfren. Montážní otvory jsou hranaté a je nutno je lehce protáhnout myslím 11mm vrtákem. Vyjdou přes 1000,-, ale opravdu vydrží. Někdo tvrdí, že na úkor kotoučů, ale to zatím nepozoruji a jsem nadmíru spokojen.
petrdick
Tříkolkař

PředchozíDalší

Zpět na Journeyman