Reklamace Journeyman

Gladiator, Magmax, Stormer...

Moderátor: koncak

Reklamace Journeyman

Příspěvekod petrdick » pon, 08 pro 2008 13:37

Tak pánové, ať si každý nadává na čínu jak chce, ale po poslední zkušenosti jsem opět utvrzen, že se chlapíci nedají zahanbit a pokud k tomu přidáte opravdu solidní zastoupení pro ČR tak.... Glada mám půl roku a najeto cca 2500km. Vozím s ním dříví z lesa, trávu ze sekání 1500m2 pozemku a hlínu na úpravu tohoto terénu a hlavně si užívám v terénu - bláto, voda, sníh. Odporoučel se mi teď motor, prodejce jej demontoval, odvezl do zastoupení v Praze a tam jej p. Císař (jistě jej znají příznivci motokrosu) rozebral a zjistil,, že se vytrhl pístní čep. Motor opravili a dnes se mi veze zpět. Zatím nevím, co vše je vyměněné, ale vzhledem k tomu, že oba kartery dostaly zásah ojnicí, tak toho nebude málo. Mimo to mi zatím odešl spínač připínání náhonu na předek a spojka. Vše bez problémů vyreklamováno. Docela by mně zajímalo, jak by se zachovali černí dovozci těchto strojů, kteří dají sice nižší prodejní cenu, ale .... . Tímto bych chtěl týmu Journeymana za vše poděkovat.
petrdick
Tříkolkař

Příspěvekod koncak » pon, 08 pro 2008 19:26

no uz jenom vzhledem k veku a poctu km,by od nich bylo dost .to neuznat.navic urcite nejsi prvni a tohle maji na denim poradku,vsak ti jejich maratony. :D vonose to vyhrava kdys maji vedle plnou dodavku dilu.nebo celych motoru. :D jednou sem mnel tu cest si zajezdit a take si pokecat s clovekem co unich jezdi a servisuje,

ps.bud rad,mohlo to take dopadnout jinak.
POLARIS SPORTSMAN 850XP-eps

Obrázek
koncak
Z jiné planety

Příspěvekod drkac » pon, 08 pro 2008 19:55

každopádně je dobrý,že to takhle dopadlo. já jdu na servis v pátek a uvidíme,co mi pašáci předvedou

každopádně už budu mít nový gumy a šusplechy na spodek
Polaris 850 XP EPS
Can Am Renegade 1000 Xxc
Polaris Outlaw 90
Traxxas E-REVO BRUSHLESS 1:10
http://drkac.rajce.idnes.cz
obsah ničím nenahradíš
drkac
Offroaďák

Příspěvekod letec » pon, 08 pro 2008 20:54

Tak to je super!

Nejak ale nechapu, jak to mysli Koncak. Taky jsem se byl na maratonu u nich podivat, protoze me tam pozvali. Ano, maji nakladak a v nem nadrz na vodu a par drobnosti, rozhodne ne motory :), tak nevim...

Prijde mi, ze se zachovali velmi slusne a ferove.
letec
Začátečník

Příspěvekod koncak » pon, 08 pro 2008 21:04

letec píše:Tak to je super!

Nejak ale nechapu, jak to mysli Koncak. Taky jsem se byl na maratonu u nich podivat, protoze me tam pozvali. Ano, maji nakladak a v nem nadrz na vodu a par drobnosti, rozhodne ne motory :), tak nevim...

Prijde mi, ze se zachovali velmi slusne a ferove.

jak sem to nakoupil tak to prodavam.treba se posledni zavody polepsily.ale prvni maratony probihaly timhle stylem. :lol:

Obrázek
koncak
Z jiné planety

Příspěvekod josef » pon, 08 pro 2008 21:55

Koukám, že vás udivuje, že v záruce odstraní výrobní vadu.....to jsou věci... :o

a dost , nebo půjdeme do léčebny !
Yamaha Grizzly700
josef
Řidič

Příspěvekod koncak » pon, 08 pro 2008 22:04

josef píše:Koukám, že vás udivuje, že v záruce odstraní výrobní vadu.....to jsou věci... :o

a dost , nebo půjdeme do léčebny !

FPOHODE.DNESKA SEM HODNY :D :D :D :D
ale zitra :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Obrázek
koncak
Z jiné planety

Příspěvekod letec » pon, 08 pro 2008 22:11

koncak píše:jak sem to nakoupil tak to prodavam.treba se posledni zavody polepsily.ale prvni maratony probihaly timhle stylem. :lol:

No tak to nevim, ja tam byl ted v zari nebo kdy to bylo. Ale stejne tomu moc neverim.
Rozhodne je dobre, ze to Petrdickovi vyresili k jeho spokojenosti a u me maji bod!
letec
Začátečník

Příspěvekod petrdick » úte, 09 pro 2008 07:07

Tak nevím, jestli mám něco dneska psát. Koncák prý dnes nebude tak hodný jako včera. Na maratonu - teda jenom jednom - jsem se byl podívat a nezdálo se, že by mněli problémy s motory. Naopak mne překvapilo při sabším výkonu jak prohání canamy, ale určitě je to i o jezdci a navíc o vyváženosti celého stroje. Za to, že to uznali jsem hodně vděčný, protože v dnešní době se ne všichni takto chovají a je možné vymyslet spoustu věcí proč neuznat reklamaci a nebo donutit majitele alespoň ke spoluúčasti. Tvrdí mi, že takovou poruchu ještě neřešili a docela tomu věřím, nebo ať se ozve někdo se stejným problémem, ale o nikom jsem ještě neslyšel. Navíc tato pohonná jednotka je ve světě natolik rozšířená (cf moto, new force, atlas, goes,...), že by se rozšířila i informace o nespolehlivosti motoru.
petrdick
Tříkolkař

Příspěvekod starosta » úte, 09 pro 2008 07:32

pro Petrdick:souhlasím servis naprosto v pohodě,Car je Car!
starosta
Offroaďák

Příspěvekod pumix » stř, 10 pro 2008 18:46

Tak to Já mám jinou zkušenost... Při první prohlídce jsem reklamoval tachometr( po odpojení baterie se vymazalo celkové poč. km...) Prodejce tacho vymontoval a odvezl na zastoupení na výměnu... Už 16 dní jim trvá rozhodnutí jestli tacho sbastlí do kupy nebo vymění za nový... No už mě to sere a dost, jěště kolegové v práci se vsázejí jestli mi kulku zastoupení vrátí...
pumix
Řidič

Příspěvekod letec » stř, 10 pro 2008 19:46

Nejak nechapu, v cem mas jinou zkusenost. Ono se stane, ze nez to ten dealer preda, tak to trva, nez to oni predaj zpatky atd. No ono se ten cas nasbira. Pracoval jsem jeden cas v prodejne telefonu a to bys mel videt. Jeden den mi zakaznik prinesl reklamovat telefon, protoze jsme baliky odesilali jen 2x v tydnu, tak se tri dny nasbiraly jen na tomhle. Jenze zakaznik si hned druhy den volal sam aktivne do servisu, jestli uz ho maji opraveny a tak... Nic moc, kdyz pak na me rval, proc to trva 14 dni...
Kazdopadne drzim palec, at to dopadne.
letec
Začátečník

Příspěvekod josef » stř, 10 pro 2008 21:32

Ani se nedivím. Když si něco koupím (telefon,čtyřkolku,boty...), tak si to kupuju, protože to chci užívat a ne čekat ,když se to sesere, až mi to někdo milostivě vyreklamuje. Osobně si myslím, že 30 dní je zbytečně moc. Když se chce, tak se to dá vyřídit mnohem dřív! A tady se pozná přístup prodejce.
Yamaha Grizzly700
josef
Řidič

Příspěvekod koncak » stř, 10 pro 2008 21:41

budme radi aspon za tech 30 dni.
protoze vetsinou abyse vyhnuly nahrade tak na 29 den to je dano do puvodniho stavu.jinak bysme cekaly do haleluja.to mne se stalo ze my prisla smska na 30 den.letel sem do kramu,jo reklamoval sem kolecka na pojezdu v sprchovem boxu.a tam rekly ze to poslaly schvalne tet aby nemusely vratit prachy za box a fizicky kolecka este byly v centrale u vyrobce :D mneli stecti zese my nechtelo tahat s sprchovym boxem jinak bych to vklidu odnes a nechal sem si proplatit. :D

Obrázek
koncak
Z jiné planety

Příspěvekod petrdick » čtv, 11 pro 2008 07:20

Taky si myslím, že 30dní je vpohodě. Samozřejmně jde o to jaká je to závada. Drobnosti, jako výměna vadného přepínače, řeší journeyman okamžitě. Pouze závisí na regionálním prodejci jak je rychlý a zajistí dopravu dílu. Já mněl motor zpět do tří týdnů od vzniku poruchy. Píši od vzniku poruchy, protože jsem musel stroj dopravit k prodejci a ten si pak musel vyšetřit den na odvoz motoru, který předtím demontoval. Přímo v cntrále byla reklamace vyřízena do týdne.
petrdick
Tříkolkař

Další

Zpět na Journeyman