V Disku 2 td5 mě smrdí plyn????

...defender...discovery...freelander...range rover...

V Disku 2 td5 mě smrdí plyn????

Příspěvekod rerum » stř, 16 črc 2008 21:29

Zdravim všechny Diskaře

Měl bych prosbičku ohledně par závad na mem Discu TD5 automat rv.2001
Problem je takovej že v autě vždy po zastavení je cítit plyn (něco jako zemní plyn????)
Nééééé........ auto na plyn nemám
Nééééé........klima je po uplný opravě a proměřená takovým tim divným bzučákem na ten freon bo co to je.
Je to trochu divný ale je to tak, nic mě nenapadá a volal jsem do pár servisu Land rover a nic???

Druhá zavadička tkví v tom že při 2150-2300 otáčkach něco divně rezonuje na spodku. Při jiných otačkách je ticho.
Měl jsem to na kontrole výfuku a tam nic nezjistili, zřejmě to bude něco ve výfuku asi, páč pochybuju že by mě na kontrole výfuku která stala sto kč někdo něco povolil a juk se???

Pokud se někdo s něčím podobným už setkal tak dejte prosím vědět.

Páč už mám jiný vůz je Disco na prodej:
TD5, 2001, 140 000km, Automat, serviska, kuže, climatronic, pěkné až na tyhle blbiny, jo a hlavně levně :-))))Obrázek
Naposledy upravil rerum dne pon, 21 črc 2008 19:59, celkově upraveno 1
Ještě teplej Starbuck si vypiju na Luční hoře jen v JK.

Jeep Wrangler JK Unlimited Rubicon TeraFlex 2,5" Spidertrax 1.25" Wheel Spacer Kit pro začátek.
rerum
Návštěvník

Příspěvekod Stavros » pát, 18 črc 2008 09:31

nevim, jestli ti to pomuze, ale ten plyn je spis citit spalena nafta. Je to takovej zvlastni kyselej zapach, ne?
A to rezonovani muze byt treba rezonance mezi vyfukem a drzakem karoserie vzadu u tlumice. Nelam si s tim hlavu.
Stavros
Čtyřkolkař

Příspěvekod rerum » pát, 18 črc 2008 10:58

NO ta nafta to by mohlo být ono, není to tak dlouho a opravovaly mě ventilek tlaku nafty protože netěsnil. Vůbec mě nenapadlo že takhle vlastně smrdí i nafta.
To bude ono.

Díky moc.
Ještě teplej Starbuck si vypiju na Luční hoře jen v JK.

Jeep Wrangler JK Unlimited Rubicon TeraFlex 2,5" Spidertrax 1.25" Wheel Spacer Kit pro začátek.
rerum
Návštěvník

Zpět na Land Rover