i pajero jde zvednout(nejen heverem)

...outlander...pajero...

Příspěvekod pája66 » sob, 01 srp 2009 13:06

čim si to tak nazvedal? :shock: ...neni to brutální??? :? je fekt, že až to obuješ, bude to zajímavý, viděl bych to pěkný tak na 33". Pěkný :P
*Mišák PAJERO II Wagon 2,5TD, TZ 3300kg
*,,PLAŤÁK"-deska 2x4m-celková 2600kg-ruční naviják,..PŘEPRAVNÉ=DOHODOU
tel: 608203013
*SUPERB 1,9TDI 96kw-fešák :-)*MAN TGA 430
pája66
Čtyřkolkař

Příspěvekod Noon » sob, 01 srp 2009 21:57

pája66 píše:čim si to tak nazvedal? :shock: ...neni to brutální??? :? je fekt, že až to obuješ, bude to zajímavý, viděl bych to pěkný tak na 33". Pěkný :P

Tím jak mně bylo razeno o stránku dvě zpět. Vzadu pružiny z GR, stabi pryč atd. Vepředu torzky. Čekal jsem, že se to zhorší na silnici, jak zvednu těžiště, ale jak jsou péra tužší, tak to sedí dobře. :P
MITSUBISHI PAJERO II 3500 (krátký)
Pjužiny GR, BFG AT 33" 12,5
Noon
Začátečník

Příspěvekod pája66 » sob, 01 srp 2009 22:09

Se už těšim jak malej Jarda :dite , až mi Karlíto poléčí Micunu. Jak to už vypadá, budu potřebovat sehnat vačici. Kdyby někdo měl navíc a za rozumnej peníz by ji pustil, tak sem s ní :mobil 777789686.
:help1 Díky za případný info, kde ji seženu. INFO údaje viz níž
*Mišák PAJERO II Wagon 2,5TD, TZ 3300kg
*,,PLAŤÁK"-deska 2x4m-celková 2600kg-ruční naviják,..PŘEPRAVNÉ=DOHODOU
tel: 608203013
*SUPERB 1,9TDI 96kw-fešák :-)*MAN TGA 430
pája66
Čtyřkolkař

Re:

Příspěvekod vava » ned, 11 lis 2018 08:58

Mám pár hloupých začátečnických dotazů....

1) z jakého GR ty zadní pružiny ... z GR Y60 nebo Y61 ..... z toho co jsem hledal mi vychází Y60 ale nerad bych se mýlil

2) co znamená lehce "došponovat" torzky .... tím myslím, o kolik ... počet otáček, stačí cca, moc se v tom nevyznám

3) na hrnec si sežeň delší tlumiče ... může někdo poradit konkrétně jaké, jak delší, o kolik, z čeho ???

4) stabi pryč ....tím se asi myslí, vyndat stabilizátor řízení na přední nápravě ... :-)

Díky moc za rady!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doďa píše:No tak co jsem koukal na ty inzeráty tak to krátké má asi pěknej body-lift... snad 15 cm... :? :? a to druhé má malinkatá kola... :lol: :lol:

Každopádně dozadu dej seriové pružiny z GR (jen zachovej dlouhej / krátkej) jdou tam jako prd... na hrnec ale sežeň si delší tlumiče..... a vpředu lehce došponuj torzky... když uděláš moc je to šílená koza a úplně to přestane křížit.... mám je stejně jako serie...

Jinak já mám bodylift 6,5cm a pneu 33x12,5x15 se vejdou bez problémů na 8x15 i 10x15 disku....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noon píše:
pája66 píše:čim si to tak nazvedal? :shock: ...neni to brutální??? :? je fekt, že až to obuješ, bude to zajímavý, viděl bych to pěkný tak na 33". Pěkný :P

Tím jak mně bylo razeno o stránku dvě zpět. Vzadu pružiny z GR, stabi pryč atd. Vepředu torzky. Čekal jsem, že se to zhorší na silnici, jak zvednu těžiště, ale jak jsou péra tužší, tak to sedí dobře. :P

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
vava
Špion

Předchozí

Zpět na Mitsubishi