Hummer Like nothing else

...H1...H2...H3...

Příspěvekod koncak » stř, 26 lis 2008 21:45

Tomi píše:
koncak píše:hele panove :lol: nezapomnely ste na HUMMERA????????// :D :D :D

Nezapomněli :D

Autor tématu se bál, že je furt pomlouváme. No a jak vidíš, máme úplně jiný problémy :D

Tome, já mám fóbiji z HTP :D a měl bych se asi léčit :palecnahoru To máš tak: jedeš sto mimo město; za tebou v kapse vzduchu jede fóbije, nechá si tam za pět a nasadí na předjetí; v momentě, kdy čumák tý fóbije narazí na aerodynamickou vlnu (to zní hrdě, u ÁRA :D ) tak se ten krám zasekne a dál nechce. To už sem naučenej a uhejbám na pangejt a jen se koukám, jak maník zoufale lomcuje fofrklackem a zkouší jstli za4 ten pekáč pochopí co chce udělat. No a když už se dostane před tebe, tak je tak vycukanej, že zbytek cesty do nejbližší dědiny už jede 80. A to já s ÁREM už nedám :? a navíc to nemám rád, todle kočkování. Tak mě nezbejvá, než koupit trubku z parníku, jako Bosna :lol:

fobie 1,2 htp.to znam,mam do dnes poznamenane sve ego. :D :D :D
jezdil sem 3,5 roku s matizem,sice poladenym ale furt 0,8l.fpohode.

tak pred mesicem sem jel pro auto zakaznice vyzvednout uni doma dovezt knam oprava bla bla bla a spet.cca 9km,to byla jizda hruzy,auto asi necely rok stare,myslim,na krizovatce sem se rozjizdel asi na 400otacek,pac my to furt chcipalo :D a nedejboze zastavit v kopci,koukal sem po sutru pod kola,nevim jezdilsem s ruznymy auty ale tahle kombinace se fakt nepovedla. :lol:
POLARIS SPORTSMAN 850XP-eps

Obrázek
koncak
Z jiné planety

Příspěvekod mimouch » stř, 26 lis 2008 21:57

No, soce už jsme hodně daleko od původního tématu, ale aspoň to elegantně zamluvíme :)

Já měl nějaký Fabie 1,2 HTP ve firmě, párkrát jsem s tím jel a mile mě to překvapilo. Na takovej pidimotor to měla docela krouťák odspoda a i ten zvuk se dal zvládnout, prostě půlka šestiválce :)

Akorát ta spotřeba, já to teda připisoval tomu, že s tím zaměstnanci jezdí jako prasata, když je to služební, ale údajně to fakt žere docela dost.
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod Tomi » stř, 26 lis 2008 22:01

Každý auto žere, když se mu musí šlapat na krk, aby vůbec jelo :lol:
Tomi
Offroad bůh

Příspěvekod harley » stř, 26 lis 2008 22:51

mimouch píše:No, soce už jsme hodně daleko od původního tématu, ale aspoň to elegantně zamluvíme :)

:lol: :lol:

Ale uznejte,že když někdo dělá třeba i prasárny ,s Háčkem,Jeepem,Patrolem atd,atd,tak je to pochopitelnější,než když tohle samý si někdo troufne s Audi,VW nebo Superbem.
Před pár týdny namě takhle najížděl s Octávií.Já zorvna byl ten co stál jako pičus v koloně a on najel do protisměru a pak se tlačil na mě abych ho pustil.Navíc si měl pomoct jen o tři místa .Na zatrobení neraagoval a tak sem mu najel do boku. Neuhnul sem.
Je ale pravda,že mě dojel a pak sem musel ustoupit já,jelikož byl silnější a asi tak po deseti letech,možná víc,jsem dostal tečku do tváře :lol: Zrovna jsem si teda vylosoval špatnýho spoluhráče ,no ale zase na druhou stranu,jet osobákem,tak tu možnost,najet mu kolem do boku,bych neměl.
Jeep Wrangler JK Unlimited-X, 3,8 V6 automat, 2,5" Teraflex lift,33"M/T Cooper

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod mimouch » čtv, 27 lis 2008 08:25

Ty jsi hroznej pirát, Harleyi :D

Ale tohle teda dělám taky, to najíždění do boku, když se někdo agresivně cpe někam, kam nemá. Akorát tečku jsem ještě nedostal :roll:
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod masurko » čtv, 27 lis 2008 09:18

ja tiez sem tam vyuzijem ze cherokee je o nieco veci nez oktafka a funguje to :o ale v zasade ked vidim ze nejaky sofer sa nesnazi nadrbat za kazdu cenu predomna tak pustam. Ale je pravda ze moje mesto je velke asi ako jizni mesto v Prahe :oops: A s tym Hummerom uplne suhlasim s Harleyom. Mne sa tiez paci hlavne H2 a kaslem na nejake terenne vlastnosti, proste sa mi paci a keby som mal nejakych 800 papierov tak by som si ho urcite kupil radsej ako oktafku alebo passata alebo nieco podobne. :oops:
masurko
Spolujezdec

Hummer snizenej na dvaadvacítkách je hřích

Příspěvekod cwok » čtv, 27 lis 2008 10:04

No já osobně se právě snažím jezdit co možná nejslušnějc. Právě proto aby lidi neřikali co je to za prachatyho debila s malým pérem. (Nejsem ani prachatej ani impotentní)Samozřejmě je spousta lidí kteří si myslí, že velký auto znamená absolutní přednost což je blbost. V americe je to typicky gangsterský auto a asi všude v západní evropě si to pořizujou pasáci. Je to škoda protože to likviduje všeobecné smýšlení o značce Hummer. Ale i tak je nás pár co v tomhle autě vidí Háčko jako legendu. A jestli projede Patrol v terénu víc nebo míň je mi jedno protože Suzuki Samuraj mi vždycky natrhne prdel. Viz. většina Hummer srazů, kde funguje jako průvodce. Ale o tom že Háčko může do terénu až po ůpravách o tom bych se hádal. Komukoliv můžu poslat film a pár fotek ze srazů. Ani Harley to neměl jednoduchý Jeep stejně tak a nakonec i Toyota Landcruiser nebo Landrover jsou prostě legendy pro nás obyčejný lidi auta naprosto zbytečná, přesto zůstává rozum stát a mráz běhá po zádech když se začnou šplhat do kopce kam bych nevylezl po čtyřech. Jinak mě překvapilo, že přišlo tolik reakcí:) [/urlhttp://www.hummerclub.cz/srazy.php?id=15]
cwok
Špion

Příspěvekod harley » čtv, 27 lis 2008 10:19

Nepochybuju o tom,že i v sérií to vyjede/projede hodně. Sám sem zažil co projede sériovej Cherokee,kdyžmkdysi sem byl prvně pojezdit a vodící auto mi dělalo upravený Géčko. Taky sem projel místa,který by mě nenapadly ani jít pěšky. Spíš sem myslel,že když chceč jezdit terén vážnějc,jsou určitý úpravy nezbytný .Přecijen je na autě víc kompromisů pro silnici než pro terén a tyhle kompromisy se pak musí redukovat. A právě tyhle věci dělají s SUV sále více Offroad.

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Upravy

Příspěvekod cwok » čtv, 27 lis 2008 10:30

Jo v tomhle smyslu určitě jo :) MTčka ochranej rám, zvýšený nášlapy, dvojitý listový pera, možná naviják. Hodila by se trochu lepší redukce.
Jistě správnej offrad musí něco přežít:) Předevčírem jsem se nemohl rozject na lehkým kopci leželo na něm 20cm sněhu. Ale to bylo tím že jsem začátečník. V H3jce by mohl být lepší motor, ale v H2 je to mazec. Když ráno na dálku nastartuje tak je to nejlepší budík:) Pak už je jedno jakej bude den:) Dobrý terénní auta byly před Hummerem a budou i po něm:) Mě jen mrzí, pár hlupáků ovlivní smýšlení lidí natolik, že ačkoliv jseme si s bráchou jen chtěli splnit sen automaticky zapadáme do škatulky naleštěná egomasírka.
cwok
Špion

Příspěvekod harley » čtv, 27 lis 2008 10:38

Já sem ten,kterej rozlišuje. 8)

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Pro Čtvrtka

Příspěvekod cwok » pát, 28 lis 2008 10:41

To jsi ty s tou černou H3xkou? V Centru říkali že tu někdo má H3jku :) Můžem někdy pojezdit spolu :) Viděl jsem že jezdíš s Chomutovskýma
cwok
Špion

Příspěvekod harley » pát, 28 lis 2008 10:50

To bylo na mě?

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod cwok » pát, 28 lis 2008 11:36

Ne to bylo pro Čtvrtka. Ten co psal že na sebe občas blikáme na 13tce :)
cwok
Špion

Re: Pro Čtvrtka

Příspěvekod Čtvrtek » pát, 28 lis 2008 17:36

cwok píše:To jsi ty s tou černou H3xkou? V Centru říkali že tu někdo má H3jku :) Můžem někdy pojezdit spolu :) Viděl jsem že jezdíš s Chomutovskýma

jj to jsem ja jsem pro poježdění, určitě. Cinkni a domluvime se. Tady je na mě numero 602 66 88 99 8)
Hummer H3x a KQ 700 - a projíždím všude...
Čtvrtek
Návštěvník

Příspěvekod Hanz » pát, 28 lis 2008 17:43

Tady už moc chomutovských nezbylo... :( :roll: Každopádně neznám ani jednoho z Vás. :) Tak jestli se někde sejdete třeba na kávě, tak cinkněte nebo napište, číslo je v podpisu. :wink:
Hanz
Offroad bůh

PředchozíDalší

Zpět na Hummer