Trapná reklama Hčko, video

...H1...H2...H3...

Příspěvekod bimbo » úte, 26 pro 2006 17:25

zavidej se auta ,domky,manzelky ,uspech -a ja tydle lidi rad nasírám :lol:
JEEP
bimbo
Autoškolák

Příspěvekod Romik » úte, 26 pro 2006 17:32

Teda pánové promiňte , ale pokud jsme ještě na fóru , napíšu také svůj názor............Je to jasná tendenční reklama , která sice nepoškodila jiné , protože trať je pravděpodobně postavena přesně na rozměr H 2 ( ostatní výrobci prezentovaní asi zde namohou protestovat ), ale je skutečně trapná . Ten kdo H2 řídil či v něm jel v takovém " terénu " co tato reklama předvádí , ví , že H2 by ujel tak 100 metrů a měl by řízení v prrrrrrrr. Nikomu nic nezávidím a tvary H1 , H2 a H3 se mi děsně líbí . V Krnově jsme všichni mohli vidět co to " umí " a to řídil , prosím , Jindra Hoschna ( zkušený soutěžák a offroaďák )............škoda , že nemůžu najít foto (Zmylený by pomohl ) , je tam důkaz , co toto auto umí ( tedy vlastně neumí a co mu dali konstruktéři do vínku - spojovačka jak z Favorita )....a fakt to není závist , jen konstrukční vada ! Ano , to auto je proti té " konkurenci " postaveno tak , aby při těchto přejezdech nebylo poškozeno tzv. zvenku , ale podvozek je jaksi čajový.......NENÍ TO ZÁVIST !!!
STK na M1, N1, O1 a O2 , T a OT, dovozy a hlavně OFFY ............
Romik
Offroad bůh

Příspěvekod bimbo » úte, 26 pro 2006 17:40

trat byla opravdu postavena na h2 -souhlas,uznavam jen h1,fšecky auta maj neco-nepomlouvam to ani to :wink: mam rad vsechny auta kerý sou 4x4 :lol:
JEEP
bimbo
Autoškolák

Příspěvekod harley » stř, 27 pro 2006 10:17

Tak,Bimbo! Přesně takhle se chovám já k jinejm. A sere mě,že prostě ostatní,s těma "normálníma" třeba autama,jsou k těmhle trochu vymykajícím se standartu takový hnusný a jediný co mi s toho vyplívá,že prostě v koutku svý duše záviděj,že na to nemaj buď finančně a nebo psychycky si taky něco takovýho si pořídit.
No a pak se strašně divěj,že takovýhle lidi třeba s Humerama a nebo s Jeepama a nebo HD se od nich straněj a nevyhledávaj jejich společnost. Není to pro jejich nějaký povyšování ale prostě pro to,že nemají zájem poslouchat,že oni maj něco na píču ale vlastně různý plagiáty s ásie jsou vlastně to nejvíc.
Každej ví,že si nekupuju asijský výrobky a že než bych jezdil v japonským autě,tak jdu radši na autobus ale taky každej tady ví,že jsem nikomu nekritizoval jeho japonský auto a že jsem se mu neposmíval,že má nějakou parodii na klasickou značku. Jo,poškádlíme když Patrolu opět praskne hlava,že se Toyota položí na bok nebo pošťouchnu,když vidím,kolik platí asiati za ND a kolik stojí na USauta. Ale tím to končí a když se řeší nějakej problém,tak se pomáhá.
Něco podobnýho se stát ,kdyby tu byl nějakej dopisovatel s H1-2-3,tak dostane krom výsměchu ještě lavinu moralizování a chytrování,jak si to neměl kupovat a co vlastně čekal,když si koupil tu americkou předraženou plečku. :wink:
Jeep Wrangler JK Unlimited-X, 3,8 V6 automat, 2,5" Teraflex lift,33"M/T Cooper

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod harley » stř, 27 pro 2006 11:11

Tady vůbec nejde o reklamu. Snad jsou lidi tady soudní a akorát se tomu můžou zasmát ale neřešit,nakolik je to reálný. Když byla reklama s Patrolem,jak vylítne do vzduchu a dopadne nezničenej,tak to snad taky nikdo nebere vážně ale jen jako dobrej fór a poutavou reklamu.
Řešit reklamu jako dobrou nebo blbou ale né vo ní diskutovat,jestli to je rálný a nebo ne,mi příjde trochu uhozený. :wink:
Jeep Wrangler JK Unlimited-X, 3,8 V6 automat, 2,5" Teraflex lift,33"M/T Cooper

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod bosna » čtv, 28 pro 2006 13:00

asi před deseti lety jsem ne Štědrý den tahal v Praze z bahna na stavbě sněhově bílého H1,nějaká slečna ho dostala na vánoce a nemohla ho vyhrabat.To auto mně tehdy nadchlo.Pro mně je to stále krásně tvarovanej kočár.Časem jsem se bohužel přesvědčil že kabát nedělá auto,a v tom mě velice sklamal.
Buď cestu najdu,nebo si udělám vlastní.
tel.603259690
bosna
Offroad bůh

Příspěvekod davy » ned, 31 pro 2006 13:11

Mám H1, a jsem spokojenej. Kamenujte mě. To auto mi dává něco nepopsatelného. Jo a na Islandu jsem byl fakt překvapenej co vydrží 2a3. Je pravda, že tam moc extrémků nebylo, ale přesto mají mojí veškerou úctu. davy
davy
Tříkolkař

Příspěvekod Romik » ned, 31 pro 2006 13:48

davy píše:Mám H1, a jsem spokojenej. Kamenujte mě. To auto mi dává něco nepopsatelného. Jo a na Islandu jsem byl fakt překvapenej co vydrží 2a3. Je pravda, že tam moc extrémků nebylo, ale přesto mají mojí veškerou úctu. davy

Myslím , že " Háčka " tady nikdo nehaní , šlo jen o tu reklamu.........Já jsem na vlastní oči viděl , co H2 dokáže - tedy vlastně nedokáže . Pověst jí zkazil sám výrobce tím , že z ní dělá něco , na co nemá.........Ale tvary H 1,2 a 3 jsou super a děsně se mi líbí . Hold pravda je , že H1 nebyl stvořen jako offroad , ale jako auto , se kterým má umět jezdit každý voják , což se splnilo . Tedy jasně , že potom H1 není v terénu úplný bůh , má taky své limity , ale to víš nejlépe Ty . Já jsem zkoušel co neprojedu Patrolem a málem to bylo naopak..........
Romik
Offroad bůh

Příspěvekod davy » ned, 31 pro 2006 14:13

davy
Tříkolkař

Příspěvekod davy » ned, 31 pro 2006 14:22

Neobhajuju, nemám důvod. Jsem rád, že nemáme všichni stejné názory a vkus. Mám ještě starýho trola GR a toho mám taky rád, vlastně mě nevadí žádnej off, každej má své pro a proti. A Krásnej Novej i novej rok plnej off zážitků. :P
davy
Tříkolkař

Příspěvekod Tom.99 » ned, 31 pro 2006 15:03

Romik píše: V Krnově jsme všichni mohli vidět co to " umí " a to řídil , prosím , Jindra Hoschna ( zkušený soutěžák a offroaďák )............škoda , že nemůžu najít foto (Zmylený by pomohl ) , je tam důkaz , co toto auto umí ( tedy vlastně neumí a co mu dali konstruktéři do vínku - spojovačka jak z Favorita )

Myslíš tohle???

Obrázek
Když se říká, JAPONEC až na konec!
Pák rád stojím na konci!!!!!! :-)

PATROLů není nikdy dost!!!!...No už asi ano :-(
Oni možná ti amíci nebudou zas tak zlí....
Tom.99
Offroad bůh

Příspěvekod Romik » ned, 31 pro 2006 15:12

Jo to je ono , i když na té fotce to nevinikne . Prostě mě děsně zarazilo , že s tím nikdo neskočil , či nenarazil do pařezu , jen to jelo..........
Romik
Offroad bůh

Příspěvekod davy » ned, 31 pro 2006 15:33

Ale co to dělalo před tím, to asi nikdo z nás neví. Nebo jo? Já jsem ohnul na jednom srazu spodní rameno a nenapadlo mě nadávat na auto, páč jsem věděl,že jsem blb já :oops:
ejč one silver
davy
Tříkolkař

Příspěvekod davy » ned, 31 pro 2006 15:45

Obrázek

Když jsem sjížděl, tak to bylo ok, ale na výjezdu jsem to přehnal s rychlostí :cry:
ejč one silver
davy
Tříkolkař

Příspěvekod land jirka » ned, 31 pro 2006 18:53

Romik píše:Jo to je ono , i když na té fotce to nevinikne . Prostě mě děsně zarazilo , že s tím nikdo neskočil , či nenarazil do pařezu , jen to jelo..........

HUMMER H 2:.....
Obrázek
4X4 AUTODÍLNA OPRAVY A ÚPRAVY
TEL. 731913431
land jirka
Čtyřkolkař

PředchozíDalší

Zpět na Hummer