Hovorka Auto - specialista na offroad vozy již od roku 1994

Úpravy, opravy, vychytávky atd.

Hovorka Auto - specialista na offroad vozy již od roku 1994

Příspěvekod HovorkaAuto » čtv, 16 lis 2017 16:33

Obrázek
Náš certifikovaný servis nabízí veškeré služby spojené s údržbou, záručními i pozáručními opravami, pravidelnými prohlídkami, řešením pojistných událostí a individualizací Vašich vozů nejen pro vozy TOYOTA.

Pomáháme Vám starat se o Váš vůz tak, aby byl v té nejlepší kondici, byl v naprostém pořádku a vypadal stále jako nový nehledě na stáří.
Naším hlavním cílem je spokojený zákazník s provozem vozu i našimi službami a proto se držíme hesla – Vaše auto, naše radost :palecnahoru
O Váš vůz se stará stabilní tým zkušených mechaniků s dlouholetou praxí a moderním vybavením dle všech standardů v automobilovém průmyslu.


Provádíme
- Záruční i pozáruční opravy vozů
- Pravidelné servisní prohlídky
- Kompletní diagnostika vozů
- Opravy elektroinstalace
- Seřizování geometrie náprav
- Příprava vozidel na STK
- Měření emisí
- Karosářské a lakýrnické práce
- Kompletní servis klimatizací
- Montáž nezávislých topení – autorizovaný partner firmy WEBASTO

- Řešení pojistných událostí - v případě pojistné události pro Vás zajistíme kompletní servis od odtahu vozidla do našeho servisu, vyřízení potřebných formalit s pojišťovnou a zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy. Jsme smluvním partnerem významných pojišťoven :P

- Příslušenství a náhradní díly - dodáváme a montujeme originální i neoriginální příslušenství na všechny typy off-road vozidel. Nejčastějším přáním našich zákazníků jsou samozřejmě nástřiky na korbu, plastové vany, kryty pod motor, zvýšení podvozku, nástavby na korbu (hardtopy), přední i zadní navijáky, tažné zařízení, zvýšení výkonu atp. Menší ochutnávku na vozidlo TOYOTA HILUX 2.4 D-4D DoubleCab 2015+ můžete najít zde: http://www.toyotacb.cz/wp-content/uploads/2013/01/HILUX-p%C5%99%C3%ADslu%C5%A1enstv%C3%AD.pdf

- Ruční mytí a čištění - provádíme základní ruční mytí kvalitní autokosmetikou, která ošetří lak vašeho vozu nejšetrnějším způsobem až po leštění laku karoserie, aplikaci vosků a nanovosků, keramických laků apod.

- Individualizace a úpravy vozidel - držíme se hesla nic není nemožné. To samé platí o Vašich snech a představách, jak by Vaše vozidlo mělo vypadat.


Obrázek
Pro více informací navštivte http://www.toyotacb.cz
Sledujte nás také na Facebooku https://www.facebook.com/ToyotaHovorka/
Sledujte nás také na Instagramu https://www.instagram.com/hovorka_auto/

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
HovorkaAuto
Špion
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv, 16 lis 2017 15:40

Zpět na Offroad úpravy a opravy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník