Nissan Patrol GR Y 61 mazel jak má být , teda bude :-)))))))

Představte svůj offroad.

Příspěvekod Turbik » sob, 25 srp 2012 15:53

No a je tu druhej přírustek Obrázek
raději po svejch
Turbik
Tříkolkař

Příspěvekod dandy Maverick » ned, 26 srp 2012 05:54

no pěkné :P
Nissan Patrol 160,3.3D
Volkswagen Passat B5,1.9TDi,4motion
604584920
http://www.bazos.cz/moje-inzeraty.php
http://www.autohorice.cz
dandy Maverick
Offroad bůh

Příspěvekod Turbik » ned, 26 srp 2012 10:27

dandy Maverick píše:no pěkné :P

Upřímně je v takovém stvu,co jsem ještě Y61 neviděl,nikde nic,vše v poho,km seděj dle německého webu,jízda s tím je taky bomba,prostě to nešlo nekoupit,má i origi plasty na podozku,origo krit vany a v kastlíku mezi spolujezdcem a řidičem je i originální vložka,která rozděluje ten kastl na dvě komory,kterou jsem u spousty aut taky už nepotkal,jak říkám,super,fotr už ho testuje po kopcích u nás,ted musím splašit podložky,kola a disky už máme objednané :-D
raději po svejch
Turbik
Tříkolkař

Příspěvekod Pechy » ned, 26 srp 2012 10:33

Turbik píše:

Upřímně je v takovém stvu,co jsem ještě Y61 neviděl,nikde nic,vše v poho,km seděj dle německého webu,jízda s tím je taky bomba,prostě to nešlo nekoupit,má i origi plasty na podozku,origo krit vany a v kastlíku mezi spolujezdcem a řidičem je i originální vložka,která rozděluje ten kastl na dvě komory,kterou jsem u spousty aut taky už nepotkal,jak říkám,super,fotr už ho testuje po kopcích u nás,ted musím splašit podložky,kola a disky už máme objednané :-D

ten KRIT musí bejt fajn 8) .... jinak gratulace k nákupu asi opravdu zachovalýho auta, ať vydrží co nejdéle :P
Pechy

Příspěvekod Turbik » ned, 26 srp 2012 12:47

Pechy píše:
Turbik píše:

ten KRIT musí bejt fajn 8) .... jinak gratulace k nákupu asi opravdu zachovalýho auta, ať vydrží co nejdéle :P

Tak jako ty moc dobře víš,že pujde dolu,jen konstatuji,co to vše mělo oproti druhejm......díky
raději po svejch
Turbik
Tříkolkař

Příspěvekod Pechy » ned, 26 srp 2012 18:11

Lubko, mě spíš zarazilo to měkké i :oops: ... jinak se fakt přiznám, že jsem ho asi nikdy neviděl a hoď fotečku, jak to zespodu vypadá, zajímá mě to ... díky :P
Pechy

Příspěvekod Hanes » ned, 26 srp 2012 18:32

Vypadá moc hezky, hodně šťastných kilometrů :P
ISUZU fan
Tel.: 737 004 223
Hanes
Offroad bůh

Příspěvekod Turbik » ned, 26 srp 2012 18:39

Pechy píše:Lubko, mě spíš zarazilo to měkké i :oops: ... jinak se fakt přiznám, že jsem ho asi nikdy neviděl a hoď fotečku, jak to zespodu vypadá, zajímá mě to ... díky :P

No je fakt,že mi to I tam uletělo,ale konec konců,nejsí bez chyb taky :wink: ....občas se stane no :P :wink:

Foto určo dám,ale až se vrátím a práce za cca týden,takže až o víkendu
raději po svejch
Turbik
Tříkolkař

Příspěvekod Pechy » ned, 26 srp 2012 18:59

to byl jen rejp, nemyslel jsem to zle :wink: .... dyslexie vládne světem a řádí hodně v Krkonoších :lol:

pak mi to blejskni, díky ... :palecnahoru
Pechy

Příspěvekod Turbik » ned, 26 srp 2012 19:20

[quote="Pechy"]to byl jen rejp, nemyslel jsem to zle :wink: .... dyslexie vládne světem a řádí hodně v Krkonoších :lol:

nevím,co ti na to napsat....... 8) snad jen pořát hodně štěstí :D :D
raději po svejch
Turbik
Tříkolkař

Příspěvekod Pechy » ned, 26 srp 2012 20:08

já s Tebou Lubo nemůžu debatit po fórech, protože Ty to vždy špatně pochopíš a bereš to jako nějaký můj atak na někoho, tak to ale není :? ... kamarádka totiž ve své diplomové práci řešila dysl. a tak právě vím, že horské oblasti VČ a sev. Moravy jsou "nejpostiženější" ... tolik na vysvětlenou a na SZ už nebudu odpovídat ... jinak díky za info, ale zatím o Y61 pro sebe neuvažuji :wink:
Pechy

Příspěvekod Turbik » ned, 26 srp 2012 20:21

Pechy píše:já s Tebou Lubo nemůžu debatit po fórech, protože Ty to vždy špatně pochopíš a bereš to jako nějaký můj atak na někoho, tak to ale není :? ... kamarádka totiž ve své diplomové práci řešila dysl. a tak právě vím, že horské oblasti VČ a sev. Moravy jsou "nejpostiženější" ... tolik na vysvětlenou a na SZ už nebudu odpovídat ... jinak díky za info, ale zatím o Y61 pro sebe neuvažuji :wink:

Opět jsi mi potvrdil, tvojí schválně dvojsmyslnou řeč,nemusíš odpovídat,jen si myslím,že to děláš rozhodně schválně a ted jsi to jasně pro mě potvrdil,každopádně ti přeji mnoho uspěchu ! budeš ho potřebovat,to mi věř.
raději po svejch
Turbik
Tříkolkař

Příspěvekod Pechy » ned, 26 srp 2012 20:34

nerozumím a nechápu tvoji odpověď ... :?:

ale pátrat po tom nebudu, já myslel vše v dobrém ... víc nemám co vysvětlovat, nic špatnýho jsem nenapsal, tedy pokud jsem neurazil Tebe osobně tím, že jsem si dovolil opravit Tvůj pravopis ... promiň :?
Pechy

Příspěvekod Turbik » ned, 26 srp 2012 23:10

Pechy píše:nerozumím a nechápu tvoji odpověď ... :?:

ale pátrat po tom nebudu, já myslel vše v dobrém ... víc nemám co vysvětlovat, nic špatnýho jsem nenapsal, tedy pokud jsem neurazil Tebe osobně tím, že jsem si dovolil opravit Tvůj pravopis ... promiň :?

Mě se omlouvat nemusíš..............já si po tomhle myslím svéé
raději po svejch
Turbik
Tříkolkař

Příspěvekod Péca » stř, 29 srp 2012 06:08

Ty jo ty ses do toho pěkně vobul. :P
Péca
Autoškolák

PředchozíDalší

Zpět na Váš offroad