Land Rover Discovery-dobrá volba?

Vše okolo offroadu.

Land Rover Discovery-dobrá volba?

Příspěvekod K.D. » čtv, 09 zář 2010 12:59

Ahoj,tak si nějak nevím rady-chtěl bych si pořídit
Land Rover Discovery, můj favorit je manuál 3 TDV6,rok 2007. Pořád hledám + a -, už jsem z toho trochu mimo...,mám to jen na silnici,pro radost, terén minimálně(kromě ledu a sněhu v kopci v zimě).Jde mi o to, jestli je to obecně dobrý motor a převodovka,abych nemusel nan nic moc šahat. Ještě se zmíním,že Discoveryx u mě vyhrál před Nissan Pathfinderem a Jeep Commanderem...Díky, Kid.
K.D.
Špion

Příspěvekod mimouch » čtv, 09 zář 2010 14:57

Tak s tím vyřazením Pathfinderu jsi udělal dobře. A myslím, že současná Discovery je dobrý auto. Jen bych se ještě někde svezl s automatem, ten se k tomu autu vyloženě hodí a velmi rychle si na něj zvykneš.
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod Pechy » čtv, 09 zář 2010 15:43

auto jsi si vybral dobrý, ale já bych stejně bral raději toho Jeepa, co jsi měl v hledáčku ... kamarád ho má a je naprosto spokojenej, jezdil jsem s tím a paráda ... 3.0 CRD a automat, i neupravený to v terénu maká super a na silnici to je velice příjemný, když pominu drobný "neklid" tuhé zadní nápravy ve vyšších rychlostech na příčné nerovnosti, tak se tomu autu nedá nic vytknout, ale i to je po čase ježdění zapomenuto ... hlavně mě překvapilo, jak bytelný a tuhý to auto je a jak je pěkně dílensky uděláno :P
Pechy

Příspěvekod K.D. » čtv, 09 zář 2010 16:45

díky,ten Discovery se mi líbí moc jako design,prý i sedí trochu líp na silnici oproti jeepu,já zatím na ten teren nemám moc času,jinak je to taky radost,ale spíš jedu tu silnici.Jen ty ceny u nás jsou na mě dost vysoký, tak koukám u sousedů v DE,snad pak nedělají problém s přihlášením.Měl jsem totiž forda explorera,4l v benzinu,kromě spotřeby naprostá spokojenost,až na to,že byl už rok 1991 a už mě nebavilo si pod něj lehat...Nyní jezdím ve starším osobáku,a už se na něco většího úplně klepu...Ten automat je určitě lepší,ale strašejí mě kolem,aby vydržel.Kid.
K.D.
Špion

Zpět na O offroadu