NOoff: několik ks, ceny 10-20tis.

Zde si můžete vyměnit ostřejší názory, co s offroadem vůbec nesouvisí...

NOoff: několik ks, ceny 10-20tis.

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 14:08

smazáno

Jíťa
Pechy

Příspěvekod Jíťa » stř, 26 lis 2008 18:27

V popisu tothoto tématuje jasně napsáno, že není určen pro komerční inzerci!!

sorry, ale dělat někomu zdarma reklamu nebudeme. To by jsme tu za chvíli mohli inzerovat herbalaif a viagru...
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 18:58

promiň, to jsem přehlídnul....myslím si tedy, že to tam nebylo a bylo to dopsáno, ale to je jedno...respektuju to.

nic méně už jsi mi cca před 4 měsíci psala "upozorňující" SZ, kde jsi se věnovala mému, jak říkáš obchodování, zde na foru......já chtěl, aby jste vzali stejný metr na všechny a udělali tedy něco placeného.....co se od té doby stalo???....NIC!!!!...akorát jsi mi smazala inzerát :roll: :shock: :?

PS: mohl jsem vybrat jedno zajímavý auto a vše by bylo ready...ale já lhát neumím a pokud tobě tolik leží jeden inzerát tohoto znění v žaludku, mám smůlu.....ostatní si to přečtou vedle na foru, bohužel....a doufám, že to nesmažeš úplně :!:
Pechy

Příspěvekod Jíťa » stř, 26 lis 2008 19:03

Pechy teď jsi mě veřejně nařknul z lhaní a podvodu a to jsi dělat neměl!!

Na popis tématu od jeho založení nikdo nešahl, napsáno je to tam od začátku, právě kvůli bazaristům! Ty podmínky placené inzerce tady znáš dost dlouho,ale zřejmě se ti to zdálo moc, tak opakovaně zkoušíš, jak nás s odpuštěním zdarma ochcat!! Ostatní dostávají postupně varování, zajímavé je, že se okamžitě odvolávají na to že ty to děláš taky a víc!!!!! a dlouho, jen už jsi přestal tvrdit, že nekonečný obrat gum není kšeft, ale čistě přátelská pomoc
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 19:12

ani ze lhaní, ani z podvodu....hned na začátku jsem se omluvil, že jsem si něčeho nevšiml, ale že si taky nejsem jistý, zda to tam nebylo dopsáno záměrně...o Tobě ani zmínka, tak hned nejanči!!!

co se týká placené inzerce, tak jsi mi řekla, že se domluvíte s Hanzem a ostatními v Mohelnici, kolik, čeho, za kolik a na jak dlouho.....možná jste se domluvili, ale já o výsledku Vašeho jednání nevím nic...bohužel....jinak mohlo být už vše jinak....a že nejlepší obrana je útok, se opět potvrdilo....řeknu ti, jak to cítím já....jsem tu na foru jeden z nejmladších, jak věkem tak registrací, mám hodně příspěvků a ještě si dovolím inzerovat a něco prodávat....no co já jsem za drzouna!!! :roll:
Pechy

Příspěvekod Hanz » stř, 26 lis 2008 19:16

Pechy píše:jsem tu na foru jeden z nejmladších, jak věkem tak registrací, mám hodně příspěvků a ještě si dovolím inzerovat a něco prodávat....no co já jsem za drzouna!!! :roll:

:lol: :lol: :lol:
Hanz
Offroad bůh

Příspěvekod Jíťa » stř, 26 lis 2008 19:19

Vzhledem k tomu, ze jsem brichoplazky zakládala já, tak si to beru osobne. To ostatní nekomentuju. Jsou tu mnohem mladší, kterých si velmi vážím a respektuji je. Takže jen laciné keci
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 19:21

dejte sem nebo někam jinam ceník KOMERČNÍ inzerce a hlavně nějak JASNĚ specifikujte, kdy a za jakých okolností inzerce SOUKROMÁ PŘEROSTE V KOMERČNÍ, ať se podle toho ostatní můžou zařídit...mě už nepomůže NIC, jsem si toho vědom :cry: :cry: :cry:

PS: ale zodpovědně před Vámi všemi říkám, že se ze mě milionář nestal, za tu dobu, co jsem zde něco nabízel a jen zlomek toho náhodou díky foru prodal...ale zase nechci foru křivdit...však i Jíťa pro kamaráda u mě nakoupila moje starší zimní pneu vloni, viď??? :wink: 8)
Pechy

Příspěvekod Jíťa » stř, 26 lis 2008 19:30

začni si sakra dávat pozor na to co vypouštíš z klávesnice! já od tebe nikdy žádné gumy nekoupila!! Na oblude jsou stejne uz mnoho let a na osobáka jsme kupovala v Praze nové nokiany, tak nevím co plácáš !!!!
ani pro kamaráda, to šlo naprosto mimo mě a mimochodem, pokud je to ten co si myslíš, tak u toho hostujeme
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 19:46

napsal jsem to nepřesně.....ano, ty jsi mi kvůli nim jen volala a ptala se na různé věci, protože to měli být pneu pro Tvého známého....jinak jsem rád, že jsem mohl poznat díky Tobě člověka, který trpí naše forum a v něm moje inzeráty... :P

prostě někdo mě má rád a někdo ne....holt patříš asi do tý druhý skupiny, mám smůlu :palecdolu
Pechy

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 20:02

nebudu se tady hádat....tobě se Jiťo omlouvám a očekávám jasně definovanou směrnici k možnostem inzerce a jejich zpoplatňování...hlavně veřejnou možnost kontroly a zvýraznění "platičů" od "neplatičů", ať mají všichni možnost si porovnat, jak to s inzercí je......teď je trochu škoda (jinak je to moc fajn), že se Honza s Davem starají vzorně o mazání neaktuálních inzerátů....dal bych si tu práci a přesně Vám všem spočítal, kdo a jak často tu něco prodává a prodával....to by jsme se možná divili.... :D :D :D
Pechy

Příspěvekod Karlito » stř, 26 lis 2008 20:07

Nebudeš kupovat zas nějaké auto pro Kleris?

-ka-
Červená,
je taky barva... :-)
+420 604 240 223
Karlito
Offroad bůh

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 20:11

Karlito píše:Nebudeš kupovat zas nějaké auto pro Kleris?

-ka-

nebudu...už máme....ale pár jich bude Kleris prodávat, odjíždí totiž do zahraničí... :cry:
Pechy

Příspěvekod Jíťa » stř, 26 lis 2008 20:12

Celé tohle je kvůli tobě a cca dalším třem. Takže jasná směrnice je , že pro pro tuto omezenou skupinu je zákaz komerční inzerce! protože ať vymyslíme cokoli, ty si budeš hledat cestičky,jak nás obejít a budeš tvrdit, že zrovna tohle auto jsi koupil pro sebe a pak sis to rozmyslel, nebopro kamaráda atd. Sorry , donutil jsi me k tomu!!!!

A nervi ze je to nefer, nefer je ,ze dost lidi travi nad forem svuj cas na ukor neceho jineho (rodine, vydelavani) a ty a tobe nekolik malo podobnych na tom profitujou! Vetsina lidi je tu rozumna, ale ty meze neznas. Kdyby se somluvi, zes to prehledl a tim skoncil, jeste by se mnou byla rec. Takhle at ti ostatni podekuji.

Tim s tebou koncim, musim makat!!
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 20:16

hlavně že to je na koho svést....skoro jako na vojně nebo ve škole :shock: :roll:
Pechy

Další

Zpět na Ring smrti