NOoff: několik ks, ceny 10-20tis.

Zde si můžete vyměnit ostřejší názory, co s offroadem vůbec nesouvisí...

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 20:22

Jíťa píše:Celé tohle je kvůli tobě a cca dalším třem. Takže jasná směrnice je , že pro pro tuto omezenou skupinu je zákaz komerční inzerce! protože ať vymyslíme cokoli, ty si budeš hledat cestičky,jak nás obejít a budeš tvrdit, že zrovna tohle auto jsi koupil pro sebe a pak sis to rozmyslel, nebopro kamaráda atd. Sorry , donutil jsi me k tomu!!!!

A nervi ze je to nefer, nefer je ,ze dost lidi travi nad forem svuj cas na ukor neceho jineho (rodine, vydelavani) a ty a tobe nekolik malo podobnych na tom profitujou! Vetsina lidi je tu rozumna, ale ty meze neznas. Kdyby se somluvi, zes to prehledl a tim skoncil, jeste by se mnou byla rec. Takhle at ti ostatni podekuji.

Tim s tebou koncim, musim makat!!

co tě k takovým myšlenkám vede nevím.......ale o profitu to zde opravdu není.....ahoj Jíťo
Pechy

Příspěvekod Jíťa » stř, 26 lis 2008 20:27

Pechy píše:hlavně že to je na koho svést....skoro jako na vojně nebo ve škole :shock: :roll:

:lol: :lol: :lol: ze skoly se spatn eutika, z vojny jeste hur, ale tady te nikdo nedrzi :D
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod DwPetr » stř, 26 lis 2008 20:27

Sorry za offtopic, ale jen mě napadlo, já se na to nikdy nezeptal...

Kdo mě má/nemá rád? :?

:oops: :lol:
Vracím autům život - www.muj-jeep.cz

JEEP Grand Cherokee WJ 4.7 V8
JEEP Grand Cherokee ZJ 5.2 V8
DwPetr
Offroad bůh

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 20:32

Jíťa píše:
Pechy píše:hlavně že to je na koho svést....skoro jako na vojně nebo ve škole :shock: :roll:

:lol: :lol: :lol: ze skoly se spatn eutika, z vojny jeste hur, ale tady te nikdo nedrzi :D

proto se mi tady taky líbí........... :tralala
Pechy

Příspěvekod mimouch » stř, 26 lis 2008 20:43

Souhlasím s Jíťou.

Pechy, sorry, ale když sem hodíš inzerát na 5 aut najednou, tak nelze předpokládat, že jsou Tvoje, máš je ve stodole a dneska jsi usoudil, že je prodáš proto, aby z nich měl někdo radost.

Jde o profit a není na tom nic špatnýho. Ale tohle fórum je nezisková věc sloužící k pobavení lidí, výměně zkušeností, domluvě akcí, shánění věcí apod, ale ne k obchodování. To je nefér vůči provozovatelům diskuse.

Myslím, že by bylo dobrý udělat komerční část fóra pro tyhle účely. Za iniciální příspěvek by se platil nějaký manipulační poplatek (stačí symbolicky, aby odradil ty "jednopříspěvkový" pisatele) a novinky v těchto komerčních příspěvcích by se běžným uživatelům neobjevovaly mezi novými příspěvky v diskusi, takže by tam vlezl jen ten, kdo by měl zájem něco kupovat nebo prodávat. Nevím, jestli to u tohodle fóra jde tak nastavit, ale kdo zná php asi si s tím poradí.
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod shaman » stř, 26 lis 2008 20:48

Jéé, vy se krasne buzíte !!
Sam bych to lip neumel.

Me se zda, ze Pechy klidne vysype nejakou korunku, aby tu mohl inzerovat.
Tak proc mu "neprodat" zvlastni statut a za zlamanou gresli neprimhourit obe oci a usi ?
Rob'a'dub
shaman
Provokatér

Příspěvekod Hanz » stř, 26 lis 2008 20:52

Nějak se nám ty témata v ringu smrti množí... :shock: :lol:

Takže, nějak to tady shrneme... :roll:

Pechy, myslíš si, že jsme to tam kvůli tobě dopsali? Jitka tu sekci s tím už založila, že to bude pouze pro soukromé účely členů fora. Tím jsi Jitku vytočil si myslím do ruda, což chápu, protože jsi jí nepřímo (respektive nás - adminy) nepřímo označil za lháře. Budiž, na to radši zapomeňme... :wink:

Co se týče domluvy adminů, tak k tomu jsme se bohužel v Mohelnici taky nedostali, asi bylo zrovna moc práce na organizaci Shock Cupu... :lol: :wink:

Na foru určitě nejsi jeden z nejmladších, je tu řada mladších než ty... :wink:

Ke komerční inzerci, z hlavy mohu vyjmenovat pár lidí, kteří zde inzerují za účelem podnikání... Ono asi nezáleží na tom, kdo a kolik celkem dal na foru inzerátů, ale myslím si, že se to dá jednoduše vyhodnotit ze stále aktuálních inzerátů, které jsou v sekci bazar...

Momentálně pracujeme na tom, aby se stanovila jasná pravidla a cena za komerční inzerci a jakou formou to bude zde na foru řešené...
Hanz
Offroad bůh

Příspěvekod Jíťa » stř, 26 lis 2008 21:01

To co napsal Mimouch mi dava smysl, predhodim doma, zda to dokaze udelat, nevim jak to nezobrazovanim mezi aktualnima prispevkama..
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 21:07

Hanzi, děkuji za zpětnou vazbu....nechtěl jsem se adminů nějak dotknout, bylo to neúmyslné a omlouvám se Vám všem.... :oops:

Jíťa umí chytit a rozpálit se stejně jako já a když už něco napíšeš, tak se to blbě bere zpět, bohužel..... :?

Budu čekat na to, co vymyslíte a věřím, že to bude akceptovatelné......jen si pro bůh nemyslete, že inzerovat na foru je zlatý důl....to ani náhodou a v současné době už vůbec ne... :?
Pechy

Příspěvekod Pechy » stř, 26 lis 2008 21:10

jinak s Mimouchem naprosto souhlasím.....alespoň jsem možná uspíšil vývoj fora.....ale děkovat mi za to nemusíte :wink: 8) :lol:

jsem PRO a jak vidno, když se pár lidí nasere, tak se začnou dít panečku věci.... :o
Pechy

Příspěvekod ruta » stř, 26 lis 2008 22:24

Huh, Shaman to pekne vystihl :wink: :wink: .
Dyk tu inzeruje hafo lidi jak cyp, dyk to forum je v podstate jeden velky offmarket :wink: .
ruta
Offroad bůh

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 26 lis 2008 23:39

Šéfová je poslední dobou nějak podrážděná :roll: :roll: :roll:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Pike » stř, 26 lis 2008 23:43

tak jak to čtu-napadá mě řešení
V sekci bazar přidat subfóra-Pechybazar,Pípabazar,Standabazar a ten čtvrtej asi bude Beďarbazar :?: :lol: :lol: :P
Já to mrdám
Pike
Offroad expert

Příspěvekod Pechy » čtv, 27 lis 2008 02:00

Piku..........nerouhej se.......... :lol: :lol: 8) 8)
Pechy

Příspěvekod Pechy » čtv, 27 lis 2008 02:03

Shamane díky....pro ostatní: čtěte pod čarou u Shamanka......díky :P
Pechy

PředchozíDalší

Zpět na Ring smrti