Tak sem si to užil.

Zde si můžete vyměnit ostřejší názory, co s offroadem vůbec nesouvisí...

Příspěvekod BigTwin Jirka » stř, 21 led 2009 15:45

Taky jsem se párkrát klouzal, ale zažil už jsem horší klouzačky. Dobrej je mrznoucí déšť, když je ho tak na dva centimetry, to je pak zábava.
LR SIII 240D
ASSHOLES IN MIRROR ARE BIGGER THAN THEY APPEAR!
MOPAR or NO CAR!
BigTwin Jirka
Offroad bůh

Příspěvekod BigTwin Jirka » stř, 21 led 2009 15:47

Goli píše:
hele, kde mas pantofle?:)

Myslíš zimní protiskluzové pantofle? To by mě taky zajímalo, proč panáček vyměknul.
LR SIII 240D
MOPAR or NO CAR!
BigTwin Jirka
Offroad bůh

Příspěvekod bosna » stř, 21 led 2009 18:34

Pantofle sem bohužel zapoměl v osobáku,protože sem ráno přepřahal návěs v bahně se sněhem a vzal sem si proto po dlouhé době boty.
No a pak jem do toho skočil a až v Berouně mi došlo že mi je horko na nohy. :cry:
Buď cestu najdu,nebo si udělám vlastní.
tel.603259690
bosna
Offroad bůh

Příspěvekod JOB » stř, 21 led 2009 20:28

BigTwin Jirka píše:Taky jsem se párkrát klouzal, ale zažil už jsem horší klouzačky. Dobrej je mrznoucí déšť, když je ho tak na dva centimetry, to je pak zábava.

No tak takhle jsem jednou před zhruba 10-ti lety rozflákal Avii. Jedu si takhle někdy před vánocema to bylo,suchá silnice ale mrzlo. Blížím se k obci která začíná ostrým esíčkem ,když v tom začíná poprchávat.Když už bylo na čelním skle tolik kapek že bylo blbě vidět ,zapínám stěrače. V tom se ozval hrozný zvuk a stěrače přeskákali po zmrzlích kapkách aniž by alespoň jednu setřeli. :lol: Nejel jsem rychle ,protože bylo přede mnou to esíčko ale i tak už se s tím nedalo nic dělat.Vrazil jsem do baráku ,vystoupím a jdu opodál k telefonní budce ( mobil jsem v té době neměl) No než jsem tam došel tak rána a do mě vrazila druhá Avie. :lol: ve finále to rozštípl policajt který si při vystupování z vozu nabil hubu.Přesto jsem dostal pokutu za nepřispůsobení ........ :D
ARO M-461
Čím dále v terénu dojedeš, tím déle půjdeš pro traktor :D
JOB
Offroaďák

Příspěvekod DwPetr » čtv, 22 led 2009 14:29

No já si to dneska taky užil, vyzvedl jsem si sekačku z Mountfieldu, a vyfasoval poukázky na 50 litrů benzínu. Doma jsem je hodil na hromádku k těm z minulýho roku. Těšil jsem se, že 100 litříků se bude hodit. K mý smůle jsem při bližším ohledání zjistil, že ty z minulýho roku jsou už 4 měsíce propadlý :roll: :palecdolu Tak a 50 litrů v hajzlu. Nic se nemá šetřit a schovávat. Všechno rozfofrovat hned.
Vracím autům život - www.muj-jeep.cz

JEEP Grand Cherokee WJ 4.7 V8
JEEP Grand Cherokee ZJ 5.2 V8
DwPetr
Offroad bůh

Příspěvekod BigTwin Jirka » čtv, 22 led 2009 17:12

DwPetr píše:No já si to dneska taky užil, vyzvedl jsem si sekačku z Mountfieldu, a vyfasoval poukázky na 50 litrů benzínu. Doma jsem je hodil na hromádku k těm z minulýho roku. Těšil jsem se, že 100 litříků se bude hodit. K mý smůle jsem při bližším ohledání zjistil, že ty z minulýho roku jsou už 4 měsíce propadlý :roll: :palecdolu Tak a 50 litrů v hajzlu. Nic se nemá šetřit a schovávat. Všechno rozfofrovat hned.

Buď rád, že to bylo padesát litrů a né padesát litrů!
LR SIII 240D
MOPAR or NO CAR!
BigTwin Jirka
Offroad bůh

Příspěvekod fnap 88 » ned, 15 úno 2009 22:49

hm ja sem jednou nekde u pisku couval asi dva km po ceste urcite uz ji kazdej aspon jednou videl v pravi zatacce levi predni skoro ve stoce a prava strana navesu taky ve stoce zabavicka ale zaplat pambu na suchu

pak jednou sem ve zline odcouval vi nez najel dopredu pac sem prijel k mostu a on 3.8m a nikde nic tak sem couvnul a zeptal se mestke policie kudy... to sem tomu ale vilizal prdel tak sem couvnu jeste asi tak 1km jedno smerkou zazitek se sem mislel ze umru

a na snehu jsem coufal 500m asi tak 4h pac jezdili auta, a foukal vitr a jak se na navesu otocilo kolo tak i kdyz sem ho strkal do silnice vitr ho tlacil do stoky takze 2m do zadu 1m do predu 3 minuty nez dve fteriny nefouka vitr 2m do zadu 1m dopredu na kolecku asi 7 hodin mrdani 3 sem jel k tomu mistu a 4hodiny znej couval zpatky na pumpu
sajrajťy,hulvaťy,pazdraŤy,pedanti nebudu psat pravopyčňě páč tohle neňy žádný pravopyčny forum
KQWEČERU,POMNJĚNKGA,PASKQWYL,NĚGDE,A DIGTÁD
fnap 88
Tříkolkař

Příspěvekod Goli » pon, 16 úno 2009 06:35

ty jo fnape, zazitky asi zajimavy, ale cist to po tobe je dost utrpeni. neresim nepouzivani diakritiky, taky to nedelam, ale naprosta absence interpunkce dela cely text dosti neprehlednym.
DIESEL - NO SMOKE, NO FUN.

http://www.vodacketabory.cz/

+420 605 785 385
Goli
Offroad maniac

Příspěvekod Hanes » pon, 16 úno 2009 08:46

Fnape, připadá mi, že jsi měl z češtiny tak minimálně šestku................
Protože než to někdo přelouská a dojde mu, co to má znamenat, tak uplyne spousta vody v potoku. Jinak některé zážitky jsou husté a něco je dost o troubovitosti................
ISUZU fan
Tel.: 737 004 223
Hanes
Offroad bůh

Předchozí

Zpět na Ring smrti