Drahy gumy

Zde si můžete vyměnit ostřejší názory, co s offroadem vůbec nesouvisí...

Drahy gumy

Příspěvekod Myokard » pon, 02 lis 2009 13:34

Tak jsem si dnes vyzvedl Jeziska, jel si zamluvit pneu. Fakt jsem mel radsot, tesil jsem se na ne, jak budou vypadat, jak si ciro uz cestou uvozem k baraku ani nehrabne...jenze jsem zapomnel penezenku s prachama na strese auta...Jak to asi dopadlo si domyslite samy. Prachy v hajzlu, obcanka, ridicak, technicak, emise, kreditka...dokonce i karticka do knihovny :) Takze gumy za 9 nakonec vysli na 19. A nemit zname, tak bych v tu chvili nemel ani na fotky na obcanku, bez ktery by me v bance poslali do haje. Jak jsem nasranej si asi dovedete predstavit. Musel jsem to sem napsat a trochu to ze sebe dostat. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Myokard
Tříkolkař

Příspěvekod John » pon, 02 lis 2009 13:38

seš blbej, seš blbej, seš blbej, ....... vítej do klubu :lol: :D
Albert Einstein: Představivost je důležitější než vědomosti.
Jonas Ridderstrale: Inovace spočívá v otázce: ?Co kdyby??
John
Offroad bůh

Příspěvekod ZARY » pon, 02 lis 2009 13:50

tak to určitě nebyl ježíšek ale santa :D
tohle vážně nasere ale nejhorší na tom je že si za to můžeš sám :wink:
www.maniacoffroaders.com
KAM CHCEŠ TAM DOJEDEŠ
PATROL K260
ZARY
Offroad instruktor

Příspěvekod Pája » pon, 02 lis 2009 19:04

Jo to nepotěší :roll: i když prachy naserou tak nejhorší je to lítání s dokladama apod :twisted:
www.maniacoffroaders.com
Skype pajamanoff
Pája
Offroad bůh

Příspěvekod Michell » pon, 02 lis 2009 20:50

Tobě se nějak nedaří vid??nejdřív prodané auto před nosem a ted tohle :twisted: prachy nějak poskládáš zase ale ty doklady jsou na provaz to je tak na 14dní lítání.a ted si vem že ti bez občanky ani nenalejou tak se nemůžeš ani opít :lol:
LR.Disco 300TDI
Chrysler Grand voyager
OFFROAD KLUB KRKONOŠE
http://www.offroad-krkonose.cz
Můj největší strach je,že když zemřu,tak moje žena prodá offa za cenu,za kterou jsem jí řekl že mě stál.
Michell
Řidič

Příspěvekod spelius » pon, 02 lis 2009 22:26

no ty woe smůla jak cip :roll:

přístě všechno nosit na šnurce na krku...
Jeep-cedes (R) modified by John
spelius
Offroad maniac

Příspěvekod Myokard » úte, 03 lis 2009 06:38

spelius píše:no ty woe smůla jak cip :roll:

přístě všechno nosit na šnurce na krku...

Moje blbost, ale v tu chvili bych se nejradsi na ty snurce objesil :)
Myokard
Tříkolkař

Příspěvekod Goli » úte, 03 lis 2009 10:21

kamaradovi se ted stalo neco podobneho. nechal penezenku na strese a vyrazil..... druhej den mu volal chlap... sprava a udrzba silnic... ze ji nasli v pangejtu a at se stavi... penize tam teda nebyly (nicmene rikal, ze tam mel stejne asi kilo), ale doklady a tak vsechny.... mel kliku.
DIESEL - NO SMOKE, NO FUN.

http://www.vodacketabory.cz/

+420 605 785 385
Goli
Offroad maniac

Příspěvekod Skalík » stř, 04 lis 2009 12:06

Goli píše:kamaradovi se ted stalo neco podobneho. nechal penezenku na strese a vyrazil..... druhej den mu volal chlap... sprava a udrzba silnic... ze ji nasli v pangejtu a at se stavi... penize tam teda nebyly (nicmene rikal, ze tam mel stejne asi kilo), ale doklady a tak vsechny.... mel kliku.

Me se stalo, ze v zamestnani kam meli pristup jen lidi z firmy mi prez obed zmizela penezenka. nejvic me nasralo, ze sem ji nechval v batohu, abych ji nestratil na obede. Nekdo ani nebyl schopen si vzit prachy a penezenku nekam pohodit :( Doklady sem dostal za dva mesice, ze je nekdo hodil do schranky na fizlarne na druhym konci prahy.

Jo a delal jsem v kanclu a mam pocit, ze sem patril k tem mene hodnocenejm. Kdyby nekdo ujebal jen ty púrachy tak cert to vem, ale ja si musel brat volno na litani po uradech :(
Jeep Grand Cherokee 1997 318cui / Cherokee 1993 4.0 na dily (volant anglie) - bejvavalo, ted brichoplaz a do terenu v jedny stope
Skalík
Spolujezdec

Příspěvekod MATA » sob, 07 lis 2009 19:53

Tak to zamrzi.

Ja udelal to same, plny ruce pri nastupovani, dal jsem penezenku na strechu auta.... probrazdil jsem s ni na strese celej Liberec.... pred barakem jsem ji sundal ze strechy, dal do kapsy... pohoda 8)

To mobil na strese vydrzel jen do prvnich semaforu, tam sklouznul... ale prezil :shock: 8)

Obe tyto udalosti davam castecne za vinu stresni lyzi, ktera oba predmety dovedne zakryla :wink:

Snurku jsem na sebe a penezenku aplikoval hned po tyhle udalosti, ale jak jsem to nemel zazity, tak jsem ji za chvilku sikovne povesil nekde na navsteve ...... moje radost, kdyz jsem ji tam na vesaku za par dni nasel, byla velika...... proste tenhle materialni forma existence prinasi nekterym lidem same komplikace :lol:
Jeep = už se těším až mimo benzinky a servisy budu jezdit i do terénu.
MATA
Autoškolák

Příspěvekod Tomi » ned, 08 lis 2009 21:12

Prastará vandrákova zkušenost: co neni přidělaný na vopasku a překrytý bundou, to neni....

A doufám, že to tak vostane...
Tomi
Offroad bůh

Zpět na Ring smrti