ČKP a povinne ručení

Zde si můžete vyměnit ostřejší názory, co s offroadem vůbec nesouvisí...

ČKP a povinne ručení

Příspěvekod gustavolafson » stř, 13 led 2010 21:30

Nedá mi to,nepodelit se....koncem roku mi prišel dopis od čkp s tim,ze za auto bleble,které je evidováno na mě,nebylo placeno leden az brezen 2009 povinne ručení!! a ze tedy mam zaplatit 50kč za den a fofrem :( haček to mělo ten,že to bylo me první auto,skoda 105l a prodal jsem ji po roce do bazaru na dily v roce 1998!!!(zároven me bazarista strhnul poplatek za odhlášení a vypsali jsme plnou moc)avsak,smlouvy jsem davno nekde potratil...šel jsem tedy dnes na cev bohdalec,že čestně prohlasím jak to bylo a auto odhlasime a bude to...jak sem se mylil....nejprve mi nemila madam sdelila na přepážce,že to nelze at se obratim na pravnika :cry: s tim se se nespokojil,vzal si nove cislo a zkusil jinou paní,na první pohled milejsi a ochotnou ...venovala se mi cca 20 min,dokonce zapojila mozek :palecnahoru ,a ejhle,vyhledali slozku auta tam byla plna moc ode me,zadost od bazaristy i s kolkama na odhlaseni a velky a maly TP! :P :wink: ma radost neznala mezí!!!měl sem pochopitelně obavy,protze me neustale tvrdily,že to auto je v provozu a kdesi cosi kdovi co s tim mohl kdo kde delat,ale ted sem konečně,a to i zpětně,z obliga :D
tak takle 1.positivní věc v tomto roce.neni clovek ,jako člověk
:roll:
explorer 1997 4.0sohc 152kw
gustavolafson
Autoškolák

Re: ČKP a povinne ručení

Příspěvekod Tomi » stř, 13 led 2010 22:07

Ovšem já bych se vrátil, vzal si číslo, a ty desky někomu omlátil o makovici, aby se v ní rosvítilo! :evil:
Tomi
Offroad bůh

Příspěvekod TERRANOSERVIS » čtv, 14 led 2010 12:28

A JA BYCH JI BEZE STUDU A ZNACNE NAHLAS VYJMENOVAL VSECHNA SLOVA CO ZNAM , TYKAJICI SE DAMSKEHO PRIROZENI A O POTREBE UKLIDU PRAZSKYCH ULIC, NA KTERY BY SE JISTE HODILA. :evil:
TERRANOSERVIS
Tříkolkař

Příspěvekod Myokard » čtv, 14 led 2010 21:21

Taky jim tam na ckp budu dluzit neco o kolo 3 tis. kvuli chvilkove nepojistenosti auta. Rozhodl jsem se tam sam zavolat, napraskat se a co nejrychĺeji to vyresit...nejenze se tam nejde temer dovolat, prumerna cekacka na operatorku je vetsi nez 25min. na placene lince, ale pote mi zdedila, ze to nijak urychlit a uhradit nejde a ze musim pockat´, az si na muj prohresek prijde sama ckp a posle mi dopis :) Docela kocourkov.
XJ 2.1 Td, BFG KM2

http://www.veada-auto.cz
Myokard
Tříkolkař

Příspěvekod gustavolafson » čtv, 14 led 2010 23:56

Myokard píše:Taky jim tam na ckp budu dluzit neco o kolo 3 tis. kvuli chvilkove nepojistenosti auta. Rozhodl jsem se tam sam zavolat, napraskat se a co nejrychĺeji to vyresit...nejenze se tam nejde temer dovolat, prumerna cekacka na operatorku je vetsi nez 25min. na placene lince, ale pote mi zdedila, ze to nijak urychlit a uhradit nejde a ze musim pockat´, az si na muj prohresek prijde sama ckp a posle mi dopis :) Docela kocourkov.

mrzute!!nicmene je to teda asi tva vina ne?? ja nemohl za nic :-(( a musim teda rict zase,ze linku maj 800 ,teda zdarma,a cekacka do 5ti minut!! moje zkusenost!!ale proste hrozne zbytecnej VOSER!!!! :blbec :pruplesk
neco jako kdyz me za 6000kc vymenili ve fordu cidlo ABS,a nic se nezmenilo.....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
explorer 1997 4.0sohc 152kw
gustavolafson
Autoškolák

Příspěvekod DwPetr » čtv, 14 led 2010 23:58

Já se na CKP nikdy nedovolal, pořád čekejte bla bla, ale měl jsem na ně jiný číslo, nebylo 800 :?
Vracím autům život - www.muj-jeep.cz

JEEP Grand Cherokee WJ 4.7 V8
JEEP Grand Cherokee ZJ 5.2 V8
DwPetr
Offroad bůh

Příspěvekod DwPetr » čtv, 14 led 2010 23:59

DwPetr píše:Já se na CKP nikdy nedovolal, pořád čekejte bla bla, ale měl jsem na ně jiný číslo, nebylo 800 :?
ale tohle 221 772 773
Vracím autům život - www.muj-jeep.cz

JEEP Grand Cherokee WJ 4.7 V8
JEEP Grand Cherokee ZJ 5.2 V8
DwPetr
Offroad bůh

Příspěvekod Čibi » pát, 05 úno 2010 14:34

Mě taky přišel pozdrav od ČKP, že jim dlužím 7tis, koukám za co - to auto mělo být v depozitu. Na ČKP příjemný jak jehla v zadku, naštěstím i na úřadě napasali, že to spletli, že to do depozitu nedali. TAk jsem tjim to tam poslal a čekám na nějakou odpověď.

Jinak dovolat se na ČKP bylo příšerný...
Čibi

ARO 240
Pajero 3.0 GLS
Čibi
Tříkolkař

Zpět na Ring smrti