Opravy oprav

Zde si můžete vyměnit ostřejší názory, co s offroadem vůbec nesouvisí...

máte podobnou zkušenost?

jo
5
42%
ne
2
17%
já ne, ale už jsem něco podobnýho viděl
5
42%

Celkem hlasů : 12

Opravy oprav

Příspěvekod cibusp » ned, 04 dub 2010 16:05

Musim se podělit o svůj super zážitek...někteří ví, že mám ještě takovou starou barevnou ošuntělou transitku.. ale jkezdí, slouží.. nedávno jsem ji půjčil klukovi, od kterýho jsem jí koupil, bo mu koksnul motor na Boxeru... o to nic, na D1 to trefil, na oba přední rohy, ale byl rychlej, když mi volal, byl už v krámě, objednával veškerou pomačkanou plechařinu..z jeho strany přístup super.. jenže.. dal to klukovi, kterej se zabejvá autoklempířinou, pár jeho děl jsem už viděl, a umí.. teda než se dostal k mý transitce.. do země bych ho zadupal, kdybych ho teď potkal... po týdnu transit opraven, kámoš mi volá, máš to tu před barákem, přijeď si pro to... na první pohled, oprava celkem slušná.. druhej pohled zděšení, třetí pohled už jsem se vztekal.. radši jsem to odvezl dom, a udělal sám.. podle fotek si asi dokážete představit jnak jsem skákal vysoko.. první jsou už po "odpárání" nových dílů, které nebyly ani pořádně přivařené, a přišroubované, a vyndání světel, která čirou náhodou někdo zapomněl s veškerou elektrikou na předku zapojit :twisted: :twisted: ..další už je moje snažení..

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
6 emerickejch + 4 japonský = solidní průser
Jeep Cherokee 4.0 non HO - bastardlift 3-4",30" MT, šnorchlik...
Mišíuši Pajero 2.5TD - long v sérii - svině z jeskyně

!!tel.: 773010585!!
cibusp
Offroad instruktor

Příspěvekod Mysak 4WD » ned, 04 dub 2010 17:14

mno.. jak začít jedu š120 a ci zaparkovat,na tachometru 5 a najednou zezadu rána na pravou stranu.pašák prej hledal telefon kterej mu zvonil.ten dotičnej má autodílnu a známe se osobně a tak sem si řikal že v pohodě jenže :( ze slybu ze to bude do týdne sem byl skoro 4měsice bez auta a když už bylo opravené tak na venek pěkny jen v zatáčkach se to chovalo poněkud jinak než by mělo.nakonec prodaná na díly.
Nissan Patrol K 160 3,3TD
Mysak 4WD
Čtyřkolkař

Příspěvekod jerry » ned, 04 dub 2010 18:18

CHCEŠ ŘÍCT, ŽE TY ZBOŘENÝ PLECHY BYLY POD TĚMA NOVEJMA??????

TAK TO BYCH MU NAKOPAL PRDEL..... :twisted:
Nissan Patrol GR Y61

Jerry
tel.608 714 081
jerry
Offroad bůh

Příspěvekod DwPetr » pon, 05 dub 2010 06:20

Já teda jsem zastánce toho, aby na kastli zůstalo co nejvíc původního materiálu, pokud možno zbavenýho rezu a aspoň natřenýho ať se to trochu spomalí, ale zbořený plechy jsou podle mě k ničemu, ty už nic nedržej a navíc se tam akorát pletou. Osobně pokud mi nedělaj rovinu, nebo hranu a nepotřebuju oně nic opřít, tak bych je vyřezal 8)
Vracím autům život - www.muj-jeep.cz

JEEP Grand Cherokee WJ 4.7 V8
JEEP Grand Cherokee ZJ 5.2 V8
DwPetr
Offroad bůh

Příspěvekod DwPetr » pon, 05 dub 2010 06:24

A teda bych dodal že já takovou zkušenost nemám, protože na mý auta nikdy nokdo cizí nešáhl a ani nešáhne :wink:
Vracím autům život - www.muj-jeep.cz

JEEP Grand Cherokee WJ 4.7 V8
JEEP Grand Cherokee ZJ 5.2 V8
DwPetr
Offroad bůh

Zpět na Ring smrti