přesunul bych to sem

Zde si můžete vyměnit ostřejší názory, co s offroadem vůbec nesouvisí...

přesunul bych to sem

Příspěvekod Pechy » stř, 16 črc 2008 20:45

http://www.4x4nazory.cz/phpBB2/viewtopi ... 671#168671

to téma už je zase jen o jednom.....ale když má někdo potřebu se do mě trefovat, tak ať to je ve správný rubrice.... :wink:
Pechy

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 16 črc 2008 20:46

Bože :roll:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 16 črc 2008 20:47

Pechy píše:tak že mě vůbec zdravíte a dokážete se u toho ještě usmívat, vy chytráci.... :lol: :lol: :lol:

nesmrdí to náhodou falešností a pokrytectvím???.....takovej lidí, jako sem já tu je mraky a já jsem ten problémovej???.....že jste mi to ještě neřekli nikdo do očí....u complu je každej hrdina :D :palecdolu

přiveďte mi jedinýho člověka, kterej nebyl spokojenej s tím, co ode mě koupil a pak pište takovýhle žvásty :twisted: :twisted: :twisted:

ale to přeci nesouvisí. (aspon myslim)
Já si o tobě myslim co si myslim a proto s tebou neochoduju. To je vše. :wink:

Jinak myslim že by se někdo našel (nespokojenej) :cry:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Aniello1 » stř, 16 črc 2008 20:54

Petr4x4 píše:
Pechy píše:tak že mě vůbec zdravíte a dokážete se u toho ještě usmívat, vy chytráci.... :lol: :lol: :lol:

nesmrdí to náhodou falešností a pokrytectvím???.....takovej lidí, jako sem já tu je mraky a já jsem ten problémovej???.....že jste mi to ještě neřekli nikdo do očí....u complu je každej hrdina :D :palecdolu

přiveďte mi jedinýho člověka, kterej nebyl spokojenej s tím, co ode mě koupil a pak pište takovýhle žvásty :twisted: :twisted: :twisted:

uz se to jednou tady resilo,ze si tady na foru delas inzertni platky
a pak kdyz neco chces nabizet tak je to tajemstvi
Obrázek
Aniello1
4x4exot

Příspěvekod Pechy » stř, 16 črc 2008 20:58

nekruť Petře očima.....začali jste mě zase bezdůvodně napadat.....doprdele, nevím co děláš, ale já se živím autama a vším kolem nich, tak to respektujte... :dekuju

opět se mi ukázalo, že je zbytečný zde cokoli psát, příště už jen napíšu, "vím jak Ti pomoci, pokud chceš, zavolej" ,a bude vysteráno a předejdu tím těmhle debatám..... :?
Pechy

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 16 črc 2008 21:01

Pechy píše:nekruť Petře očima.....začali jste mě zase bezdůvodně napadat.....doprdele, nevím co děláš, ale já se živím autama a vším kolem nich, tak to respektujte... :dekuju

opět se mi ukázalo, že je zbytečný zde cokoli psát, příště už jen napíšu, "vím jak Ti pomoci, pokud chceš, zavolej" ,a bude vysteráno a předejdu tím těmhle debatám..... :?

jj. to je to co miluju. hlavně aby se nikdo na "veřejnym foru" nic nedozvěděl :P
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Pechy » stř, 16 črc 2008 21:04

Aniello1 píše:
Petr4x4 píše:

uz se to jednou tady resilo,ze si tady na foru delas inzertni platky
a pak kdyz neco chces nabizet tak je to tajemstvi

protože nechci, aby mi zase nějaká svině šlukla nápad, jako to bylo s naší doménou, dokážeš to pochopit.... :o

prostě chci něco dovážet do Čech a cesta k tomu získat zastoupení není jednoduchá a zadarmo, tak si to holt hlídám......sorry :nevim
Pechy

Příspěvekod Pechy » stř, 16 črc 2008 21:23

Petr4x4 píše:
Pechy píše:nekruť Petře očima.....začali jste mě zase bezdůvodně napadat.....doprdele, nevím co děláš, ale já se živím autama a vším kolem nich, tak to respektujte... :dekuju

jj. to je to co miluju. hlavně aby se nikdo na "veřejnym foru" nic nedozvěděl :P

alespoň má Standa, Pípa, Husky, PetrF, Allroadshop a další klid anemusejí vysvětlovat, proč něco prodávají a jak si vlastně můžou dovolit to zde prodávat, když je to žíví........ :wink:
Pechy

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 16 črc 2008 21:38

Dej si inzerát do ANNONCE.
Tam budeš mít klid. Tady je holt forum a každej (skoro) tu schání info jak si vylepšit svoje auto nebo ho udělat hezký a neživit k tomu ještě nějakou firmu.
Proto hledá informace na foru.

Tady máš příklad: http://www.4x4nazory.cz/phpBB2/viewtopi ... highlight=

proč to asi neodveze k nějakému "Úpravci"?

Můj názor. Nic víc nic míń :wink:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Pechy » stř, 16 črc 2008 21:45

protože tam píše, že hledá nejlevnější řešení....tím je řečeno vše a nikdo mu zde nebude nabízet přestavbu ve specializované dílně.... :wink:

tady znělo zadání jinak, ,proto jsem nabídnul služby dílny v HK.......Honzík s Jardou jsou šikulové a za tím si stojím :P :P :P
Pechy

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 16 črc 2008 21:55

Pechy píše:protože tam píše, že hledá nejlevnější řešení....tím je řečeno vše a nikdo mu zde nebude nabízet přestavbu ve specializované dílně.... :wink:

tady znělo zadání jinak, ,proto jsem nabídnul služby dílny v HK.......Honzík s Jardou jsou šikulové a za tím si stojím :P :P :P

to ti taky nikdo nebere. jen mě udivuje že nabízíš nějakej lektvar ( http://www.militec.cz/ , http://www.xeramic.cz/ ) a děláš okolo toho takovou vědu.
to co jsem uvedl jako příklad je vyzkoušený a funguje :P (někomu :lol: )

jen nechápu ty tajnosti.
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 16 črc 2008 21:55

Petr4x4 píše:
Pechy píše:protože tam píše, že hledá nejlevnější řešení....tím je řečeno vše a nikdo mu zde nebude nabízet přestavbu ve specializované dílně.... :wink:

to ti taky nikdo nebere.

jen mě udivuje že nabízíš nějakej lektvar ( http://www.militec.cz/ , http://www.xeramic.cz/ ) a děláš okolo toho takovou vědu.
to co jsem uvedl jako příklad je vyzkoušený a funguje :P (někomu :lol: )

jen nechápu ty tajnosti.
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Pechy » stř, 16 črc 2008 22:03

pochopíš to, že se snažím o to, abych taky mohl mít www.??????????.cz a pak jsi psal, že to funguje (nebo nefunguje)???

a nechci, aby to zase někdo prodával dřív a vyfoukl mi to, když už to řeším 3 měsíc a už mám dost peněz v různých povoleních, celních papírech, atd...????

občas mi přijde, že prodávat tanky by bylo jednodušší, než dostat z USA na časký trh nový výrob, který se tam prodává už léta.... :?
Pechy

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 16 črc 2008 22:10

Pechy píše:pochopíš to, že se snažím o to, abych taky mohl mít www.??????????.cz a pak jsi psal, že to funguje (nebo nefunguje)???

tak to chápu.

možná kdyby sme seděli někde u pivka tak to pochopim dřív.

( ikdyž nový ložiska asi nahradit nejdou žádnou takovou srágorou) si myslim
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod jerry » stř, 16 črc 2008 22:35

....bukový piliny...... :D :D :D :D
Nissan Patrol GR Y61

Jerry
tel.608 714 081
jerry
Offroad bůh

Další