přesunul bych to sem

Zde si můžete vyměnit ostřejší názory, co s offroadem vůbec nesouvisí...

Příspěvekod Karlito » čtv, 17 črc 2008 05:47

Teda pánové, já nechtěl včera provokovat a dotáhnout to téma v takovoudle přestřelku.... :shock:

1.) jo, zajímalo mě jaký přípravek je lékem. S takou suverenitou, jak to bylo podáno (ála Horst B.), proto ten zájem... 8)

2.) dif. kerý hučí a zřejmě mu nepomáhali ani různé oleje má už asi jiné starosti než čekat na zázračnou vodičku.

3.) kluk, který by se chytil a léčil dif chemií, tak by nakonec skončil u výměny ložisek (možná i ozubení) protože se zjistí, že chemie nezabírá a všichni budou z toho na prášky a děsnej šrumec kolem, jak je to možný, vono je to v prdeli.... takže nakonec vysolí 3x víc za GO a švíky kolem než za jinou nápravu od Standy (nebo Pipy) TOP TRANSEM....

4.) jsem názoru, že zde je to hlavně o tom, dozvědět se, naučit se, prozkoumat, nechat se inspirovat.... jinak by kluk s hučící nápravou mohl fak klidně odstavit Patrola u servisu NISSAN

-ka-

PS: co podložky nad pružiny které měly bejt za 1.300,- za obě a po týdnu byly za 1.300 za kus....
Červená,
je taky barva... :-)
+420 604 240 223
Karlito
Offroad bůh

Příspěvekod Pechy » čtv, 17 črc 2008 08:32

2-ka-: s podložkama to byla moje chyba, blbě jsem formuloval cenu...ovšem cena byla 1000,-/ks + 300,- poštovný, což je myslím normální cena....nic méně Ty jsi je nekoupil, protože to bylo drahé, tak proč se k tomu vracíš....já nabídnul a ty jsi nabídku nepřijal, to je v obchodu normální.... :wink:

za to nedorozumění jsem se Ti pokud si vzpomínám omluvil, tak doufám, že nejsi pořád kvůli tomu naštvaný, to by mě mrzelo.... :?
Pechy

Příspěvekod Karlito » čtv, 17 črc 2008 10:00

No, naštvaný nejsem... ano, ppodložky jsem nekoupil, vyrobil jsem si je. Jenom jsem to dal do PSka protože tady padaly myšlenky, jako jestli se najde někdo... no... Ber to jako ohlédnutí z5. 8)

-ka-

PS: Pechy, taky nejsem naštvanej a ani uraženej, prostě beru život jaký je, jen když už jsme u toho - protektory co jsem koupil... ležely mě doma jak přišly asi 4 měsíce a loni před zimou jsem je byl nahodit. U pneuservisáka vybalované a chlap mě říká - funglovky??? Že je jedna lepená z boku... těch závaží co je na kole.... uff. No, možná se na to zapomenulo, když se domlouval obchod... ale ... jsou doma, jako nouzovka připravené na discích, kdyby něco budou dobré. Šlo mě jen o ten pohled, že jsem byl za šulina u kamoše, kerýmu říkám, hele voe, sehnal jsem nový protektory.... ale říkám a podotýkám, je mi to jedno. Dnes mám MT, udělal jsem si radost, rezervní 4 kola mám a jezdím a to je pro mě podstatný.
Červená,
+420 604 240 223
Karlito
Offroad bůh

Příspěvekod mimouch » čtv, 17 črc 2008 13:42

Že vždycky proti někomu povykují ti samí lidé :shock:

Já jsem od Pechyho nic nekupoval, jen mi jednou přijel na pomoc, i když to měl asi 80km daleko, ztratil se mnou půl dne času, půjčil mi díly na zprovoznění auta a nic za to nechtěl. Za což mu znovu děkuju a pokud tohle není příklad toho vašeho "čistokrevnýho off-roaďáctví", tak už nevim.

To, že nechce prozradit značku výrobku, kterej se chystá prodávat, je docela pochopitelný. Asi jedná o dealerství a nepotřebuje, aby mu do toho někdo lezl. Až to bude mít v kapse, jistě řekne o co se jedná. A pak si to můžeme koupit, vyzkoušet a uvidíme, jestli je to dobrá věc, nebo sračka z teleshopingu :D
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod Tom.99 » čtv, 17 črc 2008 14:48

Ty jo, to jsou názory Pechy, to člověk žasne!
Mám pořád lepší pocit, že když jsme obchodovali spolu, tak jses zapotil ty! :o
Bylo to přesně podle příkladu ber nebo neber! Hold jsem si kladl podmínky já!
Když se říká, JAPONEC až na konec!
Pák rád stojím na konci!!!!!! :-)

PATROLů není nikdy dost!!!!...No už asi ano :-(
Oni možná ti amíci nebudou zas tak zlí....
Tom.99
Offroad bůh

Příspěvekod LUKI » čtv, 17 črc 2008 14:54

Souhlasím s Mimouchem, a to že se někdo prodejem živí je snad normální věc, nevidím na tom nic vychcaného. Je snad na každém aby se svobodně rozhodl.
jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy

Wozembouch offroad team
LUKI
Offroad maniac

Příspěvekod Karlito » čtv, 17 črc 2008 15:05

Jsem asi šlápnul vedle... inu, nechtěl jsem rozesívat nesvár a zlobu. Jsem v klidu, napsal jsem to tak nějak spontánně, dyť je to komunikace, kurňa. Nic po nikom nechci, po Pechym žádnou kompenzaci, nejsem nasranej, negativní nebo co. Nedělejte z toho kovbojku... ale doopravdy jsem nečekal, že pár řádků ze včerejška vyhecujou takovoudle diskuzi.

Otázka proč jsem se zajímal o utajenou informaci chemického přípravku na utišení diferenciálu.

Když mám k problematice co říct, tak to řeknu a nedělm tajemnýho, jestli chci držet hubu aby to někdo nezneužil a neohrozil post exkluzivity v zastoupení na trhu, tak písnu SZ a s dotyčným se domluvím.

Buď chci pomoct = ofroaďácí offroaďákům, tudíž dělám to s radostí a nadhledem, nebo chci dělat business a musím počítat s tím, že business chce dělat ještě hafo jinejch lidí a proto není na trhu monopol (čest výjimkám). Toť vše k mé poznámce ze včera.

-ka-

PS: co se týče obchodů s Pechym, jen poznatek a jinak nic. Jsem doopravdy v klidu a nevyrejvám
Červená,
+420 604 240 223
Karlito
Offroad bůh

Příspěvekod LUKI » čtv, 17 črc 2008 15:13

2 Karlito: Mně spíše zvedlo ze židle když někdo někoho nazve vychcánek a kšeftař. Ostatní věci jsou opravdu na vzájemné komunikaci . Mnohokrát se dá číst mezi řádky a druhá strana to může pochopit jinak než bylo úmyslem. Problémy jsou od toho aby se řešili, nic nezametávat pod koberec :wink:
jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy

Wozembouch offroad team
LUKI
Offroad maniac

Příspěvekod šroubek » sob, 19 črc 2008 19:24

Dovolím si úsudek...

Ryze obecně: Nespolupracuji s firmami, které mě jednou (nedejbože dvakrát) zklamaly. Problémy, které s dotyčnou firmou mám, neřeším primárně na jakémkoli fóru, ale ze všeho nejdřív s dotyčnou firmou soukromě, pokud možno face to face, nebo alespoň telefonicky. Toto by mohl potvrdit třeba Aniello, o kterém si sice myslím své, nicméně do dnešního dne jsem o zkurvených rolnách, které mi prodal jako "jen lehce použité", na žádném fóru nepsal, a nehodlám tak činit ani nadále. Znamená to jen tolik, že (krom názorových rozdílů) s Aniellem už nadále nejspíš nebudu obchodovat.
Ani Pepino, známý zveřejňovatel "zavrženíhodných osob" si na mě, myslím, nemůže stěžovat... Ani jeho jsem nepranýřoval na fóru, ačkoli jsem měl tisíc a jednu chuť.

Další úsudek, kterého se dopustím: Toto je veřejné fórum (jak správně podotkli někteří předřečníci) a je jen a pouze na mojí úvaze, co do svého příspěvku napíšu. Jen těžko můžu někomu vyčítat, co do svého příspěvku napsaL..., Ale rozhodně nemůžu nikomu vyčítat, že do svého příspěvku něco nenapsal!!!

Pechyho neznám, nikdy jsem s ním neobchodoval, nemůžu tedy ani odhadnout, zda je seriózním obchodníkem, či zda je jen kšeftařem a vychcánkem (nebo jak to psali někteří)... Každopádně bych doporučil každému, aby se nejdřív pokusil vyrovnat si účet s pochybnou firmou osobně (pokud Pechy taková pochybná firma je - já to nevím...), a teprváde potom na fóru. Opačný postup zdá se mi poněkud zbabělým.

Mimochodem: VŠICHNI obchodníci jsou přeci paraziti...!!! Nebo ne? :wink: :lol: :lol:
Don't call me "džíííp". My name's Patrol. Nissan Patrol.
šroubek
Řidič

Příspěvekod Aniello1 » sob, 19 črc 2008 21:22

šroubek píše:Dovolím si úsudek...

Toto by mohl potvrdit třeba Aniello, o kterém si sice myslím své, nicméně do dnešního dne jsem o zkurvených rolnách, které mi prodal jako "jen lehce použité", na žádném fóru nepsal, a nehodlám tak činit ani nadále. Znamená to jen tolik, že (krom názorových rozdílů) s Aniellem už nadále nejspíš nebudu obchodovat.

jaky rolny ??? mozna se nepamatuju, ale pokud jsem ti prodal "zkurveny"rolny ,tak jsem prodal pouzite rolny a v cem je problem ???? ze sis je zmastil ??? to je tvuj problem neeee ????!!!!
¨tak nehuc a pochoduj zpet do sklepa
Obrázek
Aniello1
4x4exot

Příspěvekod šroubek » sob, 19 črc 2008 21:34

Jak jsem se již svrchu zmínil: Nehodlám se o tom dohadovat na jakémkoli fóru - telefonicky (a teď znovu :lol: ) jsi mě ujistil, že jsem tvé jen lehce použité rolny zkurvil sám, pravděpodobně tím, že jsem je vyjmul z balíku, protože na mém autě nikdy nebyly, a poté, co jsem je opravil, jsem je prodal Vejrovi, jestli si dobře vzpomínám... Dál to nehodlám pitvat, jen jsem chtěl ilustrovat, že ty jsi ten poslední, s kým bych chtěl v budoucnu obchodovat, férový anjelo...

Jak ve sklepě, tak i na povrchu. Amen. :lol:
Don't call me "džíííp". My name's Patrol. Nissan Patrol.
šroubek
Řidič

Příspěvekod Pechy » ned, 20 črc 2008 15:19

nejlepší obrana je útok................ :shock: :roll: :palecdolu
Pechy

Příspěvekod "GOS" » stř, 23 črc 2008 17:57

Pechy píše:nejlepší obrana je útok................ :shock: :roll: :palecdolu

jojo to znam se na ne vyser ne? Vsechno je zalozeno na zavisti :premyslim
"GOS"
Offroaďák

Příspěvekod "GOS" » stř, 23 črc 2008 18:07

"GOS" píše:
Pechy píše:nejlepší obrana je útok................ :shock: :roll: :palecdolu

jojo to znam se na ne vyser ne,a vubec jim to nevysvetluj... stjne si budou suskat to svoje dal a navic budou znat tvuj nazor. Vsechno je zalozeno na zavisti a nechapavosti urcitych takzvanych off-roudáku :premyslim
"GOS"
Offroaďák

Příspěvekod NISSIN » stř, 23 črc 2008 20:09

Asi jsem to tady začal já. Ale Pechy to offroudáctví podle mě tkví v tom , že já něco zjistím nebo mám a rád se s vámi o to podělím. Já mám autodopravu a ani mě nenapadne vám cpát, že mám volný kamion za SUPER cenu. To je moje starost jak se živím. Mě vadí ..levně od vás nakoupím a se ziskem vám to prodám. Třeba Karlito mě tady jako nováčkovi nabídnul dokumentaci na Patrola a neslyšel jsem , že poštovný a CD bylo tolik a tolik. Prostě mi to došlo poštou. Má ve mě dlužníka a doufám, že mu to budu moci oplatit. Je rozdíl mezi tebou a Huskym, který prodává svoji práci a SVOJE nápady. Ale NENÍ !!!!!!! =překupník.. No třeba jsi jinak fajn chlap, jenom blbě prodáváš. Čágo Luboš - NISSIN
NISSAN PATROL GR Y60 kraťas
NISSIN
Autoškolák

PředchozíDalší

Zpět na Ring smrti