přesunul bych to sem

Zde si můžete vyměnit ostřejší názory, co s offroadem vůbec nesouvisí...

Příspěvekod taz » čtv, 02 říj 2008 19:13

Aniello1 píše:
taz píše:Tedy,chodím sem málo ale tohle vlákno za to stálo :shock: Někdo dokáže Pechyho posoudit jen podle příspěvků (viz Nissin) jiný mu otlouká o hlavu že levně koupí a dráž prodá (není to podstata obchodování?) někdo další že si tu dělá prodejní zonu (aniello,nemáš vedle na fóru na prodej každou chvíli spoustu kol?) . Tak nevím,párkrát jsem od Pechyho nakoupil,vždy to bylo jak mělo být,klidně koupím znovu. Ale pokud je v tom jen nějaká osobní zášť tak asi Vaše výpady chápu,pokud chybí argumenty tak je každý způsob dobrý...Omlouvám se za vstup do diskuze ale tohle už je opravdu jen napadání Pechyho :(

mam vedle 5 inzeratu na pneu ,nejakej problemm ,,??
Žádnej,jen mne zaráží že totéž vyčítáš Pechymu:,,uz se to jednou tady resilo,ze si tady na foru delas inzertni platky´´. Protože ty inzeráty tam máš taky každou chvíli. Tak inzeruj,prodávej ale nevyčítej ostatním že dělaj totéž. Jen tolik..
taz
Návštěvník

Příspěvekod mimouch » čtv, 02 říj 2008 19:35

Tazi, jenže u Aniella je to něco jinýho, to by Tě taky mohlo trknout :D

Něco prodávat na netu můžeš až od indexu čistokrevnýho offroaďáctví 8,75 Aniella a výš 8)
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod Aniello1 » čtv, 02 říj 2008 20:33

taz píše:
Aniello1 píše:
taz píše:Tedy,chodím sem málo ale tohle vlákno za to stálo :shock: Někdo dokáže Pechyho posoudit jen podle příspěvků (viz Nissin) jiný mu otlouká o hlavu že levně koupí a dráž prodá (není to podstata obchodování?) někdo další že si tu dělá prodejní zonu (aniello,nemáš vedle na fóru na prodej každou chvíli spoustu kol?) . Tak nevím,párkrát jsem od Pechyho nakoupil,vždy to bylo jak mělo být,klidně koupím znovu. Ale pokud je v tom jen nějaká osobní zášť tak asi Vaše výpady chápu,pokud chybí argumenty tak je každý způsob dobrý...Omlouvám se za vstup do diskuze ale tohle už je opravdu jen napadání Pechyho :(

mam vedle 5 inzeratu na pneu ,nejakej problemm ,,??
Žádnej,jen mne zaráží že totéž vyčítáš Pechymu:,,uz se to jednou tady resilo,ze si tady na foru delas inzertni platky´´. Protože ty inzeráty tam máš taky každou chvíli. Tak inzeruj,prodávej ale nevyčítej ostatním že dělaj totéž. Jen tolik..

tak si projed inzeraty kolik jsem sem dal, 10??
Obrázek
Aniello1
4x4exot

Příspěvekod Pepan » čtv, 02 říj 2008 20:41

Jak vlastně poznám že si sem mužu dát inzerát a hned mě zato někdo nezpražil a nebyl země vekslák kšefták apod. :?: :?: :?: Proč to kuva furt řešíte je to naprosto normální a dějě se to všude každej kdo neco prodává se snaží aspon trochu vyrejžovat přinejmenším neprodělat pokud tedy nezhání nutně prachy,a je naprosto jedno jestli prodává díly na auta který nekde předtím nějákým zpusobem sehnal nebo prodává rohlíky je to to samý tak přestante kecat vostatním do obchodu a začněte se trochu snažit at taky neco vyrejžujete do svý kapsy a komu to prodám a zakolik to už jen jen vec prodejce jestli chce bejt hezkej a jestli mu ten človek stojí zato.Tohle není mířený proti nikomu ale připadá mi že se tu stále mele to samý kolem dokolola přitom tu prodává každej druhej a navzájem se to tu odsuzuje :roll: :roll: :roll: :roll:
Nissan Patrol 3.3 TD
DAP servis-upravy a renovace teréních vozidel
732 285 032
Pepan
Offroad bůh

Příspěvekod Stanley » čtv, 02 říj 2008 20:52

neřeš to, odsuzuje to tu jen pár lidí, ač sami dělají více méně to samé... mají pro to zřejmě své důvody...
pokud vím, inzerce je tu tak jako na jiných forech poměrně benevolentní a pokud nebudeš podávat 10 inzerátů za den tak by snad neměl být problém, pokud budeš, bude určitě lepší domluvit podmínky s někým z adminů... :wink:
tel:775 995 727

Wozembouch Team
BEYOND THE LIMITS

www.race-tech.cz
Stanley
Offroad maniac

Příspěvekod taz » čtv, 02 říj 2008 20:56

Pepan píše:Jak vlastně poznám že si sem mužu dát inzerát a hned mě zato někdo nezpražil a nebyl země vekslák kšefták apod. :?: :?: :?: Proč to kuva furt řešíte je to naprosto normální a dějě se to všude každej kdo neco prodává se snaží aspon trochu vyrejžovat přinejmenším neprodělat pokud tedy nezhání nutně prachy,a je naprosto jedno jestli prodává díly na auta který nekde předtím nějákým zpusobem sehnal nebo prodává rohlíky je to to samý tak přestante kecat vostatním do obchodu a začněte se trochu snažit at taky neco vyrejžujete do svý kapsy a komu to prodám a zakolik to už jen jen vec prodejce jestli chce bejt hezkej a jestli mu ten človek stojí zato.Tohle není mířený proti nikomu ale připadá mi že se tu stále mele to samý kolem dokolola přitom tu prodává každej druhej a navzájem se to tu odsuzuje :roll: :roll: :roll: :roll:
A to mi právě vadí,že to odsuzují lidi kteří dělají totéž. Jinak s Tebou plně souhlasím. To Mimouch: Neboj,pochopil jsem :lol: Ale dík za upozornění :palecnahoru
taz
Návštěvník

Příspěvekod Petr4x4 » čtv, 02 říj 2008 21:21

mimouch píše:Tazi, jenže u Aniella je to něco jinýho, to by Tě taky mohlo trknout :D

Něco prodávat na netu můžeš až od indexu čistokrevnýho offroaďáctví 8,75 Aniella a výš 8)

chtěl bych bejt aspon z poloviny tak "vševědoucí" jako ty ... :roll:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod mimouch » pát, 03 říj 2008 04:19

Petr4x4 píše:
mimouch píše:Tazi, jenže u Aniella je to něco jinýho, to by Tě taky mohlo trknout :D

chtěl bych bejt aspon z poloviny tak "vševědoucí" jako ty ... :roll:

To bys' asi musel ve škole dávat víc pozor :D
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod mimouch » pát, 03 říj 2008 04:19

Něco prodávat na netu můžeš až od indexu čistokrevnýho offroaďáctví 0,75 Aniella a výš 8)
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod mimouch » pát, 03 říj 2008 04:20

Double :twisted:
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod harley » pát, 03 říj 2008 07:40

Pepan píše:Jak vlastně poznám že si sem mužu dát inzerát a hned mě zato někdo nezpražil a nebyl země vekslák kšefták apod. :?: :?: :?: Proč to kuva furt řešíte je to naprosto normální a dějě se to všude každej kdo neco prodává se snaží aspon trochu vyrejžovat přinejmenším neprodělat pokud tedy nezhání nutně prachy,a je naprosto jedno jestli prodává díly na auta který nekde předtím nějákým zpusobem sehnal nebo prodává rohlíky je to to samý tak přestante kecat vostatním do obchodu a začněte se trochu snažit at taky neco vyrejžujete do svý kapsy a komu to prodám a zakolik to už jen jen vec prodejce jestli chce bejt hezkej a jestli mu ten človek stojí zato.Tohle není mířený proti nikomu ale připadá mi že se tu stále mele to samý kolem dokolola přitom tu prodává každej druhej a navzájem se to tu odsuzuje :roll: :roll: :roll: :roll:

8) 8) :P
Jeep Wrangler JK Unlimited-X, 3,8 V6 automat, 2,5" Teraflex lift,33"M/T Cooper

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Předchozí

Zpět na Ring smrti