Test pneu

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

Příspěvekod Standa » ned, 09 dub 2006 21:41

BFG je dobrá volba.Super chování v terénu a dlouhá životnost. :)
OFFROAD CENTRUM KARLOVY VARY
VRAKOVIŠTĚ NISSAN PATROL
E-SHOP OFFROAD www.offroadcentrumkarlovyvary.com
774910320
Standa
Offroad bůh

Příspěvekod crawler » sob, 19 srp 2006 11:03

Já bych to neviděl až tak pesimisticky. V jednote je sila. Stačilo by oslovit jednoho dodavatale offroad pneu (ktery ma nej ceny) ze si lidi z fora u nej budou kupovat pneu a at doda pneu na testy. S tim ze se mu hodi nejaka reklamka nekam do casopisu nebo tak. Pak udelat nejakou oficialni akci pro lidi z cely CR i s dodavatelem, klidne prezouvat auta na miste a at si to kazdej vyzkousi. Na tohle by nekdo pristoupit mohl. Pak uz zalezi na tom jak se k tomu postavite. S dodavatelem by se mohla udelat nejaka smlouvicka ze pro cleny 4X4nazory budou stanoveny ceny pneu (nejnizsi) a stejne tak pro predplatitele offroadmagazinu. Odberateli se to casem vrati a za nejakej cas se to cely muze zopakovat s novyma dezenama.
Gears, gas, guts take you to the mountain but it's the heart that takes you to the top!!
crawler
Začátečník

Re: Test pneu

Příspěvekod vohnout » pon, 04 zář 2006 10:51

Romik píše:Nevím jaké má možnosti tento nový časopis , ale hodně by mě zajímalo různé porovnávání něčeho s něčím . Momentálně mám na mysli pneumatiky (svého času to dělal jeden časopis) a jejich test trakce . Hodně se v sekci Pneu a disky diskutuje o tom jaké a kde a proč , tak by to hodně lidem pomohlo . Mě tenkrát ten test jednoznačně navedl na BFG M/T - protože se v bahně chovaly nejlépe a vlastně i celkově , což mnoho lidí potrvzuje . Na trhu se objevilo pár zajímavých nových vzorků ( Swampery , T3 , origo Simex , Maxise atd) a asi by to bylo hodně zajímavé............co Vy na to ?

Možnosti jsou, ale porovnávacím testům, bych se rád vyhnul. Popsat samostatně vlastnosti gum a napsat jaké použít a kam je je opravdu dlouhé téma a vyžaduje jak odborné tak a to hlavně praktické znalosti. Pokud by se ho někdo tohoto tématu ujal, budu jen rád. Snad by i šlo domluvit nějaké vzoky na testování ale je to většinou složité jednání.
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Předchozí

Zpět na Časopisy o offroadění