PŘEPLATNÉ NA ROK 2007

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

PŘEPLATNÉ NA ROK 2007

Příspěvekod Kokr » úte, 02 led 2007 17:59

Chcu sa enom zeptat jestli mi přijde první číslo když zaplatím předplatné až 15.1. protože teď nemám prachy a čekám na výplatu Moc díky. kokr
Tyota Landcruiser LJ70 2,5TD, pneu BF Goodrich M/T 33x10,5x15,CB Danita 1240+Anténa Turbo2000,pevnostní nárazníky,pružiny Invel
Kokr
Řidič

Re: PŘEPLATNÉ NA ROK 2007

Příspěvekod Tomi » úte, 02 led 2007 19:38

:lol: Hele, další oběť Ježíška :P Plně s tebou soucítím :roll:
Tomi
Offroad bůh

Příspěvekod lubosh » úte, 02 led 2007 20:13

Sem taky švorc... :roll: Ale jak to tak čtu, asi nebudu cpát prachy Vohnoutovy do kapsy... To co je v časáku, je stejně i tady naforu, fotky z akcí, rady apod. :wink:
lubosh
Bahnofil

Příspěvekod bimbo » úte, 02 led 2007 20:34

bojkot -tag je to spravné-tag se musí na lumpiky :P :wink:
JEEP
bimbo
Autoškolák

Příspěvekod Tom.99 » úte, 02 led 2007 20:43

Zase na druhou stranu bych se neměl na co v tom měsíci těšit!!!!
Když se říká, JAPONEC až na konec!
Pák rád stojím na konci!!!!!! :-)

PATROLů není nikdy dost!!!!...No už asi ano :-(
Oni možná ti amíci nebudou zas tak zlí....
Tom.99
Offroad bůh

Příspěvekod Kokr » úte, 02 led 2007 21:18

Lubik89 píše:Sem taky švorc... :roll: Ale jak to tak čtu, asi nebudu cpát prachy Vohnoutovy do kapsy... To co je v časáku, je stejně i tady naforu, fotky z akcí, rady apod. :wink:

jo to je sice fakt ale zase na druhou stranu jak říká Tom99 na co bych se celý měsíc těšil a to že je vohnout takový s tím už nic neuděláme ale mě zajímají ty články a ne on
Tyota Landcruiser LJ70 2,5TD, pneu BF Goodrich M/T 33x10,5x15,CB Danita 1240+Anténa Turbo2000,pevnostní nárazníky,pružiny Invel
Kokr
Řidič

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 03 led 2007 00:18

Kokr píše:
Lubik89 píše:Sem taky švorc... :roll: Ale jak to tak čtu, asi nebudu cpát prachy Vohnoutovy do kapsy... To co je v časáku, je stejně i tady naforu, fotky z akcí, rady apod. :wink:

jo to je sice fakt ale zase na druhou stranu jak říká Tom99 na co bych se celý měsíc těšil a to že je vohnout takový s tím už nic neuděláme ale mě zajímají ty články a ne on

Podle mě to nej už tam stějně nebude. Husky mu na to sere a jak píšu Lubik tak zbytek se stejně řeší tady.
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod harley » stř, 03 led 2007 09:30

Já jsem si ten časopis ještě nikdy nekoupil a ani sem ho neviděl. Ale né kvůli Vohnoutovi ale Krocanovi,kterej je v něm taky zainteresovanej. :wink:
Jeep Wrangler JK Unlimited-X, 3,8 V6 automat, 2,5" Teraflex lift,33"M/T Cooper

www.properform.cz
harley
Offorad ikona

Příspěvekod BigTwin Jirka » stř, 03 led 2007 14:09

Cituji sám sebe z jiného fóra na adresu časopisu Offroad Revue:

Pamatuji, jak probíhala diskuze o úrovni časopisu hned na jeho začátku. Někteří ostře kritizovali jeho kvalitu, druzí (a já také) se klonili k tomu, že je třeba počkat, než se vychytají mouchy. Už si nejsem jistý, jestli jsem měl pravdu v tom, že by se měla dodržet jistá doba "hájení".
Rok se sešel s rokem a kvalita zůstala zhruba stejná. Začínám si myslet, že tolerované nedostatky zapříčinily, že se vydavatel zaměřil na něco úplně jiného, než je kvalita a úroveň časopisu. Částečně rozumím fotografování a tak si dovolím napsat, že všechny výtky na provedení ořezu publikovaných fotografií jsou oprávněné. To, že se jedná o časopis o offroadu ještě neznamená, že by tam mohly být publikovány špatně zpracované fotografie. Na závěr bych dodal, že si myslím, že se Offroad Revue pomalu mění z časopisu na klubového zpravodaje.

Co dodat? Snad jen to, že jsem si již předplatné neprodloužil a předpokládám brzký zánik tohoto periodika, čemuž by ostatně i napovídalo podivné chování vydavatele jak ve vztahu k časopisu, tak i k jiným závazkům (nesplacená pohledávka u Husky-Johna). Ó, jak rád bych se mýlil!
LR SIII 240D
ASSHOLES IN MIRROR ARE BIGGER THAN THEY APPEAR!
MOPAR or NO CAR!
BigTwin Jirka
Offroad bůh

Příspěvekod Kokr » stř, 03 led 2007 15:26

Petr6A1 píše:
Kokr píše:

Podle mě to nej už tam stějně nebude. Husky mu na to sere a jak píšu Lubik tak zbytek se stejně řeší tady.

no to mě právě naštvalo na Huskyho články sem se vždy těšil úplně nejvíc a teď je to pasé no asi se na to vykašlu a ušetřím
Kokr
Řidič

Příspěvekod lubosh » stř, 03 led 2007 15:27

Husky ti určitě rád poradí, i mimo OR... :wink:
lubosh
Bahnofil

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 03 led 2007 18:24

Lubik89 píše:Husky ti určitě rád poradí, i mimo OR... :wink:

Taky si myslim. :palecnahoru
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Romik » stř, 03 led 2007 18:30

Napadá mě otázka , kterou již delší dobu nosím v sobě : vždycky na pumpě na dálnici narazím na tuším , že německý OFF Road , který má s českým snad jen název . Je to tlustý časák a opravdu o terénních autech a OFFU a všeho kolem toho . Nerozumím problematice vydávání a překládání , ale nedokázal by to někdo vydávat v češtině ?
STK na M1, N1, O1 a O2 , T a OT, dovozy a hlavně OFFY ............
Romik
Offroad bůh

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 03 led 2007 18:37

Romik píše:Napadá mě otázka , kterou již delší dobu nosím v sobě : vždycky na pumpě na dálnici narazím na tuším , že německý OFF Road , který má s českým snad jen název . Je to tlustý časák a opravdu o terénních autech a OFFU a všeho kolem toho . Nerozumím problematice vydávání a překládání , ale nedokázal by to někdo vydávat v češtině ?

Bojim se že i časopis bude mít autorský práva a po zaplacení překladatele, tiskárny a aut. práv to zase nezaplatí nikdo tady :palecdolu

Myslim že by to musel řešit přímo vydavatel aby to nestálo nesmysl.
Ale nevim. Možná se pletu.
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod vodojem » čtv, 04 led 2007 00:34

Upřímě řečeno tak já si už delší dobu myslím že německej a českej časopis offroud maj společnýho strašně moc, páč to co si přečtu na stojáka v suprmarketu v německym offroudu tak se další měsíc objeví v offroudu českym, jedná se předevšim o nějaký novinky, testy a podobný věci. Možná proto už delší dobu čtu z českýho offroudu jenom posledních pár stránek kde sou reportáže z čekejch závodů, pročtu bazar a tim to končí, páč tam nic jinýho zajímavýho(aspoň pro mě) nenajdu a to je i důvod proč po dlouhých letech přestávám předplácet časopis offroud. Ale když už ste nakousli téma vydávat cizí ofovej časipos v čechách tak z mojí zkušenosti jeden z nejlepších off časopisů co sem kdy pročítal byl ve francii. Celý ale opravdu celý časopis se zaobíral OFF tématikou a to tou pravou bahení, a né žádný témata Octavia 4x4 , nebo Mercedes třídy R a jim podobný který k tématu OFF ROAD(v tom našem pojetí slova smyslu) nemaj vůbec nic společnýho. nijak tim ale nahanim časopis offroad, jde jen o muj názor a o zjištění že od roku 2000 od kdy sem časopis pravidelně odebíral, tak se jeho náplň rapidně změnila, bohužel podle mého k tomu pro mě nezajímavějšímu.
Nissan Patrol GR Y61 3dv
Iron Emu podvozek + bodylift 5cm
Šnorchl
Naviják Noell 4.3t
Pneu 35x12,5 R15 Crepy Crawler
"KDO SE BOJÍ NESMÍ DO LESA"
a KDYŽ MŮŽU, POMŮŽU
vodojem
Začátečník

Další

Zpět na Časopisy o offroadění