PŘEPLATNÉ NA ROK 2007

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

Příspěvekod vohnout » čtv, 11 led 2007 12:43

BigTwin Jirka píše:Co dodat? Snad jen to, že jsem si již předplatné neprodloužil a předpokládám brzký zánik tohoto periodika, čemuž by ostatně i napovídalo podivné chování vydavatele jak ve vztahu k časopisu, tak i k jiným závazkům (nesplacená pohledávka u Husky-Johna). Ó, jak rád bych se mýlil!

TY TAKY VÍŠ PRD, CO TI VYPADNE Z HUBY ŽE? PAN CHYTREJ :lol: JEŠTĚ ŽE ČASOPIS NENÍ ODKÁZÁN NA TEBE.

Netušil jsem, že se toto téma ropytvává ještě někde jinde. :shock:
Většina lidí mě nezná a celé toto divadlo je jen o tom, co nejvíc [b]rozmáznout dluh 3000kč. To, že mám Haskymu doplatit peníze za práci, jsem se dozvěděl při nakládání auta s tím, že Hasky nemá čas ho opravit a že teda aď si ho odvezu jinam. Když jsem přišel domů, tak jsem jen sečetl peníze co jsem již H. dal za práci a zjistil jsem, že již průběhu roku dostal o 27000Kč víc než zněla ústní dohoda. Seznam jsem mu poslal, aby se k tomu vyjádřil. Jsem jeden z těch co ctí ústní dohodu, protože když se dohoda nechce dodržet, nestačí žádný papír.
Většinou vás neznám osobně, proto mě uráží mé napadání bez znalosti detailů.
Mnoho informací, ktré H napsal je přinejmenším zavádějících, mnoho není pravda. Jak to většinou bývá, každý má tu svoji pravdu a ta správná je někde uprostřed. Snažil jsem se jako ten rozumný navrhnout H. několik možností urovnání ale z jeho strany stále létají jedovaté slyny. Kde není chuť, nam není domluva.
[/b]
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod ČAMPI » čtv, 11 led 2007 12:49

Vohnoute... kurva,...

už pár dní... se snažím mlčet a být objektivní....

ale tohle už dál nejde... od té doby co je to na fóru... tak jsi s Huskym nemluvil nebereš mu telefon....

a hlavně... ani nečteš co napsal... jak jsi sám poznamenal... a meleš pořád dokola něco o třech litrech... i když je to 30000,- atd atd atd...
jak to Husky několikrát rozepsal a ty jsi to nevyvrátil.....

tímto na vás v tom to směru a v této záležitosti seru na oba...protože tohle fakt nejde......
ČAMPI
Offroaďák

Příspěvekod BigTwin Jirka » čtv, 11 led 2007 13:37

vohnout píše:TY TAKY VÍŠ PRD, CO TI VYPADNE Z HUBY ŽE? PAN CHYTREJ :lol: JEŠTĚ ŽE ČASOPIS NENÍ ODKÁZÁN NA TEBE.

Ano, jsem "chytrej", jak jsi to poznal? Navíc Ti prozradím, že jsem dokonce i "vzdělanej".
Ve Tvém názoru "JEŠTĚ ŽE ČASOPIS NENÍ ODKÁZÁN NA TEBE" se mýlíš, je odkázaný na mě a na mě podobné, takzvané čtenáře, co si ho od Tebe kupují. Nějak ztrácíš půdu pod nohama, nenapsal jsem na Tvoji osobu jedinou invektivu. Zkus si přečíst ještě jednou a napiš mi, čím jsem se provinil, když jsem si dovolil sem napsat svůj názor na Tebou vydávané periodikum?
Závěrem bych Ti přidal zdarma dobrou radu: Snaž se na veřejnosti vystupovat slušně a ostatní budou předpokládat, že se slušným člověkem jednají.
LR SIII 240D
ASSHOLES IN MIRROR ARE BIGGER THAN THEY APPEAR!
MOPAR or NO CAR!
BigTwin Jirka
Offroad bůh

Příspěvekod Petr4x4 » čtv, 11 led 2007 13:43

BigTwin Jirka píše:
vohnout píše:TY TAKY VÍŠ PRD, CO TI VYPADNE Z HUBY ŽE? PAN CHYTREJ :lol: JEŠTĚ ŽE ČASOPIS NENÍ ODKÁZÁN NA TEBE.

Ano, jsem "chytrej", jak jsi to poznal? Navíc Ti prozradím, že jsem dokonce i "vzdělanej".
Ve Tvém názoru "JEŠTĚ ŽE ČASOPIS NENÍ ODKÁZÁN NA TEBE" se mýlíš, je odkázaný na mě a na mě podobné, takzvané čtenáře, co si ho od Tebe kupují. Nějak ztrácíš půdu pod nohama, nenapsal jsem na Tvoji osobu jedinou invektivu. Zkus si přečíst ještě jednou a napiš mi, čím jsem se provinil, když jsem si dovolil sem napsat svůj názor na Tebou vydávané periodikum?
Závěrem bych Ti přidal zdarma dobrou radu: Snaž se na veřejnosti vystupovat slušně a ostatní budou předpokládat, že se slušným člověkem jednají.

Jak to tak čtu tak neumí vystupovat slušně a hlavně nechce.
On si s náma není roven. On je ten co vydává časopis a my ti co ho jen kupujeme. :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Goli » čtv, 11 led 2007 15:02

vohnout píše:Netušil jsem, že se toto téma ropytvává ještě někde jinde. :shock:
Většina lidí mě nezná a celé toto divadlo je jen o tom, co nejvíc [b]rozmáznout dluh 3000kč. To, že mám Haskymu doplatit peníze za práci, jsem se dozvěděl při nakládání auta s tím, že Hasky nemá čas ho opravit a že teda aď si ho odvezu jinam. Když jsem přišel domů, tak jsem jen sečetl peníze co jsem již H. dal za práci a zjistil jsem, že již průběhu roku dostal o 27000Kč víc než zněla ústní dohoda. Seznam jsem mu poslal, aby se k tomu vyjádřil. Jsem jeden z těch co ctí ústní dohodu, protože když se dohoda nechce dodržet, nestačí žádný papír.
Většinou vás neznám osobně, proto mě uráží mé napadání bez znalosti detailů.
Mnoho informací, ktré H napsal je přinejmenším zavádějících, mnoho není pravda. Jak to většinou bývá, každý má tu svoji pravdu a ta správná je někde uprostřed. Snažil jsem se jako ten rozumný navrhnout H. několik možností urovnání ale z jeho strany stále létají jedovaté slyny. Kde není chuť, nam není domluva.

kurnik Vohnoute, netahej to sem, tohle neni ring.
Goli
Offroad maniac

Předchozí

Zpět na Časopisy o offroadění