OFFroad Revue - Standa ??

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

Re: OFFroad Revue - Standa ??

Příspěvekod amidi » stř, 24 led 2007 20:37

džony píše:Přečetl sem si v posledním časopisu offroad revue reportáž - Páteční Sváteční Odpoledne ... kde se jezdilo v pískovně a najednou fotka kde Standa z KV má vyfocenýho patrola předníma kolama na hromadě písku a zdek lehce kříží a popisek .... "UPRAVENÁ NÁPRAVA NEVYDRŽELA"

Když sem si psal se standou po ICQ tak mi řekl že semu se zadní nápravou nic nestalo od tý doby co je to předělané!

Takže mě někdo vysvětlete co to má být ??

Hele to je nějakej blud ta naprava maka co to je upraveny.Na tyhle akci jsem myslim byl nebo spise na vetsine jsem byl a nevim o tom ze by tam byl nejakej zasadni problem.
731 567 382

Vše pro vozy 4x4
prodej a servis Taubenreuther , Ironman 4x4 Suspension http://s11.gladiatus.cz/game/c.php?uid=49788
amidi
Offroad bůh

Příspěvekod Standa » stř, 24 led 2007 20:42

Amidi-byl jsi tam a na stránkách Offroad club Karlovy Vary,jsou i nějaky fotky z tohoto ježdění.Tam si zajemci mohou prohlidnout jak nechodila :D
OFFROAD CENTRUM KARLOVY VARY
VRAKOVIŠTĚ NISSAN PATROL
E-SHOP OFFROAD www.offroadcentrumkarlovyvary.com
774910320
Standa
Offroad bůh

Příspěvekod amidi » stř, 24 led 2007 20:46

Standa píše:Amidi-byl jsi tam a na stránkách Offroad club Karlovy Vary,jsou i nějaky fotky z tohoto ježdění.Tam si zajemci mohou prohlidnout jak nechodila :D

Ted jsem koukal i do historie klubu a je to tam uvedeno jak ma byt.
http://www.4x4nazory.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=3079
731 567 382

Vše pro vozy 4x4
prodej a servis Taubenreuther , Ironman 4x4 Suspension http://s11.gladiatus.cz/game/c.php?uid=49788
amidi
Offroad bůh

Příspěvekod reynolds11@cz » stř, 24 led 2007 20:53

Uz to nekdo resil u nas
reynolds11@cz
Offroad maniac

Příspěvekod Standa » stř, 24 led 2007 21:28

Tak jsem se dozvěděl,že v novém čísle OR vyšla fotka mého patrola s výše uvedeným popisem o jeji nefunkčnosti :D .Z prvu jsem z toho podeziral autory,ale nakonec jsou v tom nevinně.Chybou redakce došlo k chybám,které se mne bohužel dotkli a vzhledem k tomu,že tyto chyby se v časopisu objevují poměrně často, tak je na zvážení zda má cenu takový to časopis,který vlastně kupujicim předkládá nekvalitní a naprosto zmatené informace,kupovat. :palecdolu
VRAKOVIŠTĚ NISSAN PATROL
774910320
Standa
Offroad bůh

Příspěvekod Jíťa » stř, 24 led 2007 21:29

Tohle téma jsme přesunuli kam určo patří, protože pokud vím, chyba je jednoznačně na starně redakce. O své vůli, bez konzultace měnili popisky a vznikl z toho nesmyls odporující skutečnosti i textu článku. stačí si srovnat fotky uveřejněné na webech a co je z nich v časáku. taky naprosto ztrácí off smysl....

Jak už jsem poznamenala původně, jsem ráda, že jsem přenechala například sosnu v tomto čísle jiným a už vůbec že jsme nevyužili nabízených profi fotek ze sosny, to bych tu teď byla za vola já...
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Komanche » čtv, 25 led 2007 10:40

a psali ste to negdo vohnoutovi? nebo si jenom stezujete na webu :roll:

poslal jsme mu odkaz...
http://www.azbrusivo.cz - kompletní nabídka brusiva - většina sortimentu skladem. Dodáváme a servisujeme nářadí všech značek.
Komanche
Spolujezdec

Příspěvekod vohnout » čtv, 25 led 2007 10:55

Za prvé mě uráží, ne láskou,
Za druhé, s láskou a s vynaložením nemalého úsilí a nemalých finanšních prostředků časopis vydáváme.
Co se týká popisek ano, může se stát, jenže je to na tom, v jakém stavu dostanem podklady. Správně je to tak, že má být foto označené číslem a popiska shodným číslem. Ještě se nám nestalo, aby jsme dostaly podklady tak, jak mají být. Ale i tak jsme za ně rádi. Protože víme, že přízpěvky dostáváme od lidí, kteří nemají tolik zkušeností, tudíž kvalita článků a případné nedostatky nejsou jen naší vinnou. Pokud se něco nepovede je normální, že se v příštím čísle napíše oprava. Pokud budu vyžadovat podklady tak, jak mají být, tak jich víc jak polovina nebude otištěna. Možná by bylo lepší, se spojit s pisatelem článku a nebo s redakcí a tenhle omyl napravit. Je jednoduché někoho nařknout .
Naposledy upravil vohnout dne čtv, 25 led 2007 13:43, celkově upraveno 1
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod Petr4x4 » čtv, 25 led 2007 11:20

vohnout píše:
Standa píše:Tak jsem se dozvěděl,že v novém čísle OR vyšla fotka mého patrola s výše uvedeným popisem o jeji nefunkčnosti :D .Z prvu jsem z toho podeziral autory,ale nakonec jsou v tom nevinně.Chybou redakce došlo k chybám,které se mne bohužel dotkli a vzhledem k tomu,že tyto chyby se v časopisu objevují poměrně často, tak je na zvážení zda má cenu takový to časopis,který vlastně kupujicim předkládá nekvalitní a naprosto zmatené informace,kupovat. :palecdolu

Za prvé mě uráží, ne láskou,
Za druhé, s láskou a s vynaložením nemalého úsilí a nemalých finanšních prostředků časopis vydáváme.
Co se týká popisek ano, může se stát, jenže je to na tom, v jakém stavu dostanem podklady. Správně je to tak, že má být foto označené číslem a popiska shodným číslem. Ještě se nám nestalo, aby jsme dostaly podklady tak, jak mají být. Ale i tak jsme za ně rádi. Protože víme, že přízpěvky dostáváme od lidí, kteří nemají tolik zkušeností, tudíž kvalita článků a případné nedostatky nejsou jen naší vinnou. Pokud se něco nepovede je normální, že se v příštím čísle napíše oprava. Pokud budu vyžadovat podklady tak, jak mají být, tak jich víc jak polovina nebude otištěna. Možná by bylo lepší, se spojit s pisatelem článku a nebo s redakcí a tenhle omyl napravit. Je jednoduché někoho nařknout a plivnout jedovatou slinu..

Je krásný že to říkáš právě Ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod vohnout » čtv, 25 led 2007 11:24

Jíťa píše:Tohle téma jsme přesunuli kam určo patří, protože pokud vím, chyba je jednoznačně na starně redakce. O své vůli, bez konzultace měnili popisky a vznikl z toho nesmyls odporující skutečnosti i textu článku. stačí si srovnat fotky uveřejněné na webech a co je z nich v časáku. taky naprosto ztrácí off smysl....

Jak už jsem poznamenala původně, jsem ráda, že jsem přenechala například sosnu v tomto čísle jiným a už vůbec že jsme nevyužili nabízených profi fotek ze sosny, to bych tu teď byla za vola já...

Tak tohle jsem si nezasloužil! !!!!!!!!!! :twisted:

Text byl řádně autorem schválen!
O své vůli a bez konzultace nemáme žádný důvod nic měnit!
Odsuzovat časopis kvůli popisce je trapné, navíc toto číslo mě připadá podařené.
Chyba nastala při přepisování popisky. Do popisky: Upravená náprava vydržela se před slovo vydržela dostala překlepem předpona ne.

Chyba byla v tom, že popisky nebyly uvedeny přímo v článku. Článek Libor opravil a poslal k autorizaci. Na konci byly uvedena čísla fotek, vedle kterých měl autor doplnit popisky. Toto se nestalo, tudíž při přepisování popisek došlo k překlepu. Při korekturách se této věcné chyby nikdo nevšiml.
Majiteli vozu se redakce omlouvá za počkození jeho pověsti v offroudovým světě. Jsme rádi, že náprava vydržela. V příštím čísle bude zjenaná náprana uvedením na pravou míru.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod vohnout » čtv, 25 led 2007 11:33

Petr6A1 píše:Je krásný že to říkáš právě Ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na výpady vůči mé osobě nikdy nepoužívám silná slova.
Jedinou jedovatou slinu ale jemně, jsem vypustil neprávem na člověka, který vytvářel logo 4x4 ( myslel jsem že ho dělal někdo jiný, který mě napadal kvůli grafice) a po zjištění, že je to omyl, jsem se řádně omluvil, což tady není asi zvykem že ?
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod Standa » čtv, 25 led 2007 11:34

Vohnout-Tak aby bylo jasno,jedovatou slinu jsem neplivl,kdybych byl jako ty,mohl bych to zase brát jako nařčení.Ale nejsme malý kluci.
Reagoval jsem pouze na stav,ktery se týkal mé osoby,což by asi udělal každy rozumný člověk,včetně tebe a to dokonce až po upozorněni cizích lidí,jelikož jsem OR ještě neviděl.
Co se týká reakce,reagoval jsem až po té,co jsem se dozvěděl,že chyba neni na straně autora článku,ale Vaši redakce.Ano chyby se stávají,ale pokud jsou s železnou pravidelnosti,tak by jsi měl také hledat chyby u Vás a né strkat hlavu do písku a svalit vše na ostatní.
S láskou-nebyla rozhodně urážka tvé osoby a ani nevim o tom ,že bych tě jmenoval.Ale mnou tímto bylo míněno-objektivni informování o offroadu a tmelení offkolektivu a možná vice spolupráce s autory a redakci tak,aby se tyto chyby minimalizovaly.
Pro mne je tato záležitost uzavřena.
VRAKOVIŠTĚ NISSAN PATROL
774910320
Standa
Offroad bůh

Příspěvekod vohnout » čtv, 25 led 2007 11:36

Komanche píše:a psali ste to negdo vohnoutovi? nebo si jenom stezujete na webu :roll:

poslal jsme mu odkaz...

Samozřejmě že mi nikdo nevolal. Kromě jednoho telefonátu, který byl kvůli něčemu jinému a při tom se dotyčný zmínil.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod Petr4x4 » čtv, 25 led 2007 11:42

Ty jsi takovej chudák.
Tobě se tam pořád plete to -NE

NEvydržěla náprava

NEzaplaceno Huskymu

Ty jsi vlastně takovej smolař :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Goli » čtv, 25 led 2007 11:44

a co kdybys tyhle veci psal v ringu, jak se slusi a patri a netahal to sem, Petre? nic proti tobe, ani nahodou, ale ring je na to vhodnejsi...
Goli
Offroad maniac

Další

Zpět na Časopisy o offroadění