Zánik časopisu ??

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

Příspěvekod mimouch » pát, 26 led 2007 19:27

No, já jsem sice názory a odsuzování nečetl, ale divit se taky nebudu :wink:
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod lubosh » sob, 27 led 2007 00:50

Hmm, ani bych se nedivil, že to tak dopadne... :) Eště, že sem si to rozmyslel, s předplatnym... :jazyk
lubosh
Bahnofil

Příspěvekod Hopik » sob, 27 led 2007 06:53

To by bylo hodně smutný,kdyby kvůli pár šotkům zanikl časopis :cry: Osobně doufám,že se tak nestane a naopak,se rozroste skupina přizpěvatelů a úroveň bude lepší a lepší :palecnahoru
OPRAVY A PŘESTAVBY OFF ROAD VOZIDEL - Tel.:777 170 724

http:// www.offroad-upravy.cz

http:// www.offroad-kladno.cz

http://www.hoppe-reality.cz
Hopik
Offroad maniac

Příspěvekod šroubek » sob, 27 led 2007 09:03

Hopik píše:....Osobně doufám,že se tak nestane a naopak,se rozroste skupina přizpěvatelů a úroveň bude lepší a lepší :palecnahoru

Že bude úroveň lepší a lepší jsme, myslím, doufali všichni.
Jenže úroveň je po roce (podle mého názoru) stejná a stejná.
Navíc vohnout s fíkusem reagují na jakékoli upozornění na nedostatky podrážděně a arogantně.

Co se mě týče, časopis pro mě (alespoň v téhle podobě) skončil... :(
Don't call me "džíííp". My name's Patrol. Nissan Patrol.
šroubek
Řidič

Příspěvekod ATOL » sob, 27 led 2007 11:05

já teda co se týká úrovně časopisu nevidím žádný extra negativní nedostatky...
a každej měsíc se na něj těším a s chutí si ho přečtu...
Land Rover Discovery 300 Tdi tel: 777 832 708
ATOL
Spolujezdec

Příspěvekod šroubek » sob, 27 led 2007 17:44

ATOL píše:já teda co se týká úrovně časopisu nevidím žádný extra negativní nedostatky...

Já jsem taky nenapsal, že jsou tam nějaký obrovský nedostatky... A dokonce jsem ani nenapsal, že mě ty chyby iritujou natolik, že kvůli nim jsem časopis odhlásil.

Píšu, že časopis (podle mého soudu) za rok nevykazuje žádné výrazné zlepšení, a pokud se na některé nedostatky poukáže, tak vohnout a fíkus reagují divně. Místo aby připustili, že něco není úplně pinktlich, nadávají těm, kteří si dovolí něco podotknout. A to se netýká jenom mých připomínek.

A tak jsem začal přemýšlet, jestli ten časopis potřebuju odebírat.
Protože nemám potřebu pyšnit se tím, že znám někoho, kdo je v novinách ("jé, hele mááámo, potapěč, s tím se znáám!" :shock: ), a většinu informací o akcích, které mají proběhnout nebo už proběhly, se dozvím na fórech, tak pro mě zbývaly hlavně technické články - protože ty je lepší mít v tištěné podobě.

Ale dokonce ani potom, co Husky oznámil, že nebude dál přispívat, jsem nebyl úplně rozhodnutý časopis odhlásit. Ale v souvislosti se Standovo nápravou jsme dostali znovu vynadáno. A tak když vohnout sám začal házet machry, že mi předplatné vrátí, tak jsem souhlasil.

Přeju těm, kterým se časopis líbí, aby se zlepšoval.
Mně (v současné podobě) nedává to, co od něj očekávám. :wink:
šroubek
Řidič

Příspěvekod Jarda » pon, 29 led 2007 09:37

Pánové,
nestačím se divit jaká ve Vás proběhla změna. Proboha co sem taháte osobní rozepře někoho kdo je nějak zapojen do časopisu.
Není to tak dlouho, co jste pěli ódy na to, že konečně máme časopis který chyběl a jaký je úžasný. Prosili jste okolí aby vám časopis koupil nebo dal tip kde ho seženete a najednou ho házíte přes palubu. Přestaňte se chovat jako naši politici a zachovejte si vlastní názor. Časopis je na slušné úrovni a je jen na nás všech jestli se bude zlepšovat!
Jarda
Střízlivej nezrychlíš...
Jarda
Spolujezdec

Příspěvekod igor » pon, 29 led 2007 11:28

Jarda má 100% pravdu. Jedna věc je časopis a druhá osobní problémy. Já doufám, že časopis bude pokračovat.
igor
Offroaďák

Příspěvekod vohnout » pon, 29 led 2007 11:55

ŘOUBEK napsal

Navíc vohnout s fíkusem reagují na jakékoli upozornění na nedostatky podrážděně a arogantně.

To mě řekni, co je na tomhl e arogantního a podrážděného?

Co se týká popisek ano, může se stát, jenže je to na tom, v jakém stavu dostanem podklady. Správně je to tak, že má být foto označené číslem a popiska shodným číslem. Ještě se nám nestalo, aby jsme dostaly podklady tak, jak mají být. Ale i tak jsme za ně rádi. Protože víme, že přízpěvky dostáváme od lidí, kteří nemají tolik zkušeností, tudíž kvalita článků a případné nedostatky nejsou jen naší vinnou. Pokud se něco nepovede je normální, že se v příštím čísle napíše oprava. Pokud budu vyžadovat podklady tak, jak mají být, tak jich víc jak polovina nebude otištěna. Možná by bylo lepší, se spojit s pisatelem článku a nebo s redakcí a tenhle omyl napravit. Je jednoduché někoho nařknout .

Ok, tak když jseš tak férovej, tak proč si také nezavolal do redakce nebo mě, proč jenom autorovy? A vyslechl si jen jednu stranu? Jítě Libor napsal sokromou odpověď a v ní ji poučil v jakém stavu mají přízpěvky být zpracovány, aby nenastávaly takováto nedopatření.
Tobě jsem se omluvil. A napsal jsem, že zjednám nápravu. Veškeré texty jsou psané smířlivým tonem. Bohužel o to je takovéto forum ochuzené, že není slyšet ton hlasu a vydět výraz obličeje.

Text byl řádně autorem schválen!
O své vůli a bez konzultace nemáme žádný důvod nic měnit!
Odsuzovat časopis kvůli popisce je trapné, navíc toto číslo mě připadá podařené.
Chyba nastala při přepisování popisky. Do popisky: Upravená náprava vydržela se před slovo vydržela dostala překlepem předpona ne.

Chyba byla v tom, že popisky nebyly uvedeny přímo v článku. Článek Libor opravil a poslal k autorizaci. Na konci byly uvedena čísla fotek, vedle kterých měl autor doplnit popisky. Toto se nestalo, tudíž při přepisování popisek došlo k překlepu. Při korekturách se této věcné chyby nikdo nevšiml.
Majiteli vozu se redakce omlouvá za počkození jeho pověsti v offroudovým světě. Jsme rádi, že náprava vydržela. V příštím čísle bude zjenaná náprana uvedením na pravou míru.

OK o názor stojím, ale možná to chce volit vhodnější slova. Nebudem to již ropytvávat. Šotkové řádí ve všech redakcích.

Naopak z tvých přízpěvků je cítit podrážděnost. :wink:
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod šroubek » pon, 29 led 2007 12:44

vohnout:
Jsi velký demagog, ale já (a věřím, že i ostatní) si naštěstí pamatuju, jak jsi mi (a třeba Hanzovi) odpovídal na moje připomínky teď i k minulému číslu na vedlejším fóru. Ty i fíkus. Takže buď tý neobyčejný dobroty, a stůj si za svými postoji.

Budeš-li si i nadále hrát na "vstřícnýho vydavatele vencu", tak ti to sem ocituju (případně dám odkaz). 8)
Naposledy upravil šroubek dne pon, 29 led 2007 13:10, celkově upraveno 1
šroubek
Řidič

Příspěvekod Jíťa » pon, 29 led 2007 12:55

Vohnoute na tohle fakt nemám už slov, jediné proti čemu se důsledně ohradím je že mě nikdo žádné ponaučení neposlal, si to pleteš s omluvou která přišla Atíškové nejspíš....

já čekala například vysvětlení, proč je logo fora opět zmršené, přesto že jste ho dostali dobře. a nevolala jsme proto, že už to považuji za vyhozené peníze a promarněný čas, protože mezi vánocema jsem se ujišťovala telefonicky, že správné logo redakce dostala. Má smysl znovu někam volat, když stejně znovu "zapracoval šotek"?
to samé připomínky k zpracování fotek jsi naprosto smetl ze stolu a v jedničce se navíc ještě objevilo nebývalé množství roznmazaných fotek a to napříč celého časopisu, tudíž to není otázka špatnýchj podkladů od jediného autora. (mázlé jsou i fotky od autorů, které do teď byly ok).

a už vůbec sem si nevšimla, že by toto vlákno bylo nějak ovlivněno tvejma osobníma sporama, lidi reagují na konkrétní výtky vůčii časopisu a tvé odpovědi..

pochop, že kdyby lidi nechtěli aby časák pokračoval, tak by nad tím mávli rukou a prostě ho přestali kupovat, tak jak to udělali s jinými off časáky.
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod vohnout » pon, 29 led 2007 14:32

:?:
Na vše co jsi napsala, jsem již někde odpověděl.

Logo jsem dostal 26 prosince a to tam je.

Vysvětlující dopis Libor napsal autorce článku, která se vůbec podivuje, proč se tím zabýváme.

Proč by ho měl psát tobě? :shock:

Veškeré mé odpovědi píši v dobré náladě a v pohodě. Nejsem naštvaný, nikoho první nenapadám.
Hele já to dělám pro radost a dělám to jak mohu. Mám daleko k tomu být naštvaný. Párkrát jsi se mnou mluvila, tak víš že jsem v pohodě. Buď taky v pohodě a uvolni se :wink:
Naposledy upravil vohnout dne pon, 29 led 2007 16:13, celkově upraveno 1
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod Jíťa » pon, 29 led 2007 14:58

Vohnoute prosím! vem si do ruky výtisk dvanáctky a jedničky a otevři si logo, které jste dostali toho 26. prosince. v jedničce je stejná zmršenina jako ve dvanáctce, rozhodně ne to co jsem posílala. stačí se podívat na poměry stran a druh písma.
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Jíťa » pon, 29 led 2007 15:08

vohnout píše:........ Jítě Libor napsal sokromou odpověď a v ní ji poučil v jakém stavu mají přízpěvky být zpracovány, aby nenastávaly takováto nedopatření........

:wink: :wink:
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod vohnout » pon, 29 led 2007 16:16

Jíťa píše:Vohnoute prosím! vem si do ruky výtisk dvanáctky a jedničky a otevři si logo, které jste dostali toho 26. prosince. v jedničce je stejná zmršenina jako ve dvanáctce, rozhodně ne to co jsem posílala. stačí se podívat na poměry stran a druh písma.

Tak tam má být to, s tím modrým rámečkem? Máme těch log od vás totiž několik.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Další

Zpět na Časopisy o offroadění