Zánik časopisu ??

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

Příspěvekod Jíťa » pon, 29 led 2007 16:39

cokoli jste dostali od nás je správně,. neb to bylo vždy to samé, tedy s rámečkem, méně roztažené a úplně jinej font a velikost písma.

správně je to, co vycházelo do 11tky a co jsem znova stejné posílala mezi svátkama. To co bylo v posledních dvou číslech někdo u vás musel předělávat, od nás určitě není a není ani nikde na netu ke stažení.

Jak psal Hanz, radši ho tam nedávejte vůbec, už to nechcem dokola řešit. jen sem tím chtěla říct, že těch šotků je v časáku opravdu trošku víc :cry:
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod Pepan » pon, 29 led 2007 22:34

Osobně časák kupuji každej měsíc a některý čísla máme dokonce dvakrát jelikož jsme je s Kačenkou koupili oba akorát každej v jiný trafice :lol: veškerý problémy a ropory který se tu oběvily nikterak neovlivní muj nazor na časák a jeho nákup.Neříkám že mě všechna čísla zaujala ale jednoduše mě asi zajíma něco malinko jiného.Asi to nebude až taková hračka udělat časák a zajistit aby se každej mesíc dostal na pulty a do naších schránek a to by si měla spusta znás kritiku uvědomit a udělat něco proto aby se to zledpšilo.Redakci posíám velké díky :palecnahoru
Nissan Patrol 3.3 TD
DAP servis-upravy a renovace teréních vozidel
732 285 032
Pepan
Offroad bůh

Příspěvekod vohnout » úte, 30 led 2007 11:48

Jíťa píše:cokoli jste dostali od nás je správně,. neb to bylo vždy to samé, tedy s rámečkem, méně roztažené a úplně jinej font a velikost písma.

správně je to, co vycházelo do 11tky a co jsem znova stejné posílala mezi svátkama. To co bylo v posledních dvou číslech někdo u vás musel předělávat, od nás určitě není a není ani nikde na netu ke stažení.

Jak psal Hanz, radši ho tam nedávejte vůbec, už to nechcem dokola řešit. jen sem tím chtěla říct, že těch šotků je v časáku opravdu trošku víc :cry:

1.No právě, dostali jsme toho od vás víc!
2. Nikdo nemá čas a chuť něco předělávat!
3. Dokola to řešíš ty!
4. Kdysi jsi mě požádala, aby tam to logo bylo, tak dodržuji slovo, ty loga jsou tam jen tak zadarmo. pokud ho tam opravdu nechceš tak si řekni, mě to v každém případě připadá hloupé.

Pepane díky! Osobní poštou mě chodí podobné. To jednomu hned zlepší náladu.
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod Jíťa » úte, 30 led 2007 17:43

Hanz píše:Po společné dohodě adminů prosíme o vyřazení loga našeho diskuzního fóra 4x4nazory.cz z časopisu OFF ROAD REVUE. Po zjištění, že domluva a naše opakovatelné snažení jsou zbytečné, jsme se takto rozhodli. Než znetvořené logo, to raději žádné...

Děkujeme

Víc už opravdu nemám co dodat, inteligentní čtenář si obrázek udělá....
Jíťa
Offroad maniac

Příspěvekod mimouch » úte, 30 led 2007 18:28

vohnout píše:Pepane díky! Osobní poštou mě chodí podobné. To jednomu hned zlepší náladu.

Promiňte za nejapný a víceméně nicneříkající příspěvek, ale tomuto se musím opravdu veřejně zasmát. Není to nic proti Vohnoutovi ani jeho časopisu, jen mi to zkrátka v upršeném večeru zvedlo náladu :D :D :D :D
Nissan Patrol GR 4,2D
mimouch
Offroad bůh

Příspěvekod Petr4x4 » stř, 31 led 2007 02:54

mimouch píše:
vohnout píše:Pepane díky! Osobní poštou mě chodí podobné. To jednomu hned zlepší náladu.

Promiňte za nejapný a víceméně nicneříkající příspěvek, ale tomuto se musím opravdu veřejně zasmát. Není to nic proti Vohnoutovi ani jeho časopisu, jen mi to zkrátka v upršeném večeru zvedlo náladu :D :D :D :D

Mě to spíš přijde jako kdyby řikal - Pepane díky. Aspon někdo se mě zastal :premyslim
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod Těžkej » stř, 31 led 2007 11:06

Jarda píše:Pánové,
nestačím se divit jaká ve Vás proběhla změna. Proboha co sem taháte osobní rozepře někoho kdo je nějak zapojen do časopisu.
Není to tak dlouho, co jste pěli ódy na to, že konečně máme časopis který chyběl a jaký je úžasný. Prosili jste okolí aby vám časopis koupil nebo dal tip kde ho seženete a najednou ho házíte přes palubu. Přestaňte se chovat jako naši politici a zachovejte si vlastní názor. Časopis je na slušné úrovni a je jen na nás všech jestli se bude zlepšovat!
Jarda

Nedalo mě to a musel jsem reagovat, časopis nekupuji , pouze jsem ho párkrát četl . a zdá se mi že je lepší než nějakej časopis offroad magazín nebo jak se jmenuje . NECHCETE SE PŘIKLONIT k příspěvku Jardovo? Zapomeňte na to co bylo do ted a společnejma silama to uvedte, aby byla spokojenost . Toť můj názor .
Těžkej
Řidič

Příspěvekod vohnout » stř, 31 led 2007 14:01

Jíťa píše:
Hanz píše:Po společné dohodě adminů prosíme o vyřazení loga našeho diskuzního fóra 4x4nazory.cz z časopisu OFF ROAD REVUE. Po zjištění, že domluva a naše opakovatelné snažení jsou zbytečné, jsme se takto rozhodli. Než znetvořené logo, to raději žádné...

Děkujeme

Víc už opravdu nemám co dodat, inteligentní čtenář si obrázek udělá....

Staň se. :lol:

Redakční rada rozhodla, :wink: že ač se snaží, jak chce, není schopna ani opakovaně vysvětlit jakýkolyv problém. Proto žádá o okamžité vymazání z obsahu kolonku offroad Revue- časopis o ofroudění. Příznivci časopisu pokud mají zájem najdou podobnou kolonku na www.offroadforum.cz
děkujeme
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Předchozí

Zpět na Časopisy o offroadění