vychází ještě???

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

vychází ještě???

Příspěvekod Pechy » pát, 15 čer 2007 15:03

na stánku, kde jsem ji kupoval na mě koukají už druhý měsíc jako blázni, prý jim přestala chodit.......tak jak to je??? :shock:
Pechy

Příspěvekod Pechy » pát, 15 čer 2007 15:29

mrku na internet a taky si ji objednám........už mě to takhle nebaví :evil:

a bude klid........ :P 8)
Pechy

Re: vychází ještě???

Příspěvekod Romik » pát, 15 čer 2007 15:30

Pechy píše:na stánku, kde jsem ji kupoval na mě koukají už druhý měsíc jako blázni, prý jim přestala chodit.......tak jak to je??? :shock:

U nás to samé , dokáží poslat i čísla zpět ?
STK na M1, N1, O1 a O2 , T a OT, dovozy a hlavně OFFY ............
Romik
Offroad bůh

Příspěvekod Pechy » pát, 15 čer 2007 15:39

hoďte sem někdo www adresu, ať to nemusím hledat a můžu se hned přihlásit jako předplatitel, díky 8) :palecnahoru
Pechy

Příspěvekod Hanes » ned, 17 čer 2007 22:22

www.offroadrevue.cz

To Romik:
Starší čísla Ti taky pošlou!!!
ISUZU fan
Tel.: 737 004 223
Hanes
Offroad bůh

Příspěvekod Stanley » ned, 17 čer 2007 22:30

:D
tel:775 995 727

Wozembouch Team
BEYOND THE LIMITS

www.race-tech.cz
Stanley
Offroad maniac

Příspěvekod Pechy » pon, 18 čer 2007 08:37

Stanley píše::D

co je tady k smíchu předsedo???? :shock:
Pechy

Příspěvekod Husky-John » pát, 13 črc 2007 07:47

Zkuste kontaktovat Vlastíka Gláška(alias VG alias Offroadman), ať vám to posílá přímo na mejla... Protože jak jsem koukal, poslední čísla jsou v podstatě jen v jeho režii...a ušetříte si starosti se scháněním časáku..
Husky-John
Offroad bůh

Příspěvekod vohnout » úte, 17 črc 2007 10:29

Husky-John píše:Zkuste kontaktovat Vlastíka Gláška(alias VG alias Offroadman), ať vám to posílá přímo na mejla... Protože jak jsem koukal, poslední čísla jsou v podstatě jen v jeho režii...a ušetříte si starosti se scháněním časáku..

CHUDÁKU :lol: Nejenom, že jsi ztratil paměť a zapoměl počítat, ty jsi zapoměl i číst :wink:
Hlavně, i v té situaci, v jaké Vlasta je, stále dopisuje a naší poviností a radostí je , jeho články otisknout.
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod šroubek » úte, 17 črc 2007 13:35

Začnu asi tím, že se vohnoutovi omluvím za nepřesnou informaci, kterou jsem uvedl na offroad foru: Květnové číslo OffroadRevue nebylo sestaveno z 83% z příspěvků jediného přispěvatele, jak jsem tvrdil. Onen podíl, percentuelně vyjádřený, je pouze 74%.....

Tedy pouze...... :?
Ono záleží, jak se to vezme, že....!!!

Pro ty, kteří by si tuto informaci chtěli ověřit: ORR 05/07 = 23 článků celkem :arrow:
9 podepsáno Vlastík Gášek + 6 podepsáno Offroadmen + 2 signovány VG.
Předpokládám-li, že všechny svrchu zmíněné signatury skrývají jednoho člověka, pak se jedná o celkem 17 článků od jediného autora - což dává ono svrchu zmíněné procento. :shock: :?

Takže mám pocit, že se Husky tak moc nemýlí,tvrdí-li, že počet autorů přispívajících do ORR není nijak závratný...... :wink:

A zaujala mě ještě jedna věc. A sice to, jak vohnout bez ostychu použil svízelnou zdravotní situaci Offroadmena k ilustraci ušlechtilosti redakce, potažmo ušlechtilosti své!!! :roll:
Obdivuhodné, není-liž pravda?
Don't call me "džíííp". My name's Patrol. Nissan Patrol.
šroubek
Řidič

Příspěvekod PeteDog » úte, 17 črc 2007 14:15

Taky mi to trklo šroubku :shock: A samozrejme si rejpne do Huskyho :roll:
I can win an argument on any topic, against any opponent. People know this, and steer clear of me at parties. Often, as a sign of their great respect, they don't even invite me.

Adieu folks
PeteDog
Offroad maniac

Příspěvekod Hanes » úte, 17 črc 2007 15:43

Myslím, že by to mělo být VGRevue a hotovo, mistr Vohnout nemít Vlastíka tak to vydává jednou ročně!!!!
ISUZU fan
Tel.: 737 004 223
Hanes
Offroad bůh

Příspěvekod igor » úte, 17 črc 2007 21:02

Vono to k tomu asi spěje, že to bude jednou ročně. Zatím to připomíná občasník. Hlavně, že tam maj napsanejch asi deset redaktorú a z nich tam píše jeden.
igor
Offroaďák

Příspěvekod Husky-John » stř, 18 črc 2007 00:28

vohnout píše:
Husky-John píše:Zkuste kontaktovat Vlastíka Gláška(alias VG alias Offroadman), ať vám to posílá přímo na mejla... Protože jak jsem koukal, poslední čísla jsou v podstatě jen v jeho režii...a ušetříte si starosti se scháněním časáku..

CHUDÁKU :lol: Nejenom, že jsi ztratil paměť a zapoměl počítat, ty jsi zapoměl i číst :wink:
Hlavně, i v té situaci, v jaké Vlasta je, stále dopisuje a naší poviností a radostí je , jeho články otisknout.

Myslím, že chudák jsi spíš Ty... :roll:

Myslím, že každému je jasné, že Vlastík se snaží a zaslouží za to co a v jaké míře dělá obdiv...a řekl bych i patřičné ohodnocení.. Ale taky je každému jasné, že tento stav je důsledkem Tvého podivného přístupu k přispěvatelům, Tvé sebechvále(všechno umíš, jsi nesmírně šikovný, jsi chytrý-zde mám i osobní zkušenost atd.), kterou rozhodně nešetříš a v neposlední řadě k tomu přispěla i vaše redakční "chlouba", jak "jeeptrola" nazýváte, a jak se mně jeho jeho prostřednictvím společně s "lékařem" snažíte(a ještě hodláte snažit mnohem větší měrou) položit "na lopatky"...i blbec vidí, že to je hon na čarodějnice a že hodnotit nedodělaný prototyp není zrovna košer. Zřejmě tohle všechno sám pro sebe bagatelizuješ, ale jen ke své škodě. Já časopisu hodně fandil...a myslím, že jsem se ne malou měrou zasloužil o to, aby se začal prodávat. Ale jelikož věci proběhly tak, jak proběhly, tak se spousta věcí a názorů -a to zdaleka nejen mých-změnila. Takže na Tvém místě bych se zamyslel, kdo tady je ten chudák...pane "dokonalý"... :palecdolu

p.s. Vlastíku držím palce ve všech směrech, a nebuď za "dojnou krávu"..
Husky-John
Offroad bůh

Příspěvekod vohnout » stř, 18 črc 2007 10:09

hasky napsal
nedodělaný prototyp

Proč pořád píšeš, že je nedodělaný? Vždyď jsi mě ho předal jako dodělaný a chtěl jsi za to dodělání zaplatit, ačkoliv jsi auto nedodělal. A ačkoliv jsem ti zaplatil více, než zněla domluva.
Aby se toto vyřešilo, bude se to muset asi řešit jinde.
Howg

A k tomu Vlastikovi, Prostě jsi si vzal jeho jméno do úst, aby jsi mohl pomluvit časopis. Nevadí, čas všechno ukáže.
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Další

Zpět na Časopisy o offroadění