vychází ještě???

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

Příspěvekod John » úte, 07 srp 2007 05:38

Časopis mám rád, když mám chvilinku volna, sáhnu po něm a listuju, něco si přečtu. Je to trochu něco jinýho - nostalgickýho, zas chvilku vejrat jenom na neškodnej kus papíru, než porád do svítícího monitoru. Je pravda, že některý věci mě tam nezajímaj a někdy je jich víc, někdy míň, ale to co jsem od něj chtěl, jsem vždy dostal.

Je ale veliká škoda, že tento časopis "režíruje" jediná osoba, a ještě k tomu takto konfliktní - Vohnoute nezlob se, ale je to prostě tak. Neříkám, že za všechno můžeš, ale určitou míru odpovědnosti by jsi přijmout měl. To poškozuje časopis a v neposlední řadě tvoje podnikání, které je mi jasné na jednom časopisu závislé není. Pokud se situace nezmění, je časopis předurčen k zániku, dřív, nebo později, pokud ho nehodláš "dotovat" donekonečna, a to by byla veliká škoda. Určitý kus práce už za tím stojí. K těm článkům - já jsem si toho nevšiml, ale je pravda, že pokud je jeden největší přispěvatel, není to uplně v pořádku, něco s by se s tím rozhodně udělat mělo.

Husky - neznám tě, z toho co píšeš jsi mi sympatický, trochu ukňouraný, ale kdo není, když jde o čest. Všiml jsem si, že dříve jsi do časopisu přispíval. Byli to jedni z těch článků, které mi to "něco" dali. Zřejmě si pro časopis odvedl kus práce, doufám, že alespoň v té době pro tebe uspokojující, jestli ne finančně, tak alespoň duševně. Tohle všechno jsi zahodil kvůli konfliktu z hlavním redaktorem, s majitelem? škoda, ale ty články za to vůbec nemůžou, byli kvalitní. Je ale možné, že se bez nich časopis obejde, že si najde nového "Huskyho" a ty budeš zuřit a psát na fora ještě víc. Neber to jako závěr nad tvojí osobou, věřím, že by jsi tak nejednal a že by jsi to dokázal překonat, ale to co děláš nyní je v podstatě to samé. Poškozuje to časopis a jeho pověst tady, aniž by to "řadový čtenář" dostatečně chápal. A o to jde, každému je do toho houby, co mezi sebou máte a neměli by jste to spojovat s časopisem(a to se děje).

Je mi jasný, že se vynoří další řada výmluvných příspěvků od obou hlavních aktérů, ale tento příspěvek je odemne to nejusmířivšejší, co jsem ze sebe dokázal vypotit, takže už ode mne nic dalšího nečekejte a místo dalšího datlování do klávesnice se nad sebou koukejte POŘÁDNĚ zamyslet :)
Albert Einstein: Představivost je důležitější než vědomosti.
Jonas Ridderstrale: Inovace spočívá v otázce: ?Co kdyby??
John
Offroad bůh

Příspěvekod Pechy » úte, 07 srp 2007 08:36

to John: hodně dobrý a pro mě naprosto srozumitelný............. :palecnahoru
Pechy

Příspěvekod vohnout » stř, 08 srp 2007 11:50

b :wink:
Naposledy upravil vohnout dne stř, 08 srp 2007 11:54, celkově upraveno 1
Off Road Revue časopis pro všechny offroudáře a milovníky zablácených kol.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod vohnout » stř, 08 srp 2007 11:51

Je ale veliká škoda, že tento časopis "režíruje" jediná osoba, a ještě k tomu takto konfliktní - Vohnoute nezlob se, ale je to prostě tak. Neříkám, že za všechno můžeš, ale určitou míru odpovědnosti by jsi přijmout měl. To poškozuje časopis a v neposlední řadě tvoje podnikání, které je mi jasné na jednom časopisu závislé není.

Velmi rozumné shrnutí.
Jen pro dokreslení, časopis nerežíruje jedna osoba, redakce má 4 zaměstnance na trvalý pracovní poměr a několik externích spolupracovníků já mám za úkol zajistit technické zabezpečení, systém a další věci, které jsou třeba k vydání časopisu. O obsah a inzerci se měli starat jiné osoby, to jsem si vymínil.
Z mé zkušenosti vím, že je třeba chodit mezi lidi o kterých to je. A proto jsem si nechal u Haskyho přestavit auto. Jak to dopadlo vidí každý. Haskyho záměr je co nejvíce poškodit Časopis, místo aby vzniklou situaci řešil, je to od něj taková malá sviňárnička, přitom stačilo, aby dal soupis práce a fakturu, tak jak je zvykem a mohlo se vše vyřešit.
Co se týká časopisu, není nic jednodužšího, než ho přestat vydávat. Na druhou stranu mám závazek k veřejnosti, která si tento časopis vyžádala a čtenářům, kteří si tento časopis kupují. S obsahem časopisů je to všeobecně tak, že některá čísla jsou obsahově silnější, některá slabší. Jelikož zájmy čtenářů se liší, mám radost, když čtenáře zaujme i jeden článek. Samozřejmě zajímavějších článků o technice je málo, protože se situace se má tak, že lidi, kteří umí postavit auto, a není jich málo, neradi píší. A já jim ruce přece lámat nebudu. Samozřejmě na obsahu časopisu pracujeme a připravujeme další novinky. Jak jsi napsal časopis nestojí na jedné osobě ani na mě. Je to týmová práce. Dám příklad, Had je ?psavej? a tak jsme spolu vymysleli, že bude psát školu jízd, tedy o tom, jak se má v terénu jezdit. No a pár jedinců na D.F. jeho práci pomluvili, ačkoliv tam nebylo napsáno nic špatně a on se na to vykašlal. Takže místo toho, aby odborníci na slovo vzatí něco napsali, poradili, tak vzali jednomu chuť do práce. Přitom tyhle články měli začít pomalu gradovat od A do Z. A nejsem sám, co se jistě na ně těšil.
Proto vás žádám, ti kteří máte zájem přispívat, neostáchejte se a ozvěte se. Pokud máte zájem, rádi vaši spolupráci uvítáme.

P.S. Jsem všechno jen ne konfliktní
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod ivo » stř, 08 srp 2007 12:22

Vohnoute, prosím tě, kolikátýho vyjde další číslo?
Časák si kupuju v trafice a nikdy netuším, kdy už bych se měl ptát. Šlo by vždycky začátkem měsíce napsat kolikátýho vyjde?

A taky bych rád méně článků a prototypech atd. stažených z internetu. A pokud nechce moc lidí psát o vlastní technice nebo o úpravách, tak aspoň reportáže z akcí - těch je snad pořád dost. A co třeba představování offroad doplňků - to by snad jejich výrobcům i prodejcům nevadilo. :wink:
ivo
Tříkolkař

Příspěvekod vohnout » stř, 08 srp 2007 12:57

ivo píše:Vohnoute, prosím tě, kolikátýho vyjde další číslo?

Dám vědět, ještě nám něco chybí :cry:

Časák si kupuju v trafice a nikdy netuším, kdy už bych se měl ptát. Šlo by vždycky začátkem měsíce napsat kolikátýho vyjde?

A taky bych rád méně článků a prototypech atd. stažených z internetu. A pokud nechce moc lidí psát o vlastní technice nebo o úpravách, tak aspoň reportáže z akcí - těch je snad pořád dost.

O prázdninách toho moc není

A co třeba představování offroad doplňků - to by snad jejich výrobcům i prodejcům nevadilo. :wink:

Asi ne, ale já tomu až tak nerozumím, abych mohl renomovaně psát. Ano, dovedu si představit rubriku novinky na trhu ale nemám.
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod igor » čtv, 09 srp 2007 22:18

Jasný, že všemu rozumět nemůžeš, ale můžeš si sehnat lidi co o tom můžou psát. Tahle rubrika tam fakt chybí. A nerad krtyzuju něčí práci, vím je v tom mnoho času a chuti, ale poslední čísla off road magazínu se mi zdají slabá. :cry:
igor
Offroaďák

Příspěvekod vohnout » pát, 10 srp 2007 09:25

igor píše:Jasný, že všemu rozumět nemůžeš, ale můžeš si sehnat lidi co o tom můžou psát. Tahle rubrika tam fakt chybí. A nerad krtyzuju něčí práci, vím je v tom mnoho času a chuti, ale poslední čísla off road magazínu se mi zdají slabá. :cry:

Tak to vím taky, že jsou slabší. Jenže, kde ty lidi vzít? Ty se dobrovolně hlásíš? :wink:
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod šroubek » pát, 10 srp 2007 12:49

vohnout píše:.... Dám příklad, Had je ?psavej? a tak jsme spolu vymysleli, že bude psát školu jízd, tedy o tom, jak se má v terénu jezdit. No a pár jedinců na D.F. jeho práci pomluvili, ačkoliv tam nebylo napsáno nic špatně a on se na to vykašlal. Takže místo toho, aby odborníci na slovo vzatí něco napsali, poradili, tak vzali jednomu chuť do práce.....

No, ono to bylo maličko jinak, jestli si dobře vzpomínám... :wink:
Viz: http://www.offroadforum.cz/3/viewtopic. ... &sk=t&sd=a
Don't call me "džíííp". My name's Patrol. Nissan Patrol.
šroubek
Řidič

Příspěvekod igor » pát, 10 srp 2007 22:15

vohnout píše:
igor píše:Jasný, že všemu rozumět nemůžeš, ale můžeš si sehnat lidi co o tom můžou psát. Tahle rubrika tam fakt chybí. A nerad krtyzuju něčí práci, vím je v tom mnoho času a chuti, ale poslední čísla off road magazínu se mi zdají slabá. :cry:

Tak to vím taky, že jsou slabší. Jenže, kde ty lidi vzít? Ty se dobrovolně hlásíš? :wink:

NeNe nehlásím, zastávám názor, že odbornou práci mají dělat odborníci. A na to se necítím.
igor
Offroaďák

Příspěvekod vohnout » úte, 21 srp 2007 11:07

igor píše:
vohnout píše:

NeNe nehlásím, zastávám názor, že odbornou práci mají dělat odborníci. A na to se necítím.

Třeba to o sobě ani nevíš :wink:

Jo a časák vyjde ve středu, takže ve čtvrtek ve schránkách, nejpozději v pátek na stáncích
Jeep = táta všech džípů
vohnout
Tříkolkař

Příspěvekod Pechy » úte, 21 srp 2007 11:22

díky za hlášení......alespoň teď vím, kdy a kde ho hledat :wink:
Pechy

Příspěvekod šroubek » úte, 21 srp 2007 23:00

U nás v trafice ještě leží to minulé.... :(
Zřejmě bestseller......
Don't call me "džíííp". My name's Patrol. Nissan Patrol.
šroubek
Řidič

Příspěvekod lubosh » stř, 22 srp 2007 00:04

šroubek píše:U nás v trafice ještě leží to minulé.... :(
Zřejmě bestseller......

:o

Pardon za SPAM ... ale nešlo to ... :oops:
lubosh
Bahnofil

Příspěvekod PeteDog » stř, 22 srp 2007 12:18

šroubek píše:U nás v trafice ještě leží to minulé.... :(
Zřejmě bestseller......

:P

Volne prelozeno nepotrebujici reklamu, ci snad neposkoditelny plky na netu :lol:
I can win an argument on any topic, against any opponent. People know this, and steer clear of me at parties. Often, as a sign of their great respect, they don't even invite me.

Adieu folks
PeteDog
Offroad maniac

PředchozíDalší

Zpět na Časopisy o offroadění