offroad budějovice??

Našli jste na internetu zajímavou offroad stránku? Tak sem s ní.

Příspěvekod Petr4x4 » pon, 14 pro 2009 00:03

Pechy píše:díky tobě Johne se o nich možná začne konečně vědět ... tvá práce a pečlivost prodává ... já z toho konce znám akorát Shootera, jinak jsem tam poslal Kleris strejdu s WJ a moc velká spokojenost nebyla :? :palecdolu ... snad už se ta kvalita zvedla - mluvím o servisu 8)

doufejme :roll:
Obrázek
Petr4x4
4x4exot

Příspěvekod John » pon, 14 pro 2009 08:45

tak k tomu, myslím, můžu něco říct. Nevím tedy o co šlo s WJ, ale byli tady určitý mechanici, neříkám že špatný, ale trochu vázla komunikace(aspoň co jsem pochopil) a to je myslím si daleko důležitější, než šikovnej mechanik(no dobře, tak ten je taky důležitej). Na dílně musí být maximální soulad a souhra, aby se nedělali naschvály, aby byla pohoda a aby to i tak zákazník vnímal. Já zatím co jsem viděl, tak ti dva kluci co teď jsou na dílně, sou machři. Dělají tedy hlavně klasiku servis osobáky, ale i nákou tu rutinu na offech a prostě uměj. Já jsem taková samostatná jednotka tady na dílně, dělám hlavně ty doplňky a pak když je třeba odladit nějaké to auto po zdvihnutí, nebo montáži větších pneu a tak. Je pravda, že pár věcí po minulých zaměstnancích už jsem předělával a trochu mi zůstával rozum stát, ale taky vím, že nejsem dokonalej, jen se prostě snažím a učím... Tak uvidíme, doufám že jim neudělám ostudu...
Albert Einstein: Představivost je důležitější než vědomosti.
Jonas Ridderstrale: Inovace spočívá v otázce: ?Co kdyby??
John
Offroad bůh

Příspěvekod Pechy » pon, 14 pro 2009 12:12

věřím, že už je a bude všechno v pořádku a přeju mnoho spokojených zákazníků :P .... tenkrát se moc nedařilo a už jsem myslel, že tam budu muset osobně na výlet .... 8)
Pechy

Předchozí

Zpět na WWW