TIP. KNIHA. 35,-

Offroad časopisy, magazíny a další offroadové plátky...

TIP. KNIHA. 35,-

Příspěvekod peperami » čtv, 10 úno 2011 02:31

ČAU před nedávnem jsem náhodou narazil v Levných Knihách (ostrava -vedle carrefouru, a určitě i jinde) na knížku : encyklopedie TERENNÍ AUTOMOBILY od A do Z. napsal ji JIřík FIALA. vím že většina z vás asi nečte, ale původní cena 139,- momentálně po 70% slevě = 35,- a to je výhra . malá knižka pojednává na 300stránkách o OFFech, SUV, LUV, a jiných 4x4 vozidlech na evropském trhu (převážně euroasijská produkce, ne americká) do roku 2004. je tam hlavně vývoj a historie značek, žádná těžká technická literatura. připojil sem obálku, rejstřík a nějakou ukázku. kdyžtak si to zvěčte-je to tak lépe čitelné-je to prostě tak naskenované.
ps : doufám že mě nikdo neobviní z reklamy, nic z toho nemám a ani v Levných knihách nepracuju.
ČEST 8) :palecnahoru
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
NISSAN TERRANO2 (1998)
peperami
Návštěvník

Příspěvekod cibusp » čtv, 10 úno 2011 07:31

Knížku mám doma, a nic moc.. sice jsou tam věci, který jsem netušil ani že existujou, ale k čemu mi je, že třeba první patrol sjel v roce XY, když bych radši věděl, v jakých výbavách se vyráběl a co ta výbava obsahovala.
6 emerickejch + 4 japonský = solidní průser
Jeep Cherokee 4.0 non HO - bastardlift 3-4",30" MT, šnorchlik...
Mišíuši Pajero 2.5TD - long v sérii - svině z jeskyně

!!tel.: 773010585!!
cibusp
Offroad instruktor

Příspěvekod crusader » čtv, 10 úno 2011 08:14

Tohle jsem si koupil už zhruba před rokem v Tescu, pravda za tenkrát nehoráznou cenu 49,- Kč, což jsou zhruba dvě piva :-) (Už tehdy byla ve slevě, hold offy netáhnou tolik, jak "botičky od diora".)

Celkem fajn na takové to prolistování a pokochání se fotkama, nicméně jsem tam našel i pár faktických chyb v technických popisech a datech.

Ale když to člověk nebere jako nějakou encyklopedii, tak za ty peníze je to dobrá volba - ještě bych doplnil, že knížka je vytištěná na kvalitním křídovém papíru (který sám o sobě nepotištěný musí mít větší cenu :-)) a obsahuje cca 700 převážně kvalitních barevných fotografií. Jak už píše cibusp, v knize jsou i různé studie nebo prototypy, které se nikdy nedostaly do výroby - občas zajímavé info a fota.
Jeep Cherokee 4.0 Ltd. '99. 2''BB lift
crusader
Offroaďák

Příspěvekod Karlito » čtv, 10 úno 2011 10:23

Na nezávazné a odlehčující listování v papírovém TOP GEARu doma na hajzlíku dobrý. Taky je doma, malá si ji čte (věk cca 3+) a hledá tátovo auto :D

-ka-
Červená,
je taky barva... :-)
+420 604 240 223
Karlito
Offroad bůh

Příspěvekod peperami » čtv, 10 úno 2011 12:26

jo taky sem tam nic moc nenašel o nissanu terrano 2 , ale i tak - zadarmo - ok
NISSAN TERRANO2 (1998)
peperami
Návštěvník

Zpět na Časopisy o offroadění