Pajero (r.v 1988) 2,6 (+LPG) plive do výfuku, ztrácí výkon

...outlander...pajero...

Pajero (r.v 1988) 2,6 (+LPG) plive do výfuku, ztrácí výkon

Příspěvekod MikTek » pon, 21 pro 2015 19:56

Ahoj, o víkendu jsem koupil Mitsubishi Pajero 2,6 z roku 88, je tam namontované LPG a mám pár problémů.
Motor má na volnoběh nonstop 1500-1600 otáček, při jízdě na benzín celkem hladký běh (nevím dlouhodobě, po zahřátí přepnu na LPG), ale na plyn auto plive do výfuku, když stojí na volnoběh tak chvilku šlape jak hodinky a chvilku si plive/bublá (beze změn na otáčkách), když na neutrál přidávám pozvolna plyn tak začne nabírat (neplive) ale od cca 2500 tis začne plivat zas a když pustím nohu z plynu tak začne už fakt dost, při brždění motorem taky plive jak vzteklej a do kopce při zátěži ztrácí výkon a skoro se dusí...když má fakt zabrat.Předchozí majitel měnil všechny filtry, svíčky, plyn má být po revizi 06/2015.

Přijde mi to jako moc bohatá směs, nebo někde nějaká netěsnost...popřípadě špatné kabely/svíčky, ale mám nulovou zkušenost s LPG, takže nevím jestli to nemůže být něco okolo plynu.

Nemáte někdo podobnou zkušenost, radu co by to mohlo opravdu být?Jěště mě napadl špatně seřízenej karbec nebo vůle na ventilech?Bohužel nemám teď moc času se ve všem hrabat a mechanik je ode dneška mimo provoz do půlky ledna :(

K tomu volnoběhu, možná špatná poloha/ zanesená škrtící klapka?

Díky za odpovědi.

Michael
MikTek
Špion

Re: Pajero (r.v 1988) 2,6 (+LPG) plive do výfuku, ztrácí výk

Příspěvekod Mudr » sob, 26 pro 2015 10:24

Zdravím,nekupoval jsteho náhodou v Blansku?
Mudr
Špion

Zpět na Mitsubishi